Dabar populiaru
Publikuota: 2012 sausio 6d. 07:38

Horoskopas sausio 6 d., penktadieniui

Horoskopas
123rf.com nuotr. / Horoskopas

Sužinokite, ką prognozuoja žvaigždės šiai dienai.

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Šiandien labai svarbu laiku atsidurti reikiamoje vietoje ir šalia tų, kurie jums palankūs. Galite užmegzti bendradarbiavimą arba trokštamą draugystę. Kai kas liks tik kalbomis, tačiau kažką naudinga vis tiek laimėsite. Nesivelkite į intrigas.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Mintys suksis apie kūrybinius sumanymus, socialinius projektus. Gali pasigirsti naujienų apie finansinius reikalus. Verta pasitikslinti, ar tai nėra vien gandai. Palanku užsiimti labdara arba dėl jos kreiptis. Saugokitės apsinuodijimo, infekcijų.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Pravartu išmėginti kūrybinius ir komercinius sugebėjimus. Neblogai seksis demonstruoti išradingumą, nuovokumą, teikti kitiems konsultacijas arba jas gauti ir sumaniai pasinaudoti. Galite su nuolaida įsigyti planuotą prekę.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Turėtų išaiškėti, ar tai, ką darote, yra naudinga. Jeigu matysis teigiami poslinkiai, verta tęsti pradėtą darbą. Galbūt kažkokios paramos arba malonių ausiai pažadų sulauksite iš artimo žmogaus. Galite susigundyti nepigiu pirkiniu.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Šiandien neieškosite žodžio kišenėje. Gerai nuteiks draugų, kolegų dėmesys. Žodžiu, bus su kuo ir apie ką pasikalbėti, paliežuvauti. Nepamirškite, kad jūsų nuoširdaus dėmesio, paramos reikia artimiausiems žmonėms, ypač vaikams.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Šiandieną atrodysite keistai atsipalaidavęs, aptingęs. Galbūt niekur nereikės skubėti, o gal aplinkybės stabdys tempus. Jei kas ir rūpės, tai tik sava šeima, buitis. Arba klajosite meno erdvėje. Idealizmas jumyse puikiai derės su materializmu.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Tai turėtų būti aktyvi diena. Negailėsite pastangų, jeigu siekiate pasižymėti profesinėje veikloje, kūryboje, prastumti dominantį projektą, užsidirbti pinigų. Galbūt malonią staigmeną pateiks jums neabejingas asmuo.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Nors jausis konkurencija, gali susidaryti palankios aplinkybės įsidarbinti, pasipelnyti. Arba seksis spręsti turtinį, remonto reikalą. Ne tokia gera situacija sveikatos atžvilgiu. Saugokitės peršalimo, infekcijų.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Stengsitės valdyti, kontroliuoti kitus žmones, pelnyti jų pagarbą. Iš dalies seksis, bet labai lengvai galių santykis gali pasikeisti jūsų nenaudai. Jei gerai sutariate su partneriu, kartu galite sukurti planą, kaip pagerinti gyvenimo ar paskolos sąlygas.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Tai bus nebloga diena, jei mokate derintis prie kintančių situacijų, pasižymite gera psichologine įžvalga. Neišsisukinėkite, jei reikia grąžinti skolą, sumokėti mokesčius – vis tiek nuo to nepabėgsite, o suma dėl delspinigių tik išaugs.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Gali būti, kad teks vykti į komandiruotę, konferenciją, vizituoti įtakingą asmenį, ruošti publikaciją. Arba domėsitės emigravimo galimybėmis, bendrausite su išvykusiais pažįstamais. Bet kuriuo atveju ši diena praplės jūsų akiratį, suteiks žinių.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Darbų našta bus nelengva, tačiau pradės labiau aiškėti įdirbio, reformų nauda. Pasitikėkite savo jėgomis, žiniomis, jei jūsų laukia dalykinis pokalbis, ataskaita. Komplimentai, kuriuos išgirsite, bus nuoširdūs, bet paviršutiniški.

Daugiau horoskopų vytautus.com

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Aplinka produktyvumui

Video

16:30
01:11
00:56

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką