Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2011 sausio 3d. 06:15

Horoskopas savaitei 01.03–01.09

Horoskopas
Photos.com nuotr. / Horoskopas
Savaitės horoskopas dvylikai Zodiako ženklų.

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Sausio pradžioje ypač svarbūs taps karjeros reikalai. Žvelgiant į ilgesnę, daugiau nei dešimties metų, perspektyvą, matyti, kad jūsų profesijos, karjeros ar tiesiog gebėjimo įkūnyti tikslus sritis įgyja vis didėjančią ilgalaikę jėgą. Svarbu, kad tikslai būtų verti dėmesio, atitiktų jūsų jėgas bei giliuosius poreikius. 

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Nors metų pradžioje jausite atgarsius iš praėjusių metų galo, tačiau šiaip gyvensite gan sėkmingai. Jei nepritrūks atvirumo bei geranoriškumo, dideles naujas galimybes atrasite per draugus, kolektyvinę veiklą, atsinaujinimą. 

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Svarbu, kad jau metų pradžioje gana aiškiai suvoktumėte, ko norite, išsikeltumėte jums bei pasauliui svarbius tikslus. Sėkmingiausieji bus tie Dvyniai, kurių tikslas apims naudą ne tik sau, bet ir pasauliui. Pasistenkite, kad tikslai, kuriuos sau kelsite, negriautų grožio, dvasingumo, harmonijos, sveikatos puoselėjimo vertybių.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Nusistovės harmonija šeimos reikaluose, pagaliau galėsite atsipūsti, skirti laiko mėgstamai veiklai. Profesinėje srityje reikalai klostysis sėkmingai, tačiau turite suprasti, ko siekiate. Visgi daugiau dėmesio skirkite ne darbui, o šeimai – atėjo metas suprasti kiekvieno artimo žmogaus lūkesčius, išsakyti savo jausmus. 

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Jums neverta tikėtis, jog galėsite tęsti vien tik lengvą, paviršutinišką, pasaulietinį gyvenimą – ne viena situacija vers pažvelgti į gyvenimą naujai, giliau, kartais skausmingai. Teks prisiminti pasiaukojimo, dvasingumo būtinybę. Vis dėlto Liūtai gali patirti labai gilią meilę, dvasinius atradimus. Tad metų pradžioje apmąstykite savo elgesį, tikslus, santykius su artimaisiais. 

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Jau nuo pirmųjų metų dienų būsite pastebimi, ryškūs. Įdėkite pastangų, kad jūsų veikla būtų tinkamai pristatoma o išorės įvaizdis atitiktų tai, kaip norite save matyti. Partnerystė taps svarbi tiek asmeniniame gyvenime, tiek darbe ar versle, profesijoje. Šiuo periodu lengva bus įgyti populiarumą, atkreipti į save dėmesį, tačiau ir sukelti konfliktus, priešpriešą. Ypač svarbu bus mokėti bendradarbiauti, susitarti, rasti bendrus interesus. 

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Jei neturite darbo arba ruošiatės jį pakeisti, pagalvokite, kuo norėtumėte užsiimti. Atrodo, kad jums netrukus nusišypsos sėkmė ir įsidarbinsite. Gyvenimas jums pasiūlys daugiau nei pakankamai galimybių, variantų. Vis dėlto, jei norite pasinaudoti šio periodo teikiamais privalumais, turėtų netrūkti žmoniškumo, gerumo, atjautos, subtilumo bei gebėjimo suprasti kitus žmones, įsiklausymo į jų poreikius bei neformalaus reagavimo. 

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Šiuo metu jausite padidėjusį kūrybingumą, džiaugsmą, poreikį mylėti, atsipalaiduoti, naujai išreikšti save, pritrauksite aplinkinių simpatijas, meilę jums, jei tik atliepsite geranoriškumu. Taip pat jausite sėkmės tėkmę, intuityviai sugebėsite įsijungti į ją. Tai ypač palankus metas kūrėjams, žmonėms, kurių gyvenimas susijęs su dvasiniu tobulėjimu, grožio kūrimu ar puoselėjimu, pagalba kitiems žmonėms. 

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Šis laikotarpis jums bus svarbus, jei rūpi šeima, namai, giminė. Planetų išsidėstymas lems, kad jausite ypač stiprų troškimą sukurti šeimą, geriau įsikurti namuose, sustiprinti ryšius su gimine ar tais žmonėmis, kurie stiprina fundamentalias jūsų būties vertybes. Kita vertus, formuosis ir galimybės nuveikti kai ką pozityvaus, svarbaus minėtose srityse. 

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Gali tekti aiškinti savo ankstesnių veiksmų priežastis, įgyvendinti tai, kas buvo užmiršta ar atrodė nereikalinga. Patartina gerai apmąstyti savo žodžius, neįsivelti į konfliktą. Jūsų laukia begalė susitikimų bei svarbių pokalbių, todėl galvokite, ką šnekate. 

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Didelė sėkmė lydės dirbančius kolektyve, sugebėsite aplink save sutelkti bendraminčių būrį, kuris padės siekti užsibrėžto tikslo. Puikus metas pristatyti savo veiklą visuomenei. Sulaukę sėkmės nebūkite abejingi nepavijusiems savo laimės paukštės, padėkite artimiesiems ir kolegoms, parodykite, jog esate jautrūs. 

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Jei nenorite pridaryti nereikalingų klaidų, geriau pabūkite vieni, pamąstykite arba tiesiog ramiai atlikite, kas būtina. Patausokite savo jėgas, jų dar prireiks. Šiuo metu jūs būsite jautresni, todėl nesivelkite į konfliktus bei apkalbas. Jei nesusipratimų išvengti vis dėlto nepavyks, turėtumėte reaguoti nuosaikiai, tačiau tvirtai.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

BNS
Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

15MAX

Metas rinktis

Auk, Lietuva

Esports namai

Kiekvienas gali

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką