Dabar populiaru
Publikuota: 2021 birželio 18d. 15:31

Išrinkite miestus, kuriuose motoakrobatas Aras Gibieža surengs nemokamus pasirodymus!

Aras Gibieža
„Red Bull“ nuotr. / Aras Gibieža
Praėjusiais metais karantino dėka garsiausias Lietuvos motoakrobatas Aras Gibieža liko Lietuvoje. Ta proga jis surengė „Aro namų turą“ – duoklę Lietuvos miestams ir miesteliams, kuriuose jis su draugais surengė įspūdingus pasirodymus. Nuotykis atletui patiko, todėl namų turas bus kartojamas, o jums ir vėl atiteks galimybė išrinkti keturis miestus, kuriuose vyks pasirodymai!

Visą savaitę „15min” skaitytojai galės balsuoti už žemiau išvardintus miestus ir miestelius bei taip suplanuoti „Red Bull“ atleto maršrutą. Praėjusiais metais Aras su draugais pasirodė Rokiškyje, Telšiuose, Plungėje, Kretingoje ir Šilutėje. Ar jis sugrįš į bent vieną jų? Į didžiąją dalį jų? Parodys ateinantis mėnuo.

Kalbant apie praėjusius mėnesius, Aras Lietuvoje laiko veltui neleido. Jis tapo pirmuoju lietuviu, nufilmavusiu oficialų veiksmo klipą kartu su „Red Bull“ – čia jis ir vėl parodė šį tą naujo, o konkrečiau, įspūdingų triukų ledo arenoje. Ant ledo, aišku. Vėliau jis su komanda – Nerijumi Malinausku, Šarūnu Keziu bei Virginijumi Dikšu surengė kvapą gniaužiančius pasirodymus Vilniaus oro uoste bei Kauno „Žalgirio“ arenos aikštelėje, na, o dabar atėjo metas ir mažesniems miesteliams.

Kai neužsiima veikla Lietuvoje, Aras rengia pop-up pasirodymus Pietų Afrikoje, turuoja po Indijos didmiesčius, pasirodo „Formulės 1” lenktynėse, sukasi ant vieno rato „Moto GP“ ir kuria naujus triukus, kuriuos atlieka viso pasaulio motoakrobatai.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Partnerio turinys

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Metas rinktis

Esports namai

Kiekvienas gali

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką