Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Ką apie jus gali pasakyti sėdėjimo poza?

Moteris renkasi batelius.
123RF.com nuotr. / Moteris renkasi batelius.
Šaltinis: 15min
0
A A

Pasak psichologų, nuolat tyrinėjančių „kūno kalbą“, kiekviena žmogaus pasirinkta poza daug pasako apie jo ketinimus.

Daugiau 15min Gyvenimas naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

Reikalas tas, kad kažkokią pozą priimame, vekiami pasąmonės, beveik apie tai negalvodami. O būtent per pasąmonę atsiskleidžia mūsų slapčiausi ir giliausi instinktai bei norai.

Pavyzdžiui, štai ką galima nustatyti pagal tai, kaip žmogus sėdėdamas sudeda kojas:

15min iliustracija/Kojų padėtis sėdint
15min iliustracija/Kojų padėtis sėdint

A. Pirštai į vidų, kulnai į išorę

Kartais žmonės, besirenkantys tokią sėdėjimo pozą, uoliai stengiasi nepastebėti problemų ir vadovaujasi principu „Jei užsiklosi galvą antklode, pabaisa dings“ bei tiki, kad viskas susitvarkys savaime.

Kartais toks požiūris suveikia, ir jie džiaugiasi, o kartais – nesuveikia. Tokiu atveju problemos paprastai krenta ant svetimų pečių.

Su šiais asmenimis lengva bendrauti, jie nepriekabūs, geba greitai „persijungti“, labai retai visą dieną „virškina“ tą pačią mintį. Jie labai kūrybingi, žavingi, šiek tiek infantilūs ir vėjavaikiški.

Tokie žmonės dažnai pirmiau pasako, o po to galvoja apie tai, ką pasakė.

B. Koja ant kojos

Žmonės, kurie renkasi šią sėdėjimo pozą, yra svajotojai, turi gerai išvystytą vaizduotę ir mėgsta tariamąją nuosaką: „O jeigu...!

Tokius asmenis dažnai vadina „kompanijos siela“, su jais retai būna liūdna – jie nuolat generuoja naujas ir kartais beprotiškas idėjas.

Šie žmonės dievina keliones ir lengvai randa naujų pažinčių. Jie primena skrynelę, kurią atidarius išlenda velniūkštis.

Jie greičiausiai nelauks pirmadienio ar naujų metų, norėdami atversti švarų gyvenimo lapą. Kam? Juk galima pradėti nedelsiant!

Akimirksniu pakeisti stilių, partnerį, veiklos sritį, gyvenamąjį miestą ar net šalį jiems atrodo visiškai normalu.

C. Kulnai suglausti, pirštai į šalis

Žmonės, taip laikantys kojas, labiau už kitus žino, koks turi būti tikrasis komfortas. Galbūt savaitgalį jie ir nesurengs apsipirkimo maratono, tikėdamiesi susikurti tobulą įvaizdį, užtad jie sugeba daug laiko praleisti renkantis naujus kvepalus ar kremą.

Jų santykiai su rūbais ir daiktais būna labai sudėtingi – šios personos šiuo atžvilgiu labai kaprizingos ir išrankios.

Labai dažnai šiuos žmones supa netvarka ir chaosas, tačiau tame, kas daugeliui atrodo betvarkė, egzistuoja kažkokia logiška sistema: šie žmonės užmerktomis akimis suras bet kokį reikiamą daiktą.

Jų „silpnoji vieta“ – nemokėjimas susitelkti į vieną dalyką. Jie labai sunkiai susikaupia ir labai lengvai išsiblaško.

TAIP PAT SKAITYKITE: Klausimynas abiem. Ar gerai pažįstate vienas kitą?

D. Kojos kartu

Žmonės, mėgstantys sėdėti tokioje pozoje, paprastai nemėgsta vėluoti ir sunkiai pakenčia, kai vėluoja kiti.

Jie šaltakraujiški, inteligentiški, pažeidžiami, mano, kad nekokia taika yra geriau už draugiškus pykčius, ir jaučiasi nepatogiai, jei kažkas šalia jų viešai demonstruoja jausmus (ir nesvarbu, tai aistringas bučinys ar sutuoktinių santykių aiškinimasis).

Jei žmogus mėgsta sėdėti suglaudęs kojas ir į žemę remiasi visa pėda – jis pakankamai tiesmukiškas, atviras, galbūt šiek tiek šiurkštus ir greičiausiai pedantas.

Jeigu žmogus, sėdintis tokioje pozoje, pakelia batų priekį (pakelia pirštus) ir į žemę remiasi kulnais, būkite tikri, kad tokio žmogaus šarvuotis stovi garaže. Toks žmogus, nors ir atrodo susivaržęs, iš tiesų jis pasiruošęs bet kada atkirsti visiems ir kiekvienam; pasaulis jam – priešiška aplinka, o namai – savotiška slėptuvė, tvirtovė, už kurios sienų galima pasislėpti nuo visų negandų.

Bet kokią pastabą savo adresu jis priima kaip užuominą, kad su juo kažkas negerai, ir akimirksniu pradeda kontrataką.

E. Abi kojos pakreiptos į šoną

Žmonės, kuriems patinka sėdėti būtent taip, paprastai nelabai veržiasi žengti prie altoriaus, o jei ir susituokia, tai neskuba susilaukti palikuonių; pirmenybę jie teikia išsilavinimui ir karjerai, kadangi tiki, kad viskam savas laikas.

Šie žmonės išsiskiria atkaklumu (neretai peraugančiu į užsispyrimą) ir kryptingumu. Ambicijos verčia šiuos žmones pamiršti kaprizus ir judėti pirmyn – ten, kur pildosi svajonės.

Jiems ypač svarbu jų išvaizda. Žmonės iš šalies nė nenutuokia, kiek pastangų šios asmenybės pasiruošusios įdėti, kad išlaikytų tobulas formas.

Sielos gilumoje, kažkur giliai giliai, jie šiek tiek nepasitiki savimi, todėl dažnai į kritiką (net ir pačia konstruktyviausią ir draugiškiausią) reaguoja priešiškai.

TAIP PAT SKAITYKITE: Kokie organizmo požymiai rodo, kad maistas jums žalingas?

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką