Dabar populiaru
Publikuota: 2015 gruodžio 27d. 13:00

Ką reiškia apgamai ant jūsų kūno

Apgamas
Fotolia nuotr. / Apgamas

Apgamai iki šiol yra apipinti įvairiausiais mitais. Gydytojams jie padeda atskleisti įvairias ligas, o astrologams ir kitiems, tikintiems maginėmis galiomis, tai reiškia kur kas daugiau.

Anksčiau sklandė mitai, kad grožio ir meilės deivės Veneros veidas buvo „papuoštas“ apgamais. Buvo tikima, kad jeigu šalia moters lūpų yra iškilęs apgamėlis, tai jos laukia sėkmė visose gyvenimo srityse ir jau ko ko, tačiau vyrų dėmesio jai tikrai nepritrūks. Gal dėl to damos prieš imperatorius ir karalius nusipiešdavo apgamėlius, kad labiau patrauktų dėmesį ir sugundytų savo išvaizda.

Šiandien į apgamus dėmesį labiau kreipia gydytojai, tačiau pasmalsaukime, ką anksčiau simbolizuodavo apgamai ant tam tikrų kūno vietų.

Ant veido

Jeigu prie moters lūpų yra apgamėlis, buvo manoma, kad tai susiję su jos seksualumu ir lengvabūdiškumu. Neva tokios damos vyrus keičia kaip kojines ir iki 30-ies net nesusimąsto apie šeimos židinį ar kaip iškepti kuo skanesnius kotletus savo išrinktajam.

Vėjas galvoje, beprotiška trauka nuotykiams ir net neištikimybei – štai kokios yra šios moterys. Vyrai šiuo atžvilgiu – visiška priešingybė. Turintys apgamą prie lūpų – tikri kuklumo įsikūnijimai, vėliau tampantys idealiais šeimos puoselėtojais, dievinantys vaikus ir savo išrinktąją.

Ant kaklo ir pečių

Tai atskleidžia, kad esate kūrybinga asmenybė ir jums galima pavydėti tokios nežabotos ir neregėtos fantazijos. Dažniausiai šios asmenybės stebina savo talentu, tačiau iš to, deja, uždirbti jiems yra misija neįmanoma.

Visgi, ir milijonų jiems nereikia, kadangi yra įpratę gyvent kukliai ir nepasiduoda prabangos vilionėms, tad su tuo pačiu rūbu išvaikščios ne vieną sezoną. Tikri romantikai, apgaubiantys savo mylimuosius nesuvaidintu dėmesiu.

Ant nugaros

Ant nugaros esantys apgamai išduoda, kad žmogus labai atsidavęs ir teisingas, taip pat – mylintis darbą. Dievina šeimą, daro viską, kad ji gyventų aprūpinta visais įmanomais dalykais. Gali dirbti tuo pačiu metu keliuose darbuose, tikrinti vaikų namų darbus, plauti indus ir skalbti drabužius. Tiesa, kad ir kaip puikiai sektųsi darbuose, meilėje tos sėkmės kartais pritrūksta.

Ant krūtinės

Jeigu tai vyras – jis pasitiki savimi, yra gal kiek pasipūtęs, užtikrintas savo sprendimais. Jis visada pasiruošęs pasiginčyti ir pabandyti įrodyti savo tiesą, net jei nežino, kiek išmano tam tikru klausimu. Moterys su apgamėliais ant krūtinės tampa puikiomis mamomis, mylinčiomis savo šeimą ir vaikučius.

Ant pilvo

Ant pilvo esantis apgamas pranašauja sėkmingą santuoką, o vyrams – turtus ir sėkmę. Tačiau kelias į tai nebus rožėmis klotas, tad teks kaip reikiant pasistengti.

Taip pat skaitykite: 5 pratimai: formuojame užpakaliuką, kad būtų stangrus ir dailus

Ant klubų

Vyrams ant klubų esantis apgamas reiškia, kad jie priklauso nuo savo mamos, kuri kontroliuoja kiekvieną žingsnį. Pavyzdžiui, nepatiks mamytei sūnaus dama, ir greičiausiai vyras paklus mamos norui – santykius nutrauks. Nesavarankiškas, dažniausiai žmonai atsiduriantis po padu.

Damos išteka vėlesniame amžiuje, dažnai jaučiasi visuomenėje kaip „baltos varnos“, tačiau tai joms netrukdo atrasti mėgstamų veiklų, pasiekti sėkmės karjeroje, įsitvirtinti gyvenime.

Ant rankų

Ant rankų turintys daug apgamų tiek vyrai, tiek moterys, siaubingai savimi nepasitiki. Jie retai ryžtasi pirmi pradėti santykius, nes mano, kad jiems būtinai nepasiseks. Dažnai renkasi kančią užuot pamėginę atsiverti, išsikalbėti su patinkančiu žmogumi.

Ant pirštų

Dažniausiai tai susiję su žmogaus klasta, bandymu apgauti, suvilioti ir panašiai. Jaučia trauką azartiniams žaidimams.

Taip pat skaitykite: Dehidratuota oda – tai laikina būklė, būdinga visiems odos tipams

Ir dar šis tas: prisiminkite, kad kuo ryškesni apgamai, tuo labiau išreikštos jau paminėtos savybės.

Temos: 1 Apgamas

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiškai su „Norfa“

Video

04:05
02:52
00:26

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką