Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2015 rugsėjo 17d. 06:00

Ketvirtadienio horoskopas – rugsėjo 17 d.

Knyga
„Fotolia“ nuotr. / Knyga
Susipažinkite su šios dienos prognozėmis.

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Šiandien turėsite svajonių, viltys joms išsipildyti stiprės dėl kolegų pagalbos ir sklandžių dienos pradžios darbų. Tiesa, apie daug ką neatvirausite, išties nepatikliai žvelgdami į aplinkinius. Nors kai kas jus ragins elgtis priešingai, nuomonės nekeisite, vakare stebindami kitus savo įžvalgomis. Be to, vis dažniau apniks abejonės dėl jūsų artimų ar dalykinių santykių eigos.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Susidurdami su tobulintinų darbų lavina ar būtinybe peržiūrėti santykius su kolegomis, neskubėkite visko atlikti per vieną dieną, net jei ryte būtų priežasčių tikėti, jog viskas įmanoma. Pernelyg nerizikuodami ir būdami kūrybiški bei atidūs savo partneriams, sėkmingai pasieksite vakarą, kuomet neliks abejingų jūsų požiūriui ir žinioms.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Romantiškuose santykiuose ir ryšiuose su atžalomis jums nuo šiol teks šį tą peržiūrėti ir kitaip perdėlioti. Be to, ne vienas grįš prie savo anksčiau pradėtų projektų, susijusių su sportu, kūryba ar rizika. Tačiau šią dieną nevalia ignoruoti kasdienių užduočių, kurias jums padės įgyvendinti jūsų patirtis ir aukščiau stovinčiųjų palaikymas.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Nuo šios dienos jus būsite įtraukti į pertvarkas namuose ar ryšiuose su juose gyvenančiais. Namuose netrūks pokalbių, prisiminimų ir susitikimų, kurie sustiprins jūsų ryšius su šeimos nariais. Be to, netrūks šiandien ir jums reikalingos informacijos bei svarbių susitikimų. Vakare išklausykite savo antrosios pusės rekomendacijas dėl vaikų auklėjimo.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

SEB verslo augimo programa

47:36
01:21:02

Adventur 2022

Maistas

URBAN˙/

Tik prenumeratoriams
Tik prenumeratoriams
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką