Dabar populiaru
Tiesiogiai
Tiesiogiai
15min be reklamos
Publikuota: 2015 sausio 1d. 06:00

Ketvirtadienio horoskopas – sausio 1 d.

2015-ieji – Ožkos metai.
Fotolia nuotr. / 2015-ieji – Ožkos metai.
Su daina – į Naujuosius metus! O kaipgi be žvaigždžių prognozių?

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Pirmąją metų dieną skubėti nenorėsite, o ir nereikia. Svarbiausia jaustis saugiems. Saugumą teiks šiluma, gardus maistas ir graži aplinka. O norėdami kažkam kažką įrodyti ar parodyti, negailestingai tuštinsite savo pinginę. Vakare daug svarbiau bus pasikalbėti ir turima informacija pasidalyti su kuo didesne žmonių auditorija. 

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Prasidėję metai neleis jums manyti, kad likote nuošalyje – nepastebėti ir neįvertinti. Veikiausiai visi giria jūsų ruoštus patiekalus, drabužius ar šventei parinktą aplinką. Tačiau tai, ką gavote gero, dar nereiškia, kad jūs ketinate liautis siekti dėmesio. Nepersistenkite bandydami kiekvieną įtikinti, kad jūsų šeima darniausia, o namai – patys nuostabiausi. 

Taip pat skaitykite: Kodėl vyrai slepia jausmus?

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Daugiau laimėsite patylėdami ir viską stebėdami kaip jums sukurtą filmą, iš kurio verta šio to išmokti. Jei būsite atidūs, pastebėsite, kaip iki vakaro jūsų optimizmo taurė prisipildo iš užsienio atvykusios ar toli gyvenančios moters dėka. Vakare atrodys, kad jums leista viskas, bet jūsų antroji pusė ar kiti žmonės manys priešingai. 

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Pirmoji metų diena kartu su bičiuliais nenuvils nei jūsų, nei jų: jūs viską darysite, kad šie jaustų visą jūsų dėmesį ir rūpestį. Visų svarbiausia emocinis ir fizinis komfortas, kurį jiems sukursite savo buvimu ir pastangomis. Gausiai vaišindamiesi pasistenkite, kad vakaro nesugadintų jūsų ar kitų žmonių sveikatos negalavimai. 

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Šiandien jums svarbu būti matomiems ir, svarbiausia, vertinamiems. Ir dėl to, turbūt neriatės iš kailio. Todėl jums gera leisti dieną renginyje, kuriame daug įdomių žmonių. Dar geriau, jei šią dieną, užuot stebėję kitus, galite patys užlipti ant scenos. Vakare susikirs jūsų ir draugų nuomonė apie pramogas ar vaikų auklėjimą. 

Taip pat skaitykite: Naujųjų metų sutikimas: kaip išvengti alkoholio pasekmių sveikatai?

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Skirsite daug dėmesio kažkam, atvykusiam iš toli, ar rasite būdų, kuris leistų jums nors mintimis nusikelti į tolimą šalį. Tačiau tai netrukdys jums pasirūpinti tuo, kad čia ir dabar visi jaustųsi sotūs, gražioje aplinkoje ir nestokotų dėmesio. Tiesa, vėlų vakarą pareigos namams kiek įgris, ir jūs mintyse spruksite į darbo vietą.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Šiandien jausitės gerai, jei rasite šalia savęs vietos kitiems. Ir kuo arčiau juos šalia savęs įsileisite – tuo prasmingesnė bus ši pirmoji metų diena.  Dėsite pastangas, kad namuose visiems būtų jauku. Neišvengiamas bendrų pinigų ar intymių ryšių temas, pradėtas dieną, vakare pakeis diskusijos, kurias temdys nereikšmingi nuomonių skirtumai. 

Taip pat skaitykite: Po skyrybų: dalykai, kuriuos moterys atranda iš naujo

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Šią pirmą naujų metų dieną daugiausiai jūsų energijos atiteks antrajai pusei. O jei jos šalia nėra, žavios pažintys gali įkvėpti tikėjimo, kad situacija keisis. Kiek tame tikrovės, o kiek šventinių vilčių – nesvarbu. Svarbiausia, kad dieną leidžiate ne vieni. Deja, jai baigiantis kažkas nukreips jūsų mintis į erzinančius piniginius klausimus.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Metams prasidėjus žinosite ir kitus įtikinsite dėl to, kaip svarbu pasirūpinti maistu, buitimi ir visų gera savijauta. Nėra abejonių, kad viskas, ką dėl to padarysite, bus atlikta nepriekaištingai. Tačiau vakare neskubėkite kitiems gadinti nuotaikos istorijomis, kad matėte jums prieš akis perbėgančią juodą katę – gal ji jums tik pasivaideno?

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Šiandien jums lengva būti gera mama ir rūpestingu tėčiu, dėmesinga mylimąja ir atidžiu mylimuoju. O gal gyvenimo džiaugsmais mėgaujatės kitais būdais? Visi jie šiandien tinka, išskyrus tuos, kuriuose reikalingas didelis greitis. Tokią dieną norisi užuosti, pajusti, paliesti, paragauti. Tik vakare kažkas viduje neduoda ramybės, o kas – įvardyti sunku.  

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Ką jau ką, o jaukumą namuose jums šiandien kurti sekasi puikiai. Net jei atskleidžiate ne visas tam naudojamas priemones. Žinoma, šią Naujų metų dieną svarbu ne tik rezultatas, o galimybė niekur neskubant judėti link jo. Tik vakare situacija keičiasi, ir jums kelyje į laimės kalną kliūtis ima statyti draugai ar pažadai jiems.

Taip pat skaitykite: Intymus horoskopas jam ir jai: seksualumas ir meilės žaidimai

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Metams prasidėjus jums nebus nieko svarbiau už tuos, kurie netoliese. Vieni iš jūsų neskubėdami mėgausis maloniais pokalbiais ne tik norėdami ką nors sužinoti, o tik dėl to, kad taip leisti laiką gera. Kiti vyks pasižvalgyti po apylinkes, eis pasivaikščioti ar aplankyti kaimynų. Tik štai vakare atsėlinusias mintis apie darbą vykite šalin. 


Horoskopą sudarė astrologė Vaida Budginaitė. 

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Interviu

SEB verslo augimo programa

47:36
01:21:02

Adventur 2022

Maistas

Tik prenumeratoriams

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką