Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Kosmoenergetikė prognozuoja: rugsėjo 30 d.–spalio 6 d. energijų kalendorius

Auksiniai žiedai
Shutterstock nuotr. / Auksiniai žiedai
Šaltinis: 15min
0
A A

Kokie energijų srautai mus įsuks pasitinkant antrąjį rudens mėnesį?..

Daugiau 15min Gyvenimas naujienų – mūsų Facebook puslapyje!
Asmeninio archyvo nuotr. / Kosmoenergetikė Eglė Gleščinskienė
Asmeninio archyvo nuotr. / Kosmoenergetikė Eglė Gleščinskienė

Energijų kalendorių parengė psichoinformaciologė, kosmoenergetikos magistrė Eglė Gleščinskienė.

Šią savaitę mus pasieksiančios energijos nebus stabilios. Vis dažniau bet kokioje veikloje rasis itin trapi riba, kai sprendžiamas reikalas, mums aktuali situacija ar santykiai laviruos tarp kraštutinumų. Kartais pristigs mažmožio – drugelio sparno mostelėjimo ar vėjelio dvelksmo, kad viskas staiga persiverstų į priešingą pusę. Galime pasijusti blaškomi daug stipresnių, nei galime suvaldyti, jėgų. Bus sunku kažką prognozuoti, bet kokia mums aktuali situacija nebus stabili, įneš vis naujų neapspręstų iki šiol aspektų.   

Šią savaitę mums visiems taps atviresnis astralinis pasaulis, susiaurės įprasta energijos dažnių juosta, skirianti nuo šio pasaulio energijų. Galime sulaukti ypatingų būsenų, kai garsai, šviesos blyksniai ar neaiškūs, greitai pasirodantys ir dingstantys objektai vis dažniau mus aplankys mums įprastoje aplinkoje. Galime pajusti savyje stiprėjančią nuojautą, gebėjimą numatyti, kaip klostysis kažkoks svarbus įvykis. Ryškesni bus sapnai, dažnesnis sąmoningas sapnavimas, kai suvoksime save sapne ir nebūsime vien pašaliniai stebėtojai, o patys galėsime modeliuoti ir keisti sapno įvykius. Žinoma, šios savybės stipriau reikšis žmonėms, kurie iki šiol buvo jautresni, ir tiems, kurie ugdė ir tobulino save įvairiomis dvasinėmis praktikomis.

Fiziniame lygmenyje ši savaitė bus sunkesnė vyrams. Energijos nepalankiai veiks visą vyrų lyties reprodukcijos sistemą, tad apie save gali dažniau priminti įvairūs šios sistemos negalavimai ir problemos. Taps įtemptesni intymūs santykiai, dažniau gali kilti įvairaus pobūdžio erekcijos problemų.

Šios savaitės energijos skatins mus visus atkreipti didesnį dėmesį į tai, ką valgome, kokius produktus renkamės, kas tinka mūsų organizmui. Augs susidomėjimas įvairiais maisto produktų tyrimų testais, jų rezultatais, taip pat daugiau klientų turėtų sulaukti dietologijos, sveikos gyvensenos centrai. Turintiesiems virškinimo problemų tai bus palankus metas pagaliau imtis jų sprendimo, galbūt atlikti išsamesnius tyrimus, išsiaiškinti negalavimų priežastis, keisti mitybos režimą ar rinktis kažkokią gydančią ir valančią dietą.

Puikus bet kokių santykių ar bendravimo aspektas, atsiras daugiau tiesmukumo. Taigi taps aiškiau, suprantamiau, ko iš mūsų tikisi partneris, bendradarbis, klientas ar bet koks kitas asmuo, su kuriuo turime reikalų. Kartais stigs romantikos ir greičiau bus išsklaidytos nepagrįstų lūkesčių viltys, tačiau atsiradęs aiškumas padės viską sudėlioti į vietas. Siekiant įgyvendinti planus, bus palankiau veikti ne apylankomis, o eiti tiesiai prie reikalo, argumentuoti savo ketinimus, pagrįsti pasirinkimus – taip sulauksime daugiau pagarbos, pritarimo, būsime vertinami ir kaip mokantys bendrauti, ir kaip rimti, patikimi partneriai ar kolegos. 

Palankiai veiks, padės atsipalaiduoti, pašalinti įtampą ir susierzinimą švelnių pastelinių tonų spalvos. Rinkimės subtiliai derančius, įvairių atspalvių, bet neryškius drabužius ir prie jų, jei turime, kokius nors aukso spalvos aksesuarus. Tinkami papuošalai: aukso spalvos ar paties aukso. Subtilios aukso vibracijos padės susiderinti su gana kontrastingomis energijomis ir dėmesį nukreipti ten, kur vis dar trūks darnos, pusiausvyros, harmonijos. Net mažytis, subtilus aukso papuošalas, padovanotas šią savaitę mylimai moteriai, tikrai bus puiki investicija santykių stiprinimo kelyje, t. y. padės kurti darną ir abipusę harmoniją būnant kartu, įžvelgti puikias partnerio savybes ir už paviršinių kaukių slypinčią asmenybę. 

Tinklaraštis „Kosmoenergetika“

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką