Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Kosmoenergetikės prognozės: rugsėjo 29–spalio 5 d. energijų kalendorius

Penkialapis vynvytis
Fotolia nuotr. / Penkialapis vynvytis
Šaltinis: 15min
0
A A

„Šią savaitę mus pasiekiančios energijos tolygiai stiprės. Pradžioje silpniau jausime bet kokią aplinkos energijų įtaką mūsų veiklai ir pasirinkimams, o į savaitės pabaigą vis stiprėjančios energijų bangos mus gerokai įsiūbuos. Nejučiomis galime įsitraukti į kažkokią agitacinę kompaniją, nukreiptą „už“ arba „prieš“ visuomenėje bręstančias permainas, naujoves, pertvarkymus“, – teigia kosmoenergetikos magistrė, psichoinformaciologė Eglė Gleščinskienė.

Daugiau 15min Gyvenimas naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

Gal tai atrodys įdomu ir reikalinga, tad prisijungsime svarstydami teisingesnę savo pasirinkimo pusę, o vėliau, agitacijoms, disputams ir skirtingoms nuomonėms aštrėjant, galime būti įtraukti į augančio visuomenėje sąjūdžio grupuotes. Bet koks prasidėjęs protestas, ginčas, kivirčas ar kampanija turės tendenciją įsisiūbuoti ir į įtraukti vis daugiau nebesugebančių save kontroliuoti asmenų.

Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr./Kosmoenergetikė Eglė Gleščinskienė
Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr./Kosmoenergetikė Eglė Gleščinskienė

Galimos skirtingos besiformuojančios stovyklos vienu ar kitu visuomenėje svarbiu klausimu. Šią savaitę asmenys, kurie ir taip nesiskundžia energijos ar jėgų trūkumu, pasijus dar stipresni, gebantys spręsti tai, ką iki šiol atidėliojo. Adrenalino ir energijos antplūdis skatins veikti, kartais neįvertinant visų sąlygų ir jėgų. Šiam laikotarpiui tiks priežodis „Atėjau, pamačiau, nugalėjau!“. Gyvenimas pamažu taps koncentruotas į atskirą momentą, jausmą, ketinimą, pamirštant visumą, pametant kryptį, kuria einame, stebint vien trumputes šio momento atkarpėles.

Šią savaitę galimos didelės permainos versle, santykiuose, politikoje, energetikoje, finansų rinkose. Itin aktyvios ir tolygiai stiprėjančios energijos, skatins visus labai susiimti, turėtume itin gerai pagalvoti prieš kažką veikdami, rinkdamiesi, bus labai lengva sekti „masės“ energija, t. y. prisijungti prie kažkuo nepatenkintų, prieš kažką maištaujančių, kažką norinčių nuversti ar pakeisti asmenų grupės. Tai vilios ir atrodys ne tik teisinga, bet lyg ir būtina, norint išsaugoti iki šiol buvusias vertybes. Bus sunku priešintis besivienijančiai masių energijai, tad sąmojingesni asmenys šiuo momentu kaip tik jaus poreikį trauktis nuošaliau, atsiskirti nuo draugijos, bendrijos, kolektyvo ar ideologinės grupės. Augs poreikis būti vienumoje, peržiūrėti savo paties vertybes, prioritetus ir atmesti tai, kas jau nebeatitinka besikeičiančių energijų laikmečio.

Šią savaitę gali suaktyvėti  įvairiomis alergijomis pasireiškiantys negalavimai. Taps jautresnė oda, kvėpavimo takai, tad vidinį jaudulį, nepasitenkinimą, gožiamą pyktį ar ambicijas išduos dažnesni odos bėrimai, alergijos, paraudimai, niežulys, gerklės dirginimas ir sausas kosulys. Dažnesni taps įtampos, energijų perviršio negalavimai – galvos skausmas, stresas, nerimas, nemiga, padidintas dirglumas.

Norint šią savaitę neprisidaryti daugiau sunkumų ir į santykius, kurių nesirengiame nutraukti, neįnešti disharmonijos, reikėtų truputėlį atsitraukti, pabūti vienumoje, nuošalesnėse, tuštesnėse vietovėse. Labai tinkama bus užsiimti kvėpavimo ar kitomis energetinėmis praktikomis, meditacijomis, dirbti fizinį darbą, padedantį išlaisvinti susikaupusią energiją ir ją lydinčias emocijas.

Ramins ir padės lengviau atrasti vidinę pusiausvyrą šviesios, lengvos pastelinės spalvos, ypač nekoncentruota žydra arba indigo. Galime rinktis akvamarino papuošalus. Šio akmens vibracijos mokys mus kantrybės, padės išsaugoti tolerantiškumą ir emocinę pusiausvyrą įtemptais momentais. Be to, papuošalai ar net pats akvamarino akmens gabalėlis padės saugoti aukštesnius jausmus, meilę, nepasiduodant akimirkos impulsui ar kažkokioms netikėtai užplūdusioms prieštaringoms emocijoms. Šis akmenėlis mokys mus įžvelgti bet kokios situacijos ar veiksmo perspektyvą, tad turėsime laiko spręsti ir rinktis numatydami bent vieną žingsnelį į priekį.

„Fotolia“ nuotr./Akvamarino akmuo
„Fotolia“ nuotr./Akvamarino akmuo

Šaltinis – kosmoenergetika.lt

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką