Dabar populiaru
Publikuota: 2015 kovo 1d. 16:00

Kovo mėnesio sėkmės kalendorius kiekvienai dienai

Penktadienis, 13-oji diena.
123RF.com / Penktadienis, 13-oji diena.

Susipažinkite su astrologės Lanos Kutkytės specialiai Ji24.lt sudarytu kovo sėkmės kalendoriumi, kuriame rasite paaiškinimų, ką tą dieną geriau daryti, o ko – vengti.

1 savaitė

Kovo 1 d.

Ši diena nuostabi tuo, kad gali padėti atrasti teisingą kryptį, surasti ir suvokti reikiamą informaciją, kuri pravers ateityje. Patartina stebėti, ką valgote, nes organizmas ypač jautriai reaguos į netinkamą maistą. Pasirūpinkite, kad kūnas gautų pakankamai vandens.

Kovo 2 d.

Ypač stipriai galima bus jausti kūrybinę šios dienos energiją, kuri padės pradėti naujus darbus bei sukurti ką nors gražaus ir praktiško. Nuo 14.50 val. – puikus laikas atlikti tuos veiksmus arba būti su tais žmonėmis, su kuriais norite tęsti bendravimą ir ateityje. Šios dienos įvykiai nuo 14.50 val. turi tendenciją kartotis ateityje.

Kovo 3 d.

Viena iš sėkmingiausių mėnesio dienų. Stiprių šios dienos energijų įvaldymas suteiks galimybę įtvitrinti savo idėjas. Nepasitenkinkite vien tik mažais dalykais ir nuveikite kažką reikšmingo. Galimi nelaukti pasiūlymai, pakvietimai, pinigai ar dovanos, kurios gali būti nebūtinai vien materialios.

Kovo 4 d.

Jums gali būti padovanota kažkas, kas suteikia ne vien džiaugsmą, bet ir atsakomybę. Tai gali būti meilė, draugystė, įdomus pasiūlymas, aiškus savojo pašaukimo suvokimas. Galite intuityviai pajusti, ką ir kaip turite daryti, suvokti savo gyvenimo svarbiausias užduotis. Laikas nuo 12 val. iki 14 val. – neefektyvus, todėl nieko rimto šiuo laiku stenkitės neplanuoti. Saugokite savo santykius su mylimaisiais.

Kovo 5 d.

Deja, ši diena žymiai prastesnė. Pilnaties diena visuomet būna sunkiau suvaldoma, o šios dienos foną papildomai apsunkina tai, jog Mėnulis bus Mergelės ženkle, o ten pat dabar yra ir Lilit. Taip pat anksti ryte vyks Veneros kvadratūra su Plutonu, o šio nepalankaus aspekto poveikį pajusime dar kovo 4 dieną. Saugokite ne tik savo sveikatą bei santykius, tačiau ir materialinę gerovę. Diena nėra tinkama eiti pas gydytojus ar atlikti grožio procedūras, gali įsivelti klaidos, nesusikalbėjimai. Netinkama diena ir pasimatymams.

Kovo 6 d.

Penktadienis leis atsigauti, viskas aplinkui atrodys šviesiau. Pilnaties įtampa bus nuslūgusi, todėl šiandien galite nuveikti nemažai darbų, ypač jei esate disciplinuoti, laikysitės grafiko, taisyklų. Vakaras nuo 19 val. ypač tinkamas šventei ar maloniems susibūrimams.

Kovo 7 d.

Šiandien ypač svarbus yra įvaizdis, todėl prieš kažkur eidami, tinkamai įvertinkite savo išvaizdą, aprangą, šukuoseną. Tokios detalės šiandien daug lemia. Taip pat svarbu neleisti sau vulgarumo, grubumo ar pernelyg temperamentingo emocijų demonstravimo.

Kovo 8 d.

Ypač įdomi diena iki 21.15 val. Išnaudokite ją savo tobulėjimui. Šiandien galite užduoti Visatai jums rūpimą klausimą ir per ženklus iš aplinkos gauti atsakymus. Šios dienos įvykai yra tarsi veidrodis, kuris atspindi jus pačius. Vakarą verčiau praleisti namuose.


2 savaitė

Kovo 9 d.

Laikas nuo 13 val. iki 15.10 val. yra neefektyvus, tad raskite sau mažiau svarbių ir atsakingų užsiėmimų. Visgi visa ši diena nėra palanki svarbiems darbams, todėl protingiausia išeitis būtų neplanuoti nieko rimto ir stengtis nepriimti jokių sprendimų, o tuo labiau pasiūlymų iš aplinkos.

Kovo 10 d.

Produktyvi diena svarbiems darbams. Šiandien galite daug nuveikti bei suplanuoti veiklos planą ateičiai. Gali puikiai pavykti paskirstyti laiką bei pinigus, kad jūsų veikla taptų labiau sėkminga. Tinkamas laikas numatyti tolimus žingsnius ateičiai, kurti verslo planus ar organizuoti kelionę.

Kovo 11 d.

Savo  asmeninius gebėjimus geriausiai būtų pritaikyti komandinėje veikloje, nes šiandien bendrai su kitais galima nuveikti žymiai daugiau nei vienumoje. Sėkmingiausia ši diena yra tiems, kurie yra aktyvūs, drąsūs, nebijo siekti didelių tikslų, bendradarbiauti su kitais. Diena aktyvi ir pakankamai sėkminga, tačiau avaringa, todėl būkite atidūs.

Kovo 12 d.

Dažnai formuosis konfliktai, aštrios situacijos, ypač pirmoje dienos pusėje. Iš esmės diena palankiausia mokslams, rašymui, informacijos paieškai, tyrinėjimams. Galite sužinoti tai, ko jums kaip tik labiausiai reikia, ar pastebėti kažką svarbaus. Šiandien galite sau leisti valgyti daugiau nei įprastai.

Kovo 13 d.

Susidarys sunkinančių, konfliktinių aplinkybių, todėl geriausia būtų šiandien būti tarp pažįstamų žmonių, ramioje aplinkoje, adekvačiai reaguoti į kitų žmonių arba savo pačių neigiamas emocijas. Ypač konfliktiškas laikas tarp 18 val. ir 20 val. Atsisakykite mėsos ir alkoholio.

Kovo 14 d.

Rami, darbinga ir sėkminga diena. Paskirstykite savo veiklą taip, kad galėtumete dirbti be skubėjimo, nes taip nuveiksite žymiai daugiau nei karštligiškai bandydami visur kuo greičiau spėti. Vertinkite šią dieną, negaiškite jos niekams ir nuveikite kažką rimto ir konkretaus, net jei dėl to tektų paaukoti savaitgalio linksmybės. Sutvarkykite savo finansus, pagalvokite, kur be reikalo išleidaujate ir kaip galite taupyti.

Kovo 15 d.

Laikas tarp 10 val. ir 12 val. avaringas, nešantis nemalonių netikėtumų, todėl pasistenkite šias valandas skirti ramiam darbui, vengti netvarkingos technikos ar judrių vietų. Diena tinkama svarbios informacijos paieškai, skaitymui, rašymui, mokslams, ypač puikiai sėktųsi sudaryti grafiką.


3 savaitė

Kovo 16 d.

Diena, kuomet neatsargiai ištarti žodžiai tampa problema, todėl šiandien patartina kuo dažniau patylėti, ypač bendraujant su viršininkais. Diena gali būti chaotiška, o dar labiau ją apsunkins Urano kvadratūra su Plutonu bei vis artėjantis Saulės užtemimas.

Kovo 17 d.

Iki 11.30 val. prireiks ypatingo susikaupimo vairuojant, dirbant su technika ar bendraujant su viršininkais. Nors būtent susikaupti šiandien gali būti ypač sunku: norėsis laisvės, užplūs poreikis svajoti, galvoti apie ateitį. Šiandien stipriai veikia vizualizacijos technika.

Kovo 18 d.

Svarbius darbus dirbkite iki 11 val., o nuo 13 val. ypatingai palanki diena kūrybai. Tai vaisingas laikas menininkams, rašytojams, grožio ir stiliaus kūrėjams. Nors diena gana rami, tačiau dėl artėjančio užtemimo gali jaustis nepaaiškinamas nerimas, baimė, nuotaikų kaita, nemiga. Nepradėkite nieko naujo.

Kovo 19 d.

Viena iš sunkiausių mėnesio dienų. Emocinis fonas gali būti itin nemalonus, apsunkintas, tad prireiks nemažai atsargumo bei pastangų norint išlaikyti harmoniją. Jei šiandien atsiras žmogus, kuris siūlys jums idėją, pakvietimą arba prašys paslaugos, išdrįskite pasakyti „ne“, net jei pasiūlymas skambės viliojamai. Į savo pačių šiandien gimusias idėjas taipogi neverta kreipti dėmesio, jos nebus efektyvios.

Kovo 20 d.

Saulės užtemimo diena. Užtemimas įvyks 9.46 val., tačiau dar iki šio laiko padėkite tašką atsibodusiai situacijai, veiklai ar žalingiems įpročiams. Šiandien mąstykite ir veikite tik tai, ką norite matyti savo ateityje. Kai kuriems gali tekti susidurti su nemaloniomis situacijomis, konfliktais, netikėtai stipria priešprieša. Jei neužimsite šiuo klausimu adekvačios pozicijos, tai gali aktyvuotis kaip ilgą laiką veikianti programa, besitęsianti ilgus metus. Tiek šiandien, tiek tris dienas prieš tai, niekam neskelbkite karo ir venkite tiesmukai konfrontuoti su aplinkiniais.

Kovo 21 d.

Darykite tik tai, ką norite plėtoti ateityje, kadangi ši diena turi didžiulę augimo jėgą. Kontroliuokite ne tik savo veiksmus, bet ir mintis, kadangi jos greičiau nei visuomet materializuosis. Būtų nuostabu jei skirtumėte kuo daugiau laiko meditacijai arba bent jau retsykiais šiandien leiskite sau vizualizuoti, kad gyvenate taip, kaip ir norite.

Kovo 22 d.

Jei tik turėsite noro, galėsite nuveikti daug vaisingo darbo. Pats efektyviausias dienos metas prasidės nuo 12.40 val. Nors ir sekmadienis, tačiau diena tinkama daugeliui darbų. Siekdami sėkmės darbuose, pasinaudokite savo vidiniais gabumais, talentais tarsi įrankiais.


4 savaitė

Kovo 23 d.

Nuo 9 val. iki 11.30 val. būkite atidūs ir pasistenkite išlaikyti santarvę su aplinkiniais, tai įtemptas laikas. Nepaisant to, šiandien daugelis pasijaus taip, tarsi sunkumai jau liko praeityje. Ir išties – šios dienos fonas yra ramus, šiltas ir darbingas, padėsiantis siekti darbinių tikslų bei gražių asmeninių santykių.

Kovo 24 d.

Nuostabi diena ir meilei, ir darbui. Pasistenkite šiandien nuveikti kuo daugiau. Iki 13.20 val. tinka užsiimti sunkesniais, monotoniškais darbais, kurie reikalauja kantrybės. Nuo 15.23 val. metas darbams, kurie reikalauja gebėjimo bendrauti, rašyti, parduoti, tarpininkauti. Tarp 13.20 ir 15.23 val. kiek sustokite, atsipūskite, nes šis laikas nėra efektyvus darbams.

Kovo 25 d.

Sėkminga diena, viena iš harmoningiausių kovo mėnesį. Nesusidarys jokių sunkių svarbesnių planetų tarpusavio aspektų, užtat formuosis net keturi palankus aspektai. Vienas iš jų – tai Saulės trigonas su Saturnu, kuris ne tik gali jums parodyti, kokių tikslų galite siekti, bet ir padės profesinėje veikloje bei ilgalaikėms sutartims sudaryti.

Kovo 26 d.

Jei bandysite ką nors apgauti, tuomet reikėtų turėti omenyje, jog šiandien „melo kojos trumpos“, tad greičiausia toks poelgis baigsis nesėkmingai. Kad ir kuo užsiimsite, turite įsitikinti, kad tai nėra avantiūra, nors pagundų gali būti nemažai. Ir patys pasisaugokite, kad neliktumėte apgauti ar apvogti. Šiandien stipriai veikia žodžiai, malda, mantrinės praktikos.

Kovo 27 d.

Jei šiandien jums bus rodomas malonus dėmesys, tai greičiausia bus daroma ne tiek dėl apgalvotų, praktiškų priežasčių, o greičiau dėl asmeninių simpatijų jūsų asmenybei. Juk šiandien valdo emocijos, širdies balsas, o ne protas. Geriausia būtų tvarkyti reikalus, susijusius su asmeniniu gyvenimu, arba užsiimti kūryba.

Kovo 28 d.

Svarbiausius dienos darbus atlikite iki 11.40 val., kadangi vėliau dienos fonas taps gana nemalonus, verčiantis daryti klaidas. Daug kas gali atrodyti ne taip, kaip yra iš tikrųjų. Pasistenkite apsiriboti smulkiais, paprastais darbais: tvarkyti buitį, namus, spintą, pasirūpinti šeimos nariais bei atsisakyti rimtų pirkinių.

Kovo 29 d.

Iki 13.40 val. susilaikykite nuo aktyvių veiksmų ar kritikos, nes galite skaudžiai suklysti. Tereikia skirti šį laiką įprastiems darbams arba ramiam poilsiui namuose. Nuo 13.40 val. dienos fonas taps nepalyginamai geresnis, puikiai tinkantis šventei, sportui, aktyviam ir įdomiam darbui, kūrybai. Tai puiki diena pasimatymams.


Kovo 30 d.

Graži diena. Verta daug bendrauti, būti viešumoje, aktyviai veikti ir daryti drąsius žingsnius savo svajonių link. Diena sėkmingiausia ryžtingiems, savimi pasitikintiems žmonėms. Puikiai seksis sukurti ką nors gražaus ir rafinuoto, bet sunkiau bus dirbti nuobodžius darbus.

Kovo 31 d.

Patobulinkite savo išvaizdą, pradėkite sportuoti, skirkite laiko vaikams, kūrybai. Tai viena iš džiugiausių dienų. Vakaras jau visai kitoks, žymiai rimtesnis ir jau netinkamas linksmybėms, bet puikus laikas atkreipti dėmesį į sveikatą, mitybos įpročius bei pagalvoti, ką galėtumėte patobulinti šioje gyvenimo sferoje.


Jei norite astrologės paklausti apie savo gyvenimą, tam tikras situacijas, sužinoti poros suderinamumą ar tinkamą specialybę, registruokitės Lanos Kutkytės konsultacijai „Facebook“ paskyroje „Sadhana“.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką