Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Paveikslai, atrodantys it nuotraukos

Menininkės Claire Duguid paveikslas
claireduguid.com nuotr. / Menininkės Claire Duguid paveikslas
Šaltinis: 15min
0
A A

Neįtikėtinai talentinga menininkė Claire Duguid iš Škotijos tapo tokius paveikslus, į kuriuos žiūrint norisi paklausti: „Ar tai gali būti tiesa?“

Daugiau 15min Gyvenimas naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

Iš tikrųjų Edinburge dirbanti ir gyvenanti, savo talentą Didžiojoje Britanijoje, Amerikoje ir Europoje demonstruojanti dailininkė gali pasigirti itin išskirtiniais darbais – juk vienam jų prireikia daugiau kaip trijų mėnesių laiko! Dailindama realistinio paveikslo herojaus bruožus, Claire sukuria ištisą kitą pasaulį. Kaip ji sako, „mano darbuose atsiskleidžia daugybė intymumo pusių, vienatvės jausena, giedra ramybė ir prisilietimas prie auros“. O mes negalime su tuo nesutikti. Ryškūs, lyg saulės nušviesti paveikslai įtraukia ir nepaleidžia – emocijos, kurios juose slypi, pavaizduoti žmonės, mimikos, žvilgsniai, energija, grožis, spalva...

 

Honkonge, Jungtinėje Karalystėje, Niujorke kabantys darbai įsigyti juos užsimanusiajam gali kainuoti ir 6 000 svarų. Tai priklauso nuo kliento poreikių ir paveikslo sudėtingumo.

claireduguid.com nuotr. / Menininkės Claire Duguid paveikslas
claireduguid.com nuotr. / Menininkės Claire Duguid paveikslas

Pati dailininkė sako, kad kai kuriais atvejais ji tapanti atskirai kiekvieną plaukelį, tačiau savęs fotorealistine dailininke negalėtų pavadinti. Iš tikrųjų pirmas mestas žvilgsnis gali jus suklaidinti, bet atidžiau pažvelgusios pamatysite tą lengvą brūkštelėjimą teptuku.

 

„Pirmasis menininkas, kuris palietė mano širdį, buvo Pjeras Ogiustas Renuaras. Tai, kaip jis piešia akis... Tai, kaip geba jose pagauti gyvenimo skonį... Akys, mano nuomone, yra pati svarbiausia portreto dalis. Būtent todėl mano darbai tiek pradedami, tiek užbaigiami piešiant akis“, – pasakoja menininkė.

 

O ką jūs atrandate menininkės darbuose?

 

Daugiau galite pasižiūrėti štai čia.

 

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką