Dabar populiaru
Publikuota: 2020 rugpjūčio 6d. 14:11

Pažinkime Palangą dviračiu: koks tam tinka labiausiai?

Pažinti Palangą labiausiai rekomenduojama dviračiu
Stasio Jonkaus nuotr. / Pažinti Palangą labiausiai rekomenduojama dviračiu

Tikriausiai visi sutiks, kad, atvykus pailsėti į Palangą, automobilį geriausia palikti stovėti visų atostogų metu. Puikiai sutvarkyta miesto infrastruktūra leidžia visus lankytinus miesto objektus ir vietas pasiekti pėsčiomis arba dviračiu. Dviratis yra puiki, sveikatai palanki ir ekologiška pramoga ir transporto priemonė visai šeimai, tačiau koks dviratis yra tinkamesnis – sportinis ar miesto – norint susipažinti su Palangos kurortu?

Miesto dviratis

Tai ramaus poilsio pakeleivis. Norint praleisti laiką pačiame Palangos mieste, aplankyti dainuojantį fontaną, susipažinti su miesto architektūra, pamatyti skulptūras ir kitas lankytinas vietas, jis puikiai tiks. Miesto dviračiu ypač patogu važiuoti nedideliu greičiu, todėl galėsite važiuodami apžiūrėti visą miesto panoramą. Stabilus dviračio rėmas ir platesnė sėdynė leis patogiai jaustis važiuojant ilgesnį atstumą, todėl galėsite važiuoti per visą miestą ir nepavargsite.

Dažniausiai miesto dviračiai turi apsaugas ant grandinių ir ratų, todėl galėsite nebijoti susiplėšyti ar išsitepti rūbų. Taip pat moteriškų dviračių rėmai yra žemi, todėl nereikės aukštai kilnoti kojų užlipant ir nulipant. Tiks bet kokia apranga. Vyriški dviračiai yra klasikiniu rėmu. Dauguma miesto dviračių turi krepšelius priekyje ir bagažines ant galinio rato, todėl galėsite įsidėti keletą daiktų ir saugiai keliauti, nesibaiminant ką nors pamesti.

Sportinis dviratis

Aktyvaus laisvalaikio palydovas. Atvykę poilsiauti į Palangą, nepamirškite ir pajudėti. Tik įsivaizduokite, koks nuostabus jausmas, kylant saulei, rytą pradėti važiuojant pajūriu su dviračiu, o tada aplankyti pušyną, kur tyro oro tiek, kad net galva pradeda suktis. Sportinis dviratis puikus pasirinkimas tiems, kurie nori susipažinti su pajūrio gamta ir pamatyti ne tik „turistinę“ Palangą. Sportiniai dviračiai turi daugiau bėgių nei miesto dviračiai, todėl puikiai pravažiuoja pro nelygų reljefą, jis nėra tinkamas važinėtis lygiais, asfaltuotais dviračių takais. Drąsiai galėsite pravažiuoti miško takais, jūros pakrantę, lengvai įveikti įkalnes ir nuokalnes. Taip pat jie yra lengvesni, miniklio velenas yra aukščiau nuo žemės nei kitų tipų dviračiuose, kas padidina dviračio pravažumą.

Atvykę į Palangą išbandykite tiek sportinį, tiek miesto dviračius. Tik išmėginę abu variantus galėsite įvertinti kiekvieno pliusus ir minusus asmeniškai. Jeigu sunku išsirinkti kokio tipo dviratį pasirinkti, Palangoje esantis plačiausias dviračių nuomos tinklas „Kurortų pramogos“ suteiks visą informaciją ir padės. Jei reikės, ir nurodys patogiausius bei vaizdingiausius maršrutus ir atsakys į visus iškilusius klausimus. Galite ramiai susipažinti su miestu vienas arba romantiškai pasivažinėti su savo antrąja puse parke, o galbūt norėsite išmėginti savo jėgas su visa šeima. Rasite dviratį pagal kiekvieno norus ir poreikius.

Partnerio turinys

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Aplinka produktyvumui

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką