Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2016 rugpjūčio 5d. 06:00

Penktadienio horoskopas – rugpjūčio 5 d.

Pievų gėlės
Fotolia nuotr. / Pievų gėlės
„Meilei nėra palankus metas, kadangi gali būti sunkiau išreikšti emocijas, atsipalaiduoti, užmiršti pareigas bei neužbaigtus darbus. Be to, daugumai rūpės praktiški, apčiuopiami ir naudingi dalykai, o ne jausmai. Palanki diena darbštuoliams. Produktyviausias laikas nusimato nuo 12.10 iki 17 val.“, – sako astrotarologė Lana Kutkytė.

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Šiandien nesiliausite visko tobulinti ir tik tuomet imsitės naujos užduoties, kai ankstesnę atliksite be priekaištų. Tiesa, zujant ties gyvenimo smulkmenomis bus sunku matyti toliau savo nosies, todėl vadovams bakstelėjus į kai ką pirštu, neignoruokite. Dar karštesnės meilės darbui pastiprinimas ateis kartu su Mergelės ženklan įeinančia Venera.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Šiandien apsiginkluosite kritika, lyg tai būtų vienas iš būdų papramogauti. Kai jūs tuo mėgausitės, kiti jausis sutrikę, bet jums – nė motais. O gavę žinių porciją gerai ją sukramtykite, antraip tik veltui laiką sugaišite. Žemės stichiją savo kerais bandys užkariauti Venera, dėl ko jums bus lengviau išreikšti savo jausmus.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Jūsų dėmesys bus nukreiptas vien į namus, ir net jei juose nebūsite, į viską žiūrėsite ir į viską reaguosite labai asmeniškai. Popietę palaikymo ar paramos nesibaidykite, nes be to niekaip. Beje, jausmų planeta jūsų šeimos ir namų srityje jums padės pasijusti geriau po namų stogu ir pasirūpinti asmeninio gyvenimo harmonija.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Nors ne viskas vyks kaip jūsų suplanuota, tačiau jūs nesiliausite siekę tobulumo ir tikslumo. Tai ypatingai pasireikš jums bendraujant, rašant ar užmezgant visokiausius ryšius. Gražiai ir tiksliai bendrauti padės šioje jūsų ženklo srityje nuo šiol viešinti Venera. Popietę bus neįmanoma išvengti kitų žmonių įtakų, todėl, užuot atmetę, išsirinkite perliukus.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Šiandien turėkite planą, nesvarbu, ar pinigus uždirbsite, ar juos išleisite. Antraip prarasite jums taip reikalingą pagrindą po kojomis. Vakarop kai ką teks atidžiai sudėlioti į lentyną, kad jūsų materialiajame pasaulyje atsirastų daugiau tvarkos. O materialias vertybes kuruojanti Venera, nuo šiol jums taps dosnesnė.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Šiandien būkite savimi ir nesibodėkite tokių savo vertybių, kaip tikslumas, smulkmeniškumas, kritiškumas, pedantiškumas, darbštumas ir panašių. Tegul kiti iš jūsų to pasimoko! O kur buvus kur nebuvus grožio planeta prisijungs prie jūsų komandos. Regis, atėjo geriausiais laikas pasirūpinti savo įvaizdžiu.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Šiandien kiti nepaisys jūsų norų, o jums teks prisitaikyti. Nei garsiai, nei tyliai nekovokite, o verčiau laistykite ir prižiūrėkite savo svajones, auginkite jausmų daigus, bet apie juos nesigirkite. Tiek viena, ir kita nuo šiol globos gretimame ženkle viešinti Venera. Popietę galimas vertingas šeimos nario patarimas, jei norėsite jį išgirsti.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Šiandien būsite paslaugūs bičiuliams ir bendražygiams, lyg be jūsų pastangų komandinis triūsas ar pramogos subyrėtų į šipulius. Dar geriau jaustis tarp draugų ir įvaldyti komandinius žaidimus padės Mergelės ženklan perėjusi Venera. Vakarėjant gavus kritiškų pastabų dėl jūsų komandinių veiklų, vertėtų atsižvelgti.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Šiandien imkitės konkrečių žygių, nekreipdami dėmesio į visokiausius trikdžius ir, šiukštu, nemeskite kelio dėl takelio. Tiesa, į kelio ženklus atsižvelgti privalu. Jums, žygiuojantiems iki savųjų tikslų nuo šiol gelbės Venera, o karjeros laiptais lipti padės dailiosios lyties atstovės. Vakare bus įžvalgų dėl galimų uždarbio būdų.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Šiandien daugiau už visus žinosite ir ieškosite tų, kurie jumis tiki. O žinia, kas ieško, tas randa. Sklandžiai eisis ne tik kitus mokyti ir jiems pamokslauti, o ir ryšius su toli gyvenančiais užmegzti. Jūsų tikėjimo ir tolimų kraštų sritį aplanko Venera, todėl nuo šiol toli nuo namų megsis žavios pažintys. Vakare savo autoritetą panaudosite kilniems tikslams.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Šiandien jums reikės šalia kažko, kuo pasitikite. Tačiau kol tai suvoksite, nelengvą kelią nukaksite. Kita vertus, kuo didesnius slenksčius perlipsite, tuo labiau įvertinsite kitų žmonių indėlį į jūsų sėkmę. Regis, bus norinčių su jumis šiuo tuo pasidalyti, nes jūsų bendrų vertybių srityje Venera. Beje, vakare atidžiai pažvelkite savo baimėms į akis.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Šiandiena bus gera tiek, kiek busite ne vieni. Tikėkite juo ar ja ir leiskite jam ar jai jums padėti. Ir patys nesėdėkite rankų sudėję, ypač, jei būsite paprašyti to paties svarbiausio žmogus. Ir net jei ne jis ar ji – vis tiek būkite paslaugūs. Už tai jums balų ir jausmų nepagailės Venera, besilankanti jūsų partnerystės srityje. O vienišiai – pirmyn medžioti antrosios pusės.


Horoskopą sudarė astrologė Vaida Budginaitė.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

SEB verslo augimo programa

01:16:45
47:36

Video

26:55
01:14
01:25

Adventur 2022

Maistas

Tik prenumeratoriams

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką