Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2015 09 11, 06:00

Penktadienio horoskopas – rugsėjo 11 d.

Astrologė Lana Kutkytė apie šią dieną: „Laikas tarp 15.50–17.50 val. nėra efektyvus svarbiems darbams ar susitikimams. Antroji dienos pusė itin tinkama dokumentų peržiūrai, savo sveikatos priežiūrai, būtiniausių darbų užbaigimui. Diena nėra palanki naujiems projektams pradėti. Ypač atsargiai reikėtų kalbėtis su viršininkais, jie gali būti nusiteikę ne itin džiugiai“.
Mergina su dviračiu.
Mergina su dviračiu. / Fotolia nuotr.

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Norėsite, kad kiekvienas jūsų atliekamas darbas padėtų jums kiek įmanoma geriau save išreikšti, o pati veikla – teiktų vien džiaugsmą. Regis, ir iš kitų reikalausite, kad ši jūsų užgaida būtų patenkinta. Tačiau popietę jie jums nebus nei dosnūs, nei geranoriški. Vakare įvairūs buities ar sveikatos rūpestėliai taps kur kas svarbesni už pramogas. 

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Šiandien sieksite sukurti kuo jaukesnę ir mažesnę erdvę aplink save, tikėdamiesi tokiu būdu save nuo kažko apsaugoti. Kuo aukštesnes sienas statysite, tuo labiau prarasite ryšį su partneriais. Vos jie nuo jūsų nusigręš, pamiršę apie savo pačių poelgius, visą kaltę dėl nebendravimo ar abejingumo jiems suversite.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Šiandien visus reikalus tvarkykite panaudodami savo žavesį, tačiau ne tam, kad atkreiptumėte dėmesį į save. Verčiau kitus pagirkite ir paskatinkite vienu kitu šiltesniu žodeliu. Tokiu būdu net nepastebėsite tų, kurie darbe jumis nepasitiki. Gero vakaro ingredientai – tai paprasti mieli dalykėliai atlikti dėl šeimos ar namų.  

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Kuo daugiau turėsite – tuo smagesni būsite, tačiau eidami šiuo keliu toli nenueisite. Galiausiai džiaugsmas baigsis, jei susitelksite tik ties materialiomis vertybėmis. O ir už bandymus kaip nors įprasminti savo neįtikėtinus gebėjimus premijos taip pat niekas šiandien neįteiks. Puiku, jei vakare rasite su kuo pasikalbėti jums rūpima tema.

Taip pat skaitykite: Įsisenėję mitai apie moterų seksualumą

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Šiandien leisite sau daugiau nei kiti ir tikėsitės gauti pagrindinį vaidmenį ar vietą garbingiausioje stalo vietoje. Tačiau to nepasiekę, negriaukite ryšių su artimiausiais žmonėmis. Jų paprašyti padėti, atsisakyti negalėsite, bet ir dėl neišpildytų dienos lūkesčių kiek nusiminsite. Vakare bus daug lengviau savyje pažadinti paslaugaus šeimos nario savybes. 

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Dažniau šiandien leiskite laiką vienumoje ar pasirinkę stebėtojo pozicijas. Be to, neplanuokite svarbių susitikimų ar pokalbių, nes gauti informaciją, ypač popietę, gali tapti neįveikiama užduotimi. Jei vis dėlto pavyktų ką nors sužinoti – kol kas to neviešinkite. Vakaras bus toks, kokio jums reikia. Jūs kursite taisykles, kurioms visi noriai paklus.  

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Tikėsite, jog galite genialiai įvykdyti net kokią komandinę užduotį, tačiau realybė visiškai skirsis nuo jūsų lūkesčių. Iš pradžių trūks reikalingų įgūdžių, paskui žinių, o po to ir pasitikėjimas kažkur išgaruos. Vakare norėdami apsaugoti save, tyliai nugrimsite į svajonių dugną ir visai nepageidausite iš jo išlipti.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Svarbūs profesiniai siekiai gali būti ir jūsų dienos paguoda, ir stiprybė. Tai jūs dar labiau sustiprinsite ne griežtumu ar bandymais įrodyti savo svarbą, o radę žodžių ir būdų, kurie kitus praskaidrintų, pakeltų ar paskatintų veikti. Net jei su šia misija nesusidorosite, vakare turėsite galimybę gerai leisti laiką su savo draugais. 

Taip pat skaitykite: Senovės indų išmintis visiems gyvenimo atvejams

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Šiandien nepasitenkinsite mažais dalykais ir sieksite įtikinti kitus, kad kito kelio nėra. Deja, ne viskas taip paprasta. Galimas daiktas užlipsite ant kokio pasislėpusio grėblio, to pačio, kurį jau esate ne kartą užmynę. Vakare sulaukti dėmesio už savo nuopelnus bus svarbu, tačiau tam rinksitės paprastesnes priemones nei dienos metu. 

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Šiandien norėdami pagarbos ir pripažinimo apie tai neišsiduosite, o savo tikslus pasieksite suvieniję savo pajėgas su kitais. Net jei šventinės nuotaikos nepavyks sukurti dėl kai kurių kolegų nenoro tame dalyvauti ar kitų priežasčių, rankų nenuleiskite. Vakare geriau už kitus žinosite kai kurias svarbias tiesas, kurias tinkamais būdais kitiems pateiksite.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Kai konkuruosite dėl dėmesio ir šiltų jausmų su kitais asmenimis, jums teks ne daugiau nei antroji vieta. O jei visą savo žavesį sutelksite į tai, kad jam ar jai parodytumėte savo palankumą, ignoruodami visokias su darbu susijusias užduotis, gal šį tą ir laimėsite. Vakare nebus kur dėtis – turėsite pasitikėti tais, kurie šalia.  

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Šiandien rinksitės rūpesčių ir darbų gausą, kame jūs matysite ne tik pareigas, bet ir taip trokštamą saviraišką. Deja, šie įsipareigojimai iš jūsų pareikalaus daugiau pastangų nei galite ar norite įdėti. Vakare atidžiau pažvelkite į savo artimą žmogų, kuriam reikės jūsų pagalbos ir galbūt tik paprasčiausio atidumo.


Horoskopą sudarė astrologė Vaida Budginaitė.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką