Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2016 sausio 8d. 06:00

Penktadienio horoskopas – sausio 8 d.

Kankorėžiai
Fotolia nuotr. / Kankorėžiai
Penktadienis! Ar gerą dieną žada žvaigždžių prognozės?

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Dienos pradžioje būsite kupini pasitikėjimo savo jėgomis, o tai dar labiau pastiprins kolegų palaikymas ar jūsų rankose tirpte tirpstančios įvairios užduotys. Jei tuo metu susigundysite įnikti į naujas veiklas, tik nagus nudegsite. Vakarop imsitės atsakomybės, kurios naštą bus galima su kitais pasidalinti.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Dienos metu norėsite perleisti kam nors savo nuobodžių darbų krūvį, tikėdamiesi patys nuveikti ką nors stebinančio ar unikalaus, tačiau nusivilsite dažniau nei mėgausitės rezultatais. Vakarop sustiprės tikėjimas savo žiniomis ar turima patirtimi, o tai dar labiau pastiprins jūsų antroji pusė ar kitas jums svarbus asmuo.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Šiandieną verta leisti tarp žmonių, atsižvelgti į jų norus ar pasiūlymus, tačiau juos išklausius, sprendimus priimti pasitarus ir su savo sveiku protu. Antraip galite kiek nukrypti nuo teisingo tikslo. Vakarop noriai kviesdami kitus dalyvauti įvairių kasdienių užduočių vykdyme, prieštaraujančių nesutiksite.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Visai nenusiminsite, jei šios dienos metu reikės daug ir įtemptai dirbti rutininius įprastus darbus – tai kur kas geriau nei blaškytis, ieškant naujų veiklų ar bandant ką nors nepatirta. Vakare mieliau linksite ne į veiklą, o į poilsio pramogas, į kurias su malonumu įtrauksite savo antrąją pusę ar savo atžalas.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Dieną ieškosite įvairių saviraiškos būdų ir galimybės kuo smagiau praleisti šios dienos laiką. Jei turite pradėtą kūrybiškumo reikalaujančią užduotį – tęskite ją ar net užbaikite. Vakare teks pasirūpinti šeimos narių gera savijauta, buitimi ar namų gerove. Namiškiai ne tik jus tam motyvuos, bet ir noriai jums padės.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Dieną rasite, kaip pabėgti į savo privačią erdvę, ar ją bet kurioje pasaulio vietoje susikurti, kad jaustumėtės puikiai. Regis, čia viską, tiek juoda, tiek balta norėsite pateisinti, nematydami priežasčių galvoti apie pasekmes. Vakare aktyviai bendrausite, tikėdamiesi save ar savo atžalas parodyti.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Šiandien nestokosite noro suspėti aplankyti kuo daugiau vietų ar kuo daugiau žmonių sutikti. Jūsų užsidegimą ir viltis gali stabdyti nebent keisti vėlavimai ar kitokie trukdžiai. Vakarėjant svarbiausias jūsų prioritetas bus jūsų šeima, kuriai negailėsite nei lėšų, nei laiko, nei savo gabumų, nei energijos.

Taip pat skaitykite: Kokybiškesniam gyvenimui: ilgaamžiškumo ir grožio receptai

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Šiandien būsite susitelkę į gausą, rezultatus ar būdus, kurie įrodytų jūsų vertę. Tam rinksitės įvairiausias priemones, nevengdami retkarčiais kiek pervertinti savo gebėjimų. Vakare pakiliai ir smagiai įsileisite į bendravimo srautą, stengdamiesi sau, savo žinioms ir naujienoms skirti pagrindinę vietą.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Visi jūsų bandymai laisvai save išreikšti ir išsaugoti savo unikalumą šiandien bus sėkmingi. Žinoma, nemanykite, kad visas pasaulis jums po kojomis ir visi privalo šokti pagal jūsų grojamą muziką. Jei vis dėlto bus kas priverčia jus savimi suabejoti, vėliau skirkite laiko apmąstymams apie savivertę.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Dienos pradžioje galėdami darbuotis nieko netrukdomi ir nieko nestebimi, kur kas geresnių rezultatų pasieksite. Tiesa, kartais atsitrenkdami į vieną kitą vidinį slenkstį. Vakarop teks imti vairą į rankas. Kaip tai geriausiai padaryti, žinosite jūs patys, tačiau bičiuliai jus nukreips, motyvuos ir visaip jus paragins.

Taip pat skaitykite: Gyvenimo prasmės beieškant: 30 Paulo Coelho įžvalgų

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Šiandien manysite, kad jums prieš akis veriasi nauji horizontai, susiję su grupės veikla. Na, bet pernelyg aukštai netaikykite, nes labai įsijautus, gali tekti žemokai nukristi. Vakarop turėsite kai kurias savo žaizdas užgydyti, o tam mieliau atsitrauksite į nuošalę ir susitelksite į vien jums matomą tikslą.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Dienos metu turėsite daug veiklos ir nemažiau su ja susijusių tikslų bei norų. Visus juos suvaldyti bus nelengva, ypač jei kai kurie keliai bus nauji ir dar jūsų nebandyti. Vakare rasite draugo petį, į kurį bus galima atsiremti ir net tokiu būdu sustiprinti savo tikėjimą kokiu nors dalyku ar žinias pagilinti.   


Horoskopą sudarė astrologė Vaida Budginaitė. 

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Metas rinktis

Mėgaukis šiandien

Rūpintis aplinka – paprasta

Video

04:46
01:42
01:21:33

Esports namai

Sveikos ir gražios kojos

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką