Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2015 sausio 9d. 06:00

Penktadienio horoskopas – sausio 9 d.

Miškas žiemą
„Shuterstock“ nuotr. / Miškas žiemą
Pateikiame astrologės Vaidos Budginaitės sudarytą dienos horoskopą visiems Zodiako ženklams. Darbingo ir smagaus penktadienio!

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Jūs planuosite, o įvykiai eis sava eiga, nekreipdami į jūsų norus dėmesio, todėl rečiau dairykitės į priekį, o daugiau susikoncentruokite į kasdienę veiklą. Atlikdami buities užduotis, bandydami įvesti tvarką savo darbo vietoje ar namuose, labiau pasikliaukite tuo, kas konkretu. Jūsų nuojauta gali jus klaidinti, užuot ką nors paaiškinusi.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Draugų ar komandos narių pasiūlymai gali būti dviprasmiški. Jie teiks džiaugsmo ir vilčių, bet greit suprasite, kad tai tik popierėlis, kurio viduje esantis saldainis jau suvalgytas. Svarbu, kad viliojami saldžių pažadų nepražiopsotumėte to, kas yra prieš jus ar šalia jūsų. O gal tokiu būdu tik bandote išsisukti nuo atsakomybės?

Taip pat skaitykite: Gyvenkime sveikiau: 14 maisto produktų, kurių reikėtų atsisakyti

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Geriausiai šiandien pasitarnautumėte savo šeimai, tačiau bent dalį dienos jums viskas atrodys priešingai. Įvykiai darbe ar kažkas iš kolegų ar vadovų jums pūs miglą į akis, kurią jūs suprasite, kaip jūsų karjerai vertingą informaciją. Užuot jais patikėję, raskite aukso vidurį tarp noro jais patikėti ir poreikio pagelbėti namiškiams.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Šiandien jums neduotas minčių aiškumas, net jei manysite, kad viskas yra priešingai. Nepervertindami savo nuomonės ir to, ką išgirsite iš toli gyvenančio asmens, tikrai toliau nuvyksite. Viena vertus, tai, ką išgirsite jus įkvėps ar sužavės, bet, kita vertus, skatins daryti klaideles ten, kur reikės tikslumo ir nuoseklumo.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Jūsų finansų sritį šiandien gali sujaukti į ją įsikišę kiti asmenys su savo pageidavimais ar pinigais. Deja, atsiriboti nuo jų nepavyks, nes suprasti, kas tinka jums, o kas jums kenkia, bus beveik neįmanoma. Geriausia būtų nesivaikyti to, kas galbūt galėtų būti jūsų. Išlošite ne kur nors skubėdami, o išlaikydami nepakitusią situaciją.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Vieniems iš jūsų gali nutikti taip, kad jūsų antrosios pusės ar darbo partnerių dėka iliuzijos, susijusios su jūsų asmenybe, sužlugs. O kiti gali būtent šiandien jų prikurti ar prisikurti, klausydamiesi savo sutuoktinio ar kito žmogaus pažadų. Kuris kelias jums tinkamas, galite netgi pasirinkti, jei atidžiai tikrinsite tai, ką matote.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Jūsų šeštasis jausmas šiandien jums dažniau kliudys negu padės, tačiau be jo pagalbos ar trukdžių kažin ar apsieisite. Didžiausia painiava galima darbo vietoje, kur turbūt įsivyraus tikras chaosas. Kolegų išgirstus pasiūlymus vertinkite blaiviai, o jei į jūsų duris įkyriai belsis liūdesys, paklausykite, ką jis jums nori pranešti. 

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Būsite kūrybiški ir džiugūs, nekreipdami dėmesio į nieką, tačiau džiaugsmo ir kūrybiškumo sąvokas kiek per aukštai iškelsite – su jomis galima atlikti didžius darbus su pakilimu, bet be konkrečių jūsų pastangų tai neduos jokio rezultato. Reali pagalba atskubės iš komandos narių, draugų ar kitų bendražygių.

Taip pat skaitykite: Neįtikėtinas virsmas: kaip įprastos barbės tampa įžymybių ir kino personažų kopijomis

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Darbe privalėsite imti atsakomybės vairą į savo rankas, tačiau jis vis išslys iš rankų, nes būsite nuolat klaidinami. Vieni pasiūlymai kvepės karjeros perspektyvomis, o kiti – karščiau liepsnojančiu šeimos židiniu. Raskite kelią, kuris padėtų sujungti šias dvi sritis (karjerą ir šeimą), nė vienos nepaneigiant ir nė vienos neišaukštinant.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Nepaisant nedidelių dienos trikdžių pokalbių metu ar klystkelių vykstant į artimas išvykas, diena jums žada būti smagi. Derinkite saikingą kritiką su bandymais idealizuoti tai, kas jums nesuprantama. Stabilumo atsidūrus nesvarumo būsenoje suteiks anksčiau įgytos žinios arba laiku gauta informacija, kurios patikimumą verčiau patikrinkite.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Tvirčiau šiandien įsikibkite į savo partnerių ranką ir jos visą dieną nepaleiskite. O taip elgtis, bent dalį dienos, bus be galo sunku! Priežastis? Jums atrodys, kad vieni esate pakankamai stiprūs ir vertingi, nepaisant tų, kurie yra šalia jūsų, tačiau argi jums reikia, kad jūsų piniginė be reikalo ištuštėtų, o namuose atsirastų nereikalingų pirkinių?

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Šiandien maitinsite save ir visus kitus savo tikėjimu ir manysite, kad to pakanka. Nieko gero, jei, nekreipdami dėmesio į kitų žmonių pastabas, kad ši jūsų išvirta košė be skonio, nenaudinga ir gal net karti, laikysitės įsikibę savo nuomonės. Radę šalutinį kelią šioje nuomonių kryžkelėje, apsaugosite ir save, ir kitus.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

SEB verslo augimo programa

47:36
01:21:02

Adventur 2022

Maistas

URBAN˙/

Tik prenumeratoriams
Tik prenumeratoriams
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką