Dabar populiaru
Publikuota: 2018 kovo 23d. 11:16

Ruošiamės Velykoms: šventiniai žaidimai

Velykų žadimai
Fotolia nuotr. / Velykų žadimai

Gausiomis vaišėmis nukrautas stalas dažniausiai nevilioja siausti ir šėlti mėgstančių vaikų. Arba suvilioja trumpam.

Kad namai nebūtų nugriauti ir apversti aukštyn kojomis, mažylius būtina sudominti kokia smagia veikla. Žinia, pakilti nuo užstalės labai pravartu ir visiems svečiams. Taigi iš anksto verta pasiruošti vieną kitą smagią velykinių žaidimų idėją, nupirkti ar pagaminti smulkių prizų.

Paslaptingas margutis

Šį žaidimą galima žaisti tiek lauke, tiek namuose, o dalyvių skaičius neribojamas. Tereikės margučių (tikrų ar šokoladinių), smulkių dovanėlių, žaisliukų. Paslėpkite juos kokioje nors nesunkiai aptinkamoje vietoje ir, padaliję vaikus į kelias grupes, leiskitės į radybas. Pasufleruoti, kur ieškoti, geriausia žodeliais „šilta“ ir „šalta“. Taigi, kas randa, to ir prizas!

Bėgte marš!

Jei lauke saulėtas oras, į šį žaidimą įtraukite šeimyną ir artimuosius. Padalykite visus į kelias grupes, nupieškite starto ir finišo linijas. Sustokite vienas už kito, o pirmajam duokite didelį šaukštą su kiaušiniu. Davus signalą, pirmasis pasileidžia bėgti iki finišo ir atgal, kad perduotų šaukštą su kiaušiniu kitam žaidėjui. Be abejonės, žaidimo metu negalima išmesti kiaušinio. Laimi tie, kurie pirmieji subėgioja ir išsaugo kiaušinį sveiką.

Ridenam, ridenam...

Ridenti margučius labai smagu, o ir variacijų galite prigalvoti daugybę. Tarkime, kiekvienam vaikučiui įduokite po margutį, paruoškite ridenimo lovelį, o aplink pridėliokite mažų dovanėlių, suvenyrų, spalvotų kiaušinių. Leiskite vaikams ridenti po vieną, ir kurio margutis paliečia ant žemės padėtą mielą smulkmenėlę, ją ir laimi.

Kuris kietesnis?

Padalykite vaikus poromis ir įduokite po margintą kiaušinuką. Suplokite rankomis duodami signalą ir liepkite mažyliams sudaužti kiaušinius vienas į kitą. Kurio vaiko kiaušinio lukštas kietesnis, tas pereina į kitą žaidimo lygį, t. y. muša su tuo porininku, kurio kiaušinis irgi liko sveikas. Galiausiai laimi tas, kurio kiaušinis pasirodo esąs pats kiečiausias.

Kiaušinių ratas

Kambario centre padėkite vieną baltą kiaušinį, o vaikams išdalykite spalvotus margučius. Žaidimas paprastas, bet labai smagus. Reikia ridenti savo kiaušinuką taip, kad jis kuo labiau priartėtų prie baltojo. Daugiausia taškų laimi tas, kurio margutis būna arčiausiai baltojo kiaušinio. O surinkus numatytą taškų skaičių, skelbiamas laimėtojas. Prizai gali būti patys įvairiausi, pavyzdžiui, laimėtojas turi teisę susirinkti visus dalyvių kiaušinius ir pan. Kad žaidimas neatrodytų toks lengvas, galite užklijuoti specialias juostas – ribas, kurių neturi liesti ridenami kiaušiniai.

P. S. Taig tokie paprastučiai žaidimai tikrai užims ir sudomins vaikus, o gal net suaugusiuosius! Juk visą dieną praleisti gardžiuojantis kad ir pačiais skaniausiais valgiais mažų mažiausiai nuobodu, tad linksminkitės ir švęskite pavasario šventę į valias kuo aktyviau!

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Ekspertai pataria
Gerumu dalintis gera

Sergu atsakingai

Sergu atsakingai

Video

00:10
00:47
19:28

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką