Dabar populiaru
Publikuota: 2013 gruodžio 27d. 09:00

Ryškiausi 2013-ųjų žvaigždžių pokyčiai

Aktorė Jennifer Lawrence
„Scanpix“ nuotr. / Aktorė Jennifer Lawrence

Per metus įvyksta pačių netikėčiausių pokyčių žvaigždžių gyvenime... Gal jie ir nėra tokie svarbūs eiliniam žmogui, tačiau juk reikia kažkuo nustebinti pasaulį, ar ne? Taigi, apie ką daugiausia kalbėjo viso pasaulio žiniasklaida?

► Šukuosenų pokyčiai

„Bado žaidynių“ žvaigždės aktorės Jennifer Lawrence šukuosenos per pastaruosius metus buvo pačios įvairiausios: aktorė puikavosi įvairiomis plaukų spalvomis ir jų ilgiais. Ne mažiau buvo kalbama ir apie „Oskaro“ laureatės svorį – spauda nesidrovėdama vadino Jennifer gana apvalaina... Sunku net pasakyti, kas labiausiai tinka šiai aktorei, nes ji atrodo žaviai ir dailiai bet kokioje situacijoje!

Scanpix nuotr. / Aktorė Jennifer Lawrence
Scanpix nuotr. / Aktorė Jennifer Lawrence

Dar daugiau dėmesio teko garsiajai „gelbėtojai“ Pamelai Anderson, kuri jau daug metų neatsiejama nuo ilgų šviesių garbanų. Staiga nusirėžusi plaukus ir kelissyk pakeitusi spalvą, moteris sulaukė įvairiausių nuomonių.

Scanpix nuotr. / Pamela Anderson
Scanpix nuotr. / Pamela Anderson

► Drastiškos svorio permainos

Christinos Aguileros svorio detektyvas labai dažnai aptarinėjamas spaudos puslapiuose. Dar visai neseniai gana apvalainos figūros moteris drąsiai rėžė, kad ji jaučiasi kaip niekada gerai. Visgi Holivudo grožio standartai yra griežti: paprastai lieknas, o kartais net ir liesas kūnas puikuojasi pirmose gretose. Dabar apie tebelieknėjančią Ch. Aguilerą kalbama, kad ji atrodo jau per liesa... Na ir sunku visiems įtikti!

Scanpix nuotr. / Atlikėja Christina Aguilera
Scanpix nuotr. / Atlikėja Christina Aguilera

Kim Kardashian iš savo gyvenimo daro tikrą realybės šou. Nėštumo metu kritikuota dėl nemažo svorio priaugimo, ji labai „reklamiškai“ nusprendė numesti jį. Visgi publikuoti nuotraukas viešojoje erdvėje su menkai kūną dengiančiu baltu maudymosi kostiumėliu reikia turėti drąsos arba... trokšti naudos. Kad ir kaip būtų, Kim tikrai gauna tai, ko nori!

Scanpix nuotr. / Kim Kardashian
Scanpix nuotr. / Kim Kardashian

► Jubiliejus!

Brado Pitto 50-metis negalėjo būti nepaminėtas ar nepastebėtas! Per ilgą savo aktorystės karjerą jis išbandė ne vieną saldaus ar pankiško vaikinuko įvaizdį, o šiandien žybsi subtilia branda. Kai kuriuos vyrus prabėgę metai ir raukšlės vis labiau puošia, ar ne?


► Tobulas plastinės chirurgijos specialisto darbas?..

Renee Zellweger plastinės chirurgijos pokyčiai sukrėtė net ir visko mačiusius, mat aktorė pasikeitė kone neatpažįstamai. Botoksas, patemptas veidas, o gal akių vokų operacija? Sunku pasakyti, kokioms procedūroms ryžosi R. Zellweger, tačiau ji mums nebėra gerai pažįstama ir tokia artima Bridžita Džouns...

Scanpix nuotr. / Aktorė Renee Zellweger
Scanpix nuotr. / Aktorė Renee Zellweger

► „Gražiausios“ dantų puošmenos 2013-aisiais

Dantų puošmenas išbandė ne viena žvaigždė: Beyonce, Miley Cyrus, Katy Perry, Madonna... Vargu ar galima sakyti, kad jos atrodo dailiai, nes sukuriamas efektas toli gražu neatskleidžia gražiosios įžymybių sniego baltumo šypsenos. Tačiau mada yra mada...

Scanpix nuotr. / Iš kairės: atlikėjos Madonna ir Katy Perry
Scanpix nuotr. / Iš kairės: atlikėjos Madonna ir Katy Perry

► Netikėčiausios skyrybos ir netikėtas susitaikymas

Michaelas Douglasas ir Catherine Zeta-Jones paskelbė, kad skiriasi. Su bėdomis kovojantys aktoriai užminė mįslę: jie lyg ir atskirai, lyg ir kartu... Tačiau pastaruoju metu užsienio spaudoje sumirgėjo pranešimų, kad žymioji pora nusprendė toliau gyventi kartu. Ką gi, susitaikymas kur kas geriau nei skyrybos!

Scanpix nuotr. / Michael Douglas ir Catherine Zeta-Jones
Scanpix nuotr. / Michaelas Douglasas ir Catherine Zeta-Jones

O Miranda Kerr ir Orlando Bloomas, kurie vadinti viena gražiausių ir tvirčiausių pramogų pasaulio porų, visgi pasuko skirtingais keliais. Beje, jie tikina, jog vis dar tebemyli vienas kitą. Jau dabar spauda ūžia, kad Miranda sutuoktinį iškeitė į vieną turtingiausių Australijos milijonierių...

Scanpix nuotr. / Orlando Bloom su Miranda Kerr
Scanpix nuotr. / Orlando Bloomas su Miranda Kerr

► Daugiausia skandalų sukėlusi žvaigždė Miley Cyrus

Net nereikia sakyti, kas ji tokia ir ką veikia gyvenime. Kaip kometa šovusi į šlovės viršūnę neįtikėtinai vulgariu elgesiu ir gašliais pasirodymais mažoji mergaitė nori pranešti pasauliui, kad pagaliau suaugo... Tiesa, daugelis jos poelgių ir sukurtas įvaizdis (nuolat iškištas liežuvis, mažai kūną dengiantys drabužėliai, neskoningos fotosesijos) vargu ar atskleidžia brandą.

Scanpix nuotr. / Atlikėja Miley Cyrus
Scanpix nuotr. / Atlikėja Miley Cyrus

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiškai su „Norfa“

Video

01:20
03:13
13:27

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką