Dabar populiaru
Publikuota: 2019 rugpjūčio 3d. 16:36

Sandra su vyru įveikė „Iron Butt“ geležinį iššūkį – buvo vienintelė moteris tarp motociklininkų

Sandra ir Andrius Čereškevičiai
Asmeninio archyvo nuotr. / Sandra ir Andrius Čereškevičiai

Rugpjūčio 2–3 dienomis grupė Lietuvos motociklininkų įveikė „Iron Butt“ iššūkį – per parą nuvažiavo 1000 mylių. Tarp važiavusių buvo ir vilniečių pora – Sandra ir Andrius Čereškevičiai, kurie į motožygį susirengė su ypatinga misija – paremti poras, kurios neteko negimusių vaikų.

Iššūkyje susidūrė su dar vienu iššūkiu – šalčiu

Pora leidosi į žygį motociklais penktadienį ir šeštadienį per pietus grįžo namo.

„Viskas pavyko pagal planą. Sėkmingai įveikėme 1030 mylių per 23 val. 40 min. Dar sunku nusakyti savijautą. Nors ir jaučiasi nuovargis, bet esame labai laimingi.

Keliaujant per Lietuvą (startas ir finišas Kupiškyje – aut.), Latviją ir Lenkiją juk galėjo ir lietus užklupti, visokių buvo oro prognozių, tačiau, jeigu kur ir lijo, mums to lietaus nekliuvo“, – pasakojo S.Čereškevičienė.

Anot moters, sunkiausia buvo iškęsti šaltį ryte. „Grįžtant atgalios Lenkijoje buvo taip šalta – kokie 6 laipsniai šilumos, toks tirštas rūkas, kad dėl jo net kelis kartis teko sustoti ir pajudėti, pasimankštinti. Gėrėm arbatų, bet šilčiau pasidarė tik po gerų trijų valandų, kai jau ir saulė išlindo“, – žygyje „Iron Butt“ patirtais įspūdžiais dalijosi Sandra.

Asmeninio archyvo nuotr. /Sandra ir Andrius Čereškevičiai
Asmeninio archyvo nuotr. /Sandra ir Andrius Čereškevičiai

Saulė juos pasitiko ir Kupiškyje, kuomet šeštadienį visi žygio dalyviai finišavo. Kiek tiksliai jų važiavo, Sandra sako, negalinti pasakyti, tačiau užsiregistravusiųjų buvo apie 40. “Beje, ji buvo vienintelė moteris.

„Kiek domėjausi, tai tikrai nedažnas įvykis. Radau dar dvi moteris Lietuvoje, kurios yra įveikusios „Iron Butt” iššūkį”. Tai tikrai džiugu”, – pasakojo moteris, grįžusi po motožygio.

Šeštadienio vakarą planuojama apdovanojimų ceremonija.

Nori padėti tėvams įveikti krizę

Primename, kad 15min GYVENIMAS kalbino Sandrą žygio išvakarėse ir ji papasakojo, kodėl su vyru nusprendė leistis į žygį motociklais.

„Šia iniciatyva norime skleisti žinią, kad šeimos, išgyvenančios savo vaikų netektis, taip pat susiduria su geležiniu iššūkiu. Palaikykime tokias šeimas”, – ragino Sandra.

Prieš kelis mėnesius ji su vyru Andriumi prarado įsčiose nešiotą pirmagimį. „Ant sprando išsitatuiravau karūną – sūnaus Vytauto, kurio taip ir nesulaukėme, atminimui. Jis visada išliks su mumis“, – tuomet sakė moteris.

Žygį motociklais suorganizavo motociklininkų klubas „Iron X“, o Sandra su vyru geležinį iššūkį nusprendė suasmeninti ir įprasminti – paskirti kitiems žmonėms, juos įkvėpti ir palaikyti.

„Norime padėti Krizinio nėštumo centrui, kurio veiklą galiu minėti tik geru žodžiu. Grupinės terapijos užsiėmimai išties veiksmingi ir labai reikalingi tėvams, išgyvenantiems kūdikio netektį. Čia dirba profesionalai, čia žmonės išsikalba, ir jiems palengvėja, ateitis atrodo skaidresnė”, – pasakojo Sandra 15min.

Čereškevičiai kviečia visus aukoti Krizinio nėštumo centrui (KNC) bei palaikyti krizę išgyvenančias šeimas, skambindami trumpuoju numeriu 1406 (auka – 2 Eur) arba pavedimu: LT 90 5016 2000 1400 0844, Viešoji įstaiga Krizinio nėštumo centras. Parama bus skirta KNC nemokamoms individualioms psichologo konsultacijoms bei grupinės terapijos užsiėmimams.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Kviečiame anties

Video

00:56
01:25
06:38

Esports namai

Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką