Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Savaitgalio horoskopas – spalio 11–12 d.

Paryžius.
Shutterstock nuotr. / Paryžius.
Šaltinis: 15min
0
A A

Kol svajoji, tol esi jaunas. Trokštate kelionės? Na, vien noro neužteks – turėsite dėl jos pasistengti. Tą galime, beje, pasakyti ir be astrologinių prognozių. Tačiau laikinai palikime Paryžių nuošalyje ir pažiūrėkime, koks savaitgalis numatomas dvylikai Zodiako ženklų.

Daugiau 15min Gyvenimas naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Savaitgalį kažkas jūsų viduje ar išorėje skatins jus išsilaisvinti iš ribojančių pančių, kas gali įskaudinti jūsų antrąją pusę ir pakenkti tolimesnei santykių raidai. Kažin ar patarimas saugoti tai, kas jums brangu, pasieks jūsų ausis, nes noras maištauti yra pirmasis jūsų prioritetų sąraše. Tinkamas vaistas – trumpas atsitraukimas nuo artimo žmogaus.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Savaitgalį privalėsite imtis atsakomybės ne tik už savo, bet ir už kitų žmonių gerą nuotaiką ir savijautą. Bet kaip to pasiekti, kai įkyrus kirminas trukdo džiaugtis tuo, kas patikima ir tikra, o ragina įgyvendinti keistas svajones? Būkite savimi, vertinkite tai, ką turite, ir nesižvalgykite, kokie skanėstai garuoja ne ant jūsų stalo.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Šeštadienį vietos save parodyti bus duota nedaug, bet šioje vienutėje jausitės patogiai. Dieną pro mažą langelį stebėsite šventę, o prie jos vakare prisijungę, bandysite ją pratęsti iki savaitgalio pabaigos. O jei jūsų atžaltos ar mylimas žmogus pareikš, kad jūsų meilė juos dusina, jums neliks nieko kito, tik draugiškai nusišypsoti ir duoti jiems daugiau laisvės.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Savo noru ar ne, savaitgalį visai sujauksite idilę, kurią esate sukūrę namuose. Ir viskas dėl jūsų neapsisprendimo, kas jums svarbiau: darnūs šeimyniniai ryšiai ar karjeros galimybės; laikas, praleistas su mylinčiais ir mylimais šeimos nariais, ar pažadai, kuriuos negailestingai viską supainiodamas, jums siunčia išorinis pasaulis?

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Mielai dalytumėtės savaitgalį su seserimi, teta ar kaimyne mėgstamų patiekalų receptais ar tiesiog smagiai leistumėte laiką jaukioje draugijoje. Deja, užuot prie ko nors priartėję, norėsite atsitraukti ir parodyti, kad esate nepriklausomi. Tačiau prieš pjaudami šaką, ant kurios sėdite, paklauskite savęs: ar ji jums nepatogi?

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Gyvenimas – ne vien juoda ir balta, tačiau jūs šį savaitgalį būsite linkę tai pamiršti ir blaškysitės tarp daugybės kraštutinumų. O tokiu būdu išprovokuosite įvykius ar žmones, kurie žers jums pažadus ir, to visai nenorėdami, bers druską ant žaizdų. Svarbu, kad esant tokioms aplinkybėms, neprarastumėte to, kas jums brangu, ir tikėjimo savimi.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Nors būsite giliai įsitikinę, kad jums nereikia nieko kito, tik gerų santykių ir harmonijos, aplink jus būriuosis žmonės, norintys išlikti laisvi ir laikytis nuo jūsų atokiau. Taip elgsis netgi tie, kurie anksčiau norėjo jus laikyti tvirtai apkabinę. Kad šie debesys išsisklaidytų, šį savaitgalį ieškokite aukso vidurio tarp priklausomybės tiems, kuriuos mylite, ir noro išlikti laisviems.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Ne visi tinkamai jus supras, o ir jūs dalį savaitgalio klaidžiosite painiame labirinte. Kai jame būsite, niekas nematys jūsų ašarų ir negirdės jūsų juoko. Norėdami iš jo ištrūkti, stulbindami kitus, griausite įprastą savo dienos ritmą. Siekdami tapti aktyviais įvykių dalyviais šeštadienį panaudokite savo partnerių taktiką, o sekmadienį tapkite nedaloma visumos dalimi.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Leisti savaitgalį su draugais būtų neįtikėtinai smagu, jei jūs žinotumėte, kas jums svarbiau – jie ar jūsų mylimas žmogus. O gal vaikai? O gal jūsų vos pradėtas tapyti paveikslas? Užgaida išbandyti jėgas lošime? Jokio skirtumo, kuris iš dirgiklių trukdo jūsų geriems santykiams. Svarbu suprasti, kad jūs tik ieškote pasiteisinimo bent trumpam pabėgti.    

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Išsiruošę į viešą renginį galite pasimėgauti jo teikiamais malonumais ir dėmesiu, kuris jums reikalingas. Deja, jei ne jūs patys savo veiksmais, baimėmis ar abejonėmis, tai kažkas kitas (nors, tiesą sakant, čia jokio skirtumo) jums sudrums ramybę. Šį nepageidaujamą vaidmenį geriausiai atliks namuose likę asmenys ar juose vykstantys įvykiai.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Tvarkingai sudėlioti savaitgalio įvykius į lentynas norėsite, bet šios užduoties neįveiskite. Kažkam atrodys, kad privalote klusniai vykdyti nurodymus ir dažniau patylėti. O jūs visais galimais būdais norėsite išreikšti savo nuomonę. Nieko tokio, jei tai sukels tik trumpalaikius ginčus. Kur kas blogiau, jei tai turėtų įtakos ilgalaikiams sprendimams.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Jums prastai seksis išspręsti galvosūkį, kaip išlikti laimingiems kartu su kažkuo, neprarandant savęs? Kaip būti nepriklausomiems ir tuo pat metu viskuo dalintis su kitais? Pabūgę šio bendrumo jausmo, slėpsitės po savo vertybių sistema ar prisidengsite sukauptomis gėrybėmis. O jei įrodę savo autonomiją, išbandytumėte laimę, kurią galima patirti tik dviese?

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką