Dabar populiaru
Publikuota: 2013 spalio 21d. 09:00

Kosmoenergetikė prognozuoja: spalio 21–27 d. energijų kalendorius

Energetika
Fotolia nuotr. / Energetika

Sužinokime, kokios energijos mus palies šią savaitę...

Asmeninio archyvo nuotr. / Kosmoenergetikė Eglė Gleščinskienė
Asmeninio archyvo nuotr. / Kosmoenergetikė Eglė Gleščinskienė

Energijų kalendorių parengė psichoinformaciologė, kosmoenergetikos magistrė Eglė Gleščinskienė.

Mus supančios energijos neš stiprų transformacijos poreikį ir jos realizaciją, todėl tai, kas neatitiks ar nepateisins lūkesčių, bus neatidėliojant ardoma, griaunama, naikinama.

Asmeninių santykių srityje palaipsniui ryškės tendencija, kad bet koks bendravimas, kuris iki šiol buvo dirbtinai palaikomas, privalo iširti. Šią savaitę akivaizdžiai mažės iki šiol buvusio dirbtinumo, visose srityse skleisis ir bus išaiškinti slapti bet kokių veiksmų motyvai, tikslai ir paslaptys.

Kita vertus, energijos neš ir kuriančią energiją. Visas vykstantis ardymas ir griovimas – tai paruošiamasis darbas naujoms, puikioms permainų, trokštamų pokyčių, tobulėjimo ir pasikeitusio gyvenimo būdo  tendencijoms realizuotis.

Sergantieji, negaluojantys, turintys įvairių sveikatos ir psichinių problemų asmenys jausis blogiau. Taps sunkiau suvaldyti ir harmonizuoti atskirus, greitai besikeičiančius organizmo „parametrus“. Padidės avarijų, traumų tikimybė. Ši savaitė nebus palanki asmenims, kurie turi susikaupusią ir kritinę masę pasiekusią karmą – vyks tos karmos realizacija.

Lengviau šį laiką bus leisti vienumoje, atsiskyrus, bandant susivokti savyje, stebint savo mintis, kylančias emocijas, norus, ieškant ketinimų, priežasčių. Sumažintas maisto kiekis, paprastesnis, lengvesnis, mažiau kaloringas maistas padės pasijusti geriau. Šiame energinės transformacijos etape lengviau „imsime“ energiją iš aplinkos, tad maistas nebebus toks svarbus, kaip iki šiol. Atsiskyrimas, atotrūkis nuo draugijos, kompanijos, kolektyvo ar giminės padės lengviau įveikti šį išsivalymo ir pokyčių laikotarpį, paleisti ir išsivalyti nuo mūsų pačių saugomų nuoskaudų, skaudžių patirčių ir kaltės dėl netinkamų pasirinkimų.

Palankiai veiks visa, kas į aplinką ir žmonių santykius įneš ramybės, susitaikymo, harmonijos: meditacijos, maldos, pozityvi kūryba, įvairios meno raiškos priemonės. Netgi paprastas delsimas ir nieko nedarymas padės išsaugoti santykius, darbo vietą, pozicijas reitingų lentelėse ir aplinkinių pasitikėjimą. Tačiau nedaryti nieko bus sunkiausia, mat įvairios aplinkybės, iššūkiai ir provokacijos mus kaip tik stums veikti, o delsti atrodys išvis netinkama, nepriimtina ir netgi grėsminga.

Tinklaraštis „Kosmoenergetika“

Temos: 2 Energetika Vanduo
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką