Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2021 spalio 25d. 08:00

Spalio mėnesį rekomenduojame: epiniai kostiumai, neįtikėtinos filmavimo vietos ir šiurpusis Helovinas

Ispanų kilmės princesė
Viasat nuotr. / Ispanų kilmės princesė
Epic drama kanalas spalio mėnesį siūlo dramą apie intriguojantį Tiudorų pasaulį - „Ispanų kilmės princesė", Helovino vakarui - serialo „Merdoko paslaptys" dar nematytą Helovino seriją, o taip pat į ekranus grįžta šiurpusis serialas „Medžioklė Enfilde".

Po pripažinimo sulaukusių serialų „Baltoji karalienė" ir „Baltoji princesė" žiūrovai gali ir vėl sugrįžti į intriguojantį Tiudorų pasaulį kartu su „Ispanų kilmės princese". Dviejų sezonų serialas, sukurtas pagal Philippos Gregory romanus, debiutuos per Epic Drama kanalą spalio 27 d., 22.00 val.. Serialas pasakoja apie Kotryną Aragonietę – Ispanijos karališkosios poros palikuonę, kuri atvyksta į Londoną ištekėti už princo Artūro ir užimti Anglijos sosto. Nei Kotryna, nei jos svita šilto sutikimo nesulaukia, o netikėtai mirus princui Artūrui, jai nelieka nieko kito, kaip tik pavergti naująjį sosto įpėdinį – charizmatiškąjį princą Henrį, kuris vėliau pasauliui taps žinomas kaip Henrikas VIII. Straipsnyje papasakosime visą tiesą apie „Ispanų kilmės princesę" ir pamėginsime atskleisti, kuo šis serialas toks ypatingas.

Viasat nuotr. /Ispanų kilmės princesė
Viasat nuotr. /Ispanų kilmės princesė

Ispanų kilmės princesė" – nėra viso labo dar vienas pasakojimas apie Anglijos istoriją. Čia atskleidžiama iki pat šių dienų aktuali istorija apie išankstinį nusistatymą prieš imigrantus iš užsienio, o ypač moteris. Emma Frost, kuri taipogi aktyviai dalyvavo kuriant „Baltosios karalienės" ir „Baltosios princesės" scenarijus, džiaugėsi galėdama papasakoti apie tris jaunas moteris, atvykusias iš pasaulio, kuriame vyrauja visiškai skirtingos kultūrinės nuostatos, o požiūris į lytį bei valdžią yra visiškai kitoks. Kotrynos dvare taip pat yra kelios spalvotosios moterys, o tai ne tik istoriškai teisinga, bet ir visiškai paneigia įsitikinimą, kad Tiudorų namuose dominavo vien tik vyrai. „Tai atrodė labai aktualu šiandienos pasaulyje", – sakė scenaristė ir prodiuserė.

Viasat nuotr. /Ispanų kilmės princesė
Viasat nuotr. /Ispanų kilmės princesė

Emma Frost drauge su bendraautoriais neslėpė, kad kurdami „Ispanų kilmės princesę" į siužetą įpynė nemažai šiems laikams aktualių įvykių, tačiau rinkdami kostiumus ir filmavimo vietas siekė absoliutaus autentiškumo – norėdami papasakoti istoriją, kuri atspindėtų ne tik tą laikmetį, bet kartu ir šiandienos pasaulį - tik per Epic Drama, nuo spalio 27 d., trečiadieniais, 22.00 val.

SPECIALIOJI HELOVINO PROGRAMA – ATEIVIAI IR PARANORMALŪS REIŠKINIAI

Helovino išvakarėse Epic Drama paruošė specialią paranormalių reiškinių ir ateivių gerbėjams skirtą programą. Laukia ypač šiurpios serijos: pirmoji – mūsų mėgstamiausio kriminalinio serialo – „Merdoko paslaptys" – 12-ojo sezono serija, o iškart po jos – „Medžioklė Enfilde".

Viasat nuotr. /Merdoko paslaptis
Viasat nuotr. /Merdoko paslaptis

Ši šiurpi „Merdoko paslapčių" serija prasideda nuo virtinės paslaptingų nutikimų. Konstebliui Henriui Higinsui patruliuojant gatvėje naktinį dangų perskrodžia milžiniškas meteoras. Vėliau jis aptinka keistą, į kokoną panašų daiktą. Pasilenkus apžiūrėti iš arčiau tas atsiveria ir parbloškia konsteblį ant žemės. Vargšui iš nuostabos net užgniaužia kvapą ir kojas pakerta.

Be to, nuo spalio 31 d. žiūrovai išvys šiurpą keliantį serialą „Medžioklė Enfilde", kuriame 11-metę mergaitę terorizuoja paranormalūs reiškiniai. Tyrėjas Maurice'as Grosse'as iš visų jėgų stengiasi ją apsaugoti tikėdamasis, kad tai padės jam susitaikyti su ankstyva jo paties dukters mirtimi. Speciali Helovino programa – paskutinę spalio mėnesio dieną, nuo 21.00 val. per Epic Drama.

Daugiau informacijos rasite Facebook

Viasat nuotr. /Medžioklė Enfilde
Viasat nuotr. /Medžioklė Enfilde

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Partnerio turinys

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

SEB verslo augimo programa

01:37:23

Video

10:24
04:58
13:31

15min metų knygų rinkimai

Ar žinai?

Esports namai

URBAN˙/

Sveikata

Tik prenumeratoriams
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką