Dabar populiaru
Publikuota: 2015 gruodžio 31d. 13:00

Tegu norai pildosi! Kaip juos užprogramuoti Naujiesiems metams

Naujametinis vakarėlis
Fotolia nuotr. / Naujametinis vakarėlis

Naujuosius metus pasitinkame su tam tikrais lūkesčiais, svajonėmis, mintimis. Dažniausiai sau sakome, kad kitais metais padarysime ir atliksime tiek daug visokių suplanuotų darbų. Tik ar visad tai pasiteisina ir įvyksta realybėje?

Štai astrologai, jeigu tikite, siūlo savo svajones ir norus Visatai užduoti tinkamai. Pažaiskite savo mintimis!

Kaip tą padaryti?

Pradėkite nuo to, kad savo mintis reikia išsakyti ne abstrakčiai, o konkrečiai. Štai paprastas pavyzdys – nereikia rašyti ar sakyti: „Noriu daug pinigų“. Kur kas geriau pasakyti – „noriu, kad man pakeltų atlyginimą, sėkmingai investuočiau ir uždirbčiau“ ir pan.

Tas pats tinka ir asmeniniam gyvenimui. Daug sėkmingiau skamba „noriu ištekėti už ... (konkretaus žmogaus)“ nei tiesiog „trokštu ištekėti“. Trumpai tariant, visus klausimus ar svajones konkretizuokite, nes, manoma, taip daugiau šansų, kad visa tai išsipildys.

Dvylika norų

Ant 12 lapelių užrašykite 12 skirtingų norų ir suvyniokite. Tada dėkite po pagalve ir ryte atsibudusios ištraukite vieną lapelį. Sakoma, kad kas ten parašyta, būtinai išsipildys. Tačiau pernelyg daug vilčių į grandiozinius planus dėti nereikėtų ir geriau rašyti realius norus, o ne troškimą, pavyzdžiui, laimėti milijoną.

Astrologai pataria, kad šis burtas veiktų, reikia atsigulti iki 3 valandos nakties, kadangi auštant visa tai virsta tiesiog žaidimu (na, bet ir tie pasiūlymai – savotiškas žaidimas, ar ne?).

  • Norus rašykite, kai tik įžengsite į Naujuosius metus.
  • Darykite tai vienumoje.
  • Kurkite tokias svajones, kurios realios ir gali išsipildyti per vienerius metus.
  • Apgalvokite detales ir norų pasekmes.
  • Jeigu galite konkretizuoti, taip ir padarykite – tinka datos, vardai, pavardės, įvykiai.
  • Rašydami kiekvieną norą, įsivaizduokite, kaip jis išsipildo.

Nupiešta laimė

Kitas būdas sugalvoti norą Naujųjų metų naktį – tai jį nupiešti. Po pusiaunakčio pasiimkite piešimo lapą, išsirinkite ryškias spalvas ir pieškite. Tam nereikia ypatingų sugebėjimų, svarbiausia, daugiau mažiau perteikti, ko trokštate.

Taip pat skaitykite: Ką apie jus sako mėgstamiausias serialas?

Norite įsimylėti – pieškite įvairias širdeles; norite namų – tegu piešinyje pirmu smuiku griežia jūsų svajonių būstas; norite ištekėti – pieškite vyrą ir save, užrašykite savo ir jo vardus ir pan. Tiesiog pasitelkite vaizduotę ir pabandykite kuo aiškiau išreikšti savo troškimus. Tiesa, venkite juodos spalvos – verčiau piešti šviesią ir šiltą ateitį.

Kai baigsite piešti, tada suvyniokite piešinį į ritinėlį, perriškite raudonu kaspinu ir užantspauduokite vašku, pasirašydamos savo inicialais. Pakabinkite norą ant eglutės ir palikite savaitei, paprašydamos, kad jo niekas neliestų. Po to, padėkite į saugią vietą. Kai noras išsipildys, apveskite piešinėlį raudona spalva ir saugokite iki to momento, kol turėsite kitų troškimų. Tada piešinį galite sudeginti.

Taip pat skaitykite: Ką daryti, kad norai pildytųsi: 7 žingsnių programa

Kaip išsivaduoti iš negatyvo

Kartais tam tikros mintys ir poelgiai pjauna širdį. Kaip to išvengti? Paimkite popieriaus lapą ir parašykite viską, kas jus gąsdina, erzina, baimes, skausmus, santykių sunkumus, savo trūkumus, kurių norite atsisakyti. Trumpai tariant, išliekite širdį ir tegu ant lapo sugula tai, be ko norite gyventi kitais metais.

Dabar suplėšykite viską, ką užrašėte, sudėkite į maišelį. Pereikite per namus ir pažiūrėkite, ar daug nenaudojamų daiktų turite. Atradę dėkite viską į tą patį maišą ir išmeskite į šiukšlių dėžę – geriausia ne namuose, bet kuo toliau nuo savo erdvės.

Tikėti ar netikėti tokiais dalykais – kiekvieno nuomonė ir nusiteikimas. O svarbiausia į naujus metus nusinešti pozityvumą ir džiaugsmingas emocijas. Štai tada ir visi norai pildysis savaime!

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Skanumėlis
Gerumu dalintis gera
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką