Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Tikra istorija. „Moterys, įsidėmėkite: jei be priežasties gaunate gėlių, priežastis vis dėlto yra“

Gėlės
Fotolia nuotr. / Gėlės
Šaltinis: 15min
0
A A

„Kartą mieste visiškai atsitiktinai sutikau senokai matytą savo mokyklinių laikų draugę“, – rašo Ji24.lt skaitytoja, pasakodama savo meilės istoriją.

Daugiau 15min Gyvenimas naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

Užbėgome į kavinukę pasiplepėti, paatvirauti apie vyrus ir vaikus, pasidalinti žiniomis apie bendrus senus pažįstamus, prisiminti mokyklinius nuotykius. Tačiau pastebėjau, kad man pasakojant apie savo antrąją pusę, manoji draugė vis suka žvilgsnį į šalį, neramiai muistosi kėdėje ir tarytum nori, bet nesiryžta man kažką pasakyti.

– Rėžk nedvejodama, – padrąsinau ją.

Ir ji rėžė. Smogė man iš peties. Gerai, kad sėdėjau. Nes staiga išgirdusi, jog vyras įsitaisė meilužę, ko gero, susvyruotų ne viena moteris. Juolab ta, kuri nė neįtarė, kad už jaukaus šeimyninio lizdelio sienų prieš jos mylimą balandėlį plunksnas purena dar viena paukštytė.

Nepamenu, kaip atsisveikinau su drauge ir parskuodžiau namo. Galvoje pakaitom su įniršiu sukosi pačios įvairiausios mintys: gal tai netiesa? Ar seniai? Kodėl aš nieko neįtariau? Kiek toli pažengę tie santykiai? Kaip man elgtis? Kaip įsitikinti? Kaip susitvardyti ir neiškelti skandalo? O gal be jokių pasiaiškinimų sukrauti savo mylimajam lagaminą?

Nežinodama, ko griebtis, patikrinau vyro švarkų ir striukių kišenes, bet neaptikau jose nieko įtartino. Atvėsau. O kol sutvarkiau namus ir paruošiau vakarienę, mano nervai beveik visiškai nurimo – juk iš tiesų draugės informacija galėjo būti klaidinga: mano vyrą ji buvo mačiusi gal tik du ar tris kartus, tad tikrai galėjo apsirikti.

Todėl nutariau apsimesti nieko neįtarianti, bet gerokai padidinti budrumą ir leisti sau mažumėlę pašnipinėti. Tiesą sakant, mintis, jog esu apgaudinėjama, nebuvo labai džiugi, tačiau nesučiupusi jaučio už uodegos, neketinau pulti į paniką ir griauti santuokos.

Tą vakarą mano vyras į namus sugrįžo ne vėliau kaip ir kiekvieną kartą. Anksčiau aš niekada į tai nė neatkreipdavau dėmesio, tačiau tąkart manyje sukirbėjo įtarimas: tik valanda. Tačiau.

Gudraudama pamėginau jį apkabinti, pasistiebiau pabučiuoti ir, mano dideliam nustebimui, jis tarytum nepastebimai ir intuityviai loštelėjo atgal... Neišsidaviau, kad sutrikau, tik pradėjau dar atidžiau jį stebėti. Tačiau nesugebėjau nuslėpti savo padidinto budrumo ir įtarumo – mano balandėlis suprato, kad yra stebimas lyg per didinamąjį stiklą. Net eidamas praustis į vonios kambarį, jis nešdavosi ir savo mobilųjį telefoną. O naktimis vis rečiau, skubočiau ir šalčiau jis beatlikdavo savo vyrišką pareigą...

Iš esmės tada man ir tapo aišku, kad manoji draugė neklydo.

Vieną gražią dieną švarutėlį kaip kūdikį po vonios pasikviečiau savo vyrą išgerti vyno ir pasikalbėti. Jis akivaizdžiai sutriko, tačiau atsisėdo priešais mane ir mėgino paslėpti savo nerimą. Tačiau aš jau neketinau žodžių vynioti į vatą, o tiesiai šviesiai jo paklausiau, ar neketina apsispręsti ir pasirinkti kurią nors vieną iš mūsų dviejų.

Jis gynėsi, pyko, kad aš išsigalvoju ir žeminu jį savo įtarinėjimais, o galų gale net apkaltino mane, kad aš pati, kur bepasisukčiau, nuolat esu apiberiama vyrų dėmesiu ir komplimentais. Na, žodžiu, mano vyras stengėsi mane įtikinti, kad veikiau aš pati įsitaisysiu meilužį, nei jis susiras kokią nors kitą moterį.

TAIP PAT SKAITYKITE: 9 ženklai, kad jūsų santuoką dar galima išgelbėti

Vyro pastabos tapo dar kandesnės. Jau net ir mano tėvai bei mūsų draugai buvo informuoti apie visiškai galvos netekusį mano garbintoją.

Vieną gražią dieną suskambo durų skambutis. Žvilgterėjusi pro akutę pamačiau... gėles. Širdis net suspurdėjo iš džiaugsmo – pagalvojau, kad tai mano vyras nusprendė sugrįžti pas mane ir atsiprašyti už savo paklydimą. Tačiau tai buvo ne jis. Puokštę gėlių man atsiuntė nepažįstamas gerbėjas: tarp žiedų radau mažą širdelės formos atviruką be jokio užrašo. Gėles atnešusi mergina man nesugebėjo nieko paaiškinti ir vis tikino tikrai nesupainiojusi adreso.

Pamerkiau gėles ant stalo ir nekantriai laukiau sugrįžtančio vyro – tikėjausi, kad jis man ką nors paaiškins. Tačiau grįžęs jis baisiausiai nustebo dėl tokio dydžio puokštės ir vis krimsteldavo man vienu kitu žodeliu, esą pati turėčiau jam pasiaiškinti, iš kur atsirado šitos gražios gėlės.

Kitą savaitę istorija su puokšte pasikartojo. Ant atviruko buvo parašyta tik tiek: su meile. Net nenorėjau tų gėlių imti iš jas atnešusios merginos. Tačiau tarpduryje stumdytis buvo nemandagu, tad pamerkiau naująją puokštę vietoje jau apvytusios senosios. Vyro pastabos tapo dar kandesnės. Jau net ir mano tėvai bei mūsų draugai buvo informuoti apie visiškai galvos netekusį mano garbintoją.

O aš vis sukau galvą, kas tas vyrukas, dovanojantis man gėles. Perkračiau atmintį, bet taip ir nesuradau nė vieno tikėtino kandidato – mano santykiai su pažįstamais vyrais tikrai neperžengė padorumo ribų, ir nors buvo šilti, bet grynai draugiški. Nė vienas neturėjo preteksto tikėtis ko nors daugiau.

Tiesą sakant, per tas gėles netekau ramybės, tačiau savotiškai džiaugiausi, nes gerbėjo paieškos padėjo mano mintims atitrūkti nuo liūdesio dėl yrančios santuokos, o be to, buvo smagi dirgli vyro reakcija ir malonus pro jo kandumą vis švysčiojantis pavydas.

Šitaip gavau trečią, ketvirtą, penktą puokštę...

Vyras jau akivaizdžiai niršo ir net pradėjo remti mane prie sienos, reikalaudamas pasiaiškinti. Po septintosios puokštės, kurioje vietoje atviruko buvo pritvirtinta mažutė kaspinėliu papuošta dėželė su auksiniu žiedeliu, jis ėmė grasinti man skyrybomis.

Net žiežirbos skraidė nuo mūsų pykčio, pamažu tampančio abipuse neapykanta. Tačiau vieną kartą puokštę pristatanti mergina atėjo vėliau nei įprastai, ir duris jai atidarė mano vyras. Supratusi, kas nutiko, puoliau prie durų gelbėti situacijos – nenorėjau, kad niekuo dėta mergina kartu su visa puokšte būtų nuleista laiptais žemyn tiesiai į gatvę, bet... stabtelėjau prieškambaryje, išgirdusi tylų pašnekesį...

Net amo netekau, išgirdusi jų žodžius: mergina buvo nustebinta, kad gėles priima tas pats vyriškis, kuris jas ir užsakė. Tai, ką išgirdau, mane visiškai pribloškė. Vadinasi, mano „slaptasis gerbėjas“ iš tiesų yra ne kas nors kitas, o mano pačios vyras! Gudrutis, sugalvojęs neprilygstamą planą – kaltę dėl žlugusių santykių suversti man. Apkaltinti mane neištikimybe, išdavyste ir melu. Antrą kartą palikti mane kvailio vietoje. Juk iš tiesų – kuris gi vyras norėtų būti toks pažemintas, kad gyventų su akivaizdžiai meilužį įsitaisiusia moterimi... O tuo labiau, kai apie tai jau žino beveik visas miestas...

Skyrybų proceso nenoriu nė prisiminti. Džiaugiausi, kai viskas buvo nugrimzdę į praeitį. O visoms moterims noriu pasakyti: jei be priežasties gaunate gėlių, priežastis vis dėlto yra...


Dėkojame istorijos autorei už atsiųstą istoriją ir dovanojame jai „Dove DermaSpa Goodness“ kolekciją, kurią sudaro turtingas losjonas, lepinantis kūno kremas, šilkinis aliejus bei maistingas rankų kremas.

Gamintojo nuotr./„Dove DermaSpa Goodness“ kolekcija.
Gamintojo nuotr./„Dove DermaSpa Goodness“ kolekcija.

Jie visi praturtinti naujausiu laimėjimu dermatologinėje priežiūroje – Cell-Moisturisers bei prisotinti omega taukų, kurie kartu sukuria patrauklų, SPA vertą kūrinį. Prizo vertė: 31–32 Eur.

Dėl prizo atsiėmimo susisiekite su redakcija adresu konkursai@ji24.lt.


Norite papasakoti, kaip lemtingas įvykis privertė kardinaliai pakeisti savo gyvenimą ir perkainoti vertybes? O gal sutikote žmogų, kuris įkvėpė kokiam nors žingsniui: darbo pakeitimui, knygos parašymui ar tiesiog norite pasidalinti savo meilės patirtimis ar skauduliais ir išlieti savo širdį?

Gyvenimiškas istorijas ir pasakojimus siųskite mums elektroniniu paštu konkursai@ji24.lt, portale Ji24.lt publikuotų istorijų autoriai bus apdovanoti puikiais prizais.

Norėtume paprašyti, kad siųsdami savo istoriją būtinai nurodytumėte savo vardą bei pavardę, taip pat miestą, kuriame gyvenate, kitaip istorijos publikuojamos nebus. Anonimiškumą garantuojame ir šių duomenų neskelbsime.

P. S. LABAI PRAŠOME ISTORIJAS RAŠYTI TIK LIETUVIŠKOMIS RAIDĖMIS!

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką