Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Trečiadienio horoskopas – rugsėjo 17 d.

Žiedlapiai.
Shutterstock nuotr. / Žiedlapiai.
Šaltinis: 15min
0
A A

Štai ir darbo savaitės vidurys su savo astrologinėmis prognozėmis.

Daugiau 15min Gyvenimas naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Pasinėrę visa galva į kasdienius darbus, šiandien susikursite saugią užuovėją, kuri leis jums pasislėpti nuo trikdančių prisiminimų ar būtinybės padėti tiems, kurie to turbūt visiškai neverti. Todėl nesėdėkite sudėję rankų, o žingsnis po žingsnio vykdykite tai, ką privalote. Tačiau nepersistenkite, reikalaudami iš savęs per daug.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Sėkmingos dienos planus sugriauti gali tik viena – iš tolimos praeities atsineštos ir neužgijusios žaizdos jūsų santykiuose su draugais ar kolektyvu. Jūs galite kurti, džiaugtis dienos malonumais, mėgautis vaikų pasiekimais, jei tikėsite savimi ir savo gebėjimais, ir nelauksite patvirtinimo, pagyrimo ar paskatinimo iš kitų grupės narių.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Pabėgti nuo naminių įsipareigojimų gausos neįstengsite, bet privalėsite dalį jų atidėti ir imtis to, kas jus gąsdina profesiniame kelyje. Ką ten sutiksite, priklauso nuo jūsų asmeninio gyvenimo peripetijų. Jums vieniems yra žinoma, kaip galite dėl savo ateities užglaistyti praeityje buvusius ir dabar išlindusius nelygumus.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Nebūkite užsispyrę, jei nenorite pakenkti sklandiems savo santykiams su antrąja puse ar kolegomis. Na, ir kas, kad jie peržengia jiems leistinas ribas. Galite rasti daugiau priežasčių, įrodančių, kad su jumis elgiamasi neteisingai. Pavyzdžiui, studijuojantiems asmenims netinkamas įvertinimas primins, kas yra jų Achilo kulnas.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Vietoj realaus gyvenimo ir konkrečių įvykių šiandien dažniau rinksitės svajones ar praėjusios nakties sapnų analizę. O kai jie jus pasivis ir pareikalaus viso jūsų dėmesio, trauktis nebus kur. Be to, dar jums bus priminta, kad neužtenka kruopščiai skaičiuoti to, ką turite įgiję – reikės kai ką padalyti kitiems ar, priešingai, paimti iš jų.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Priešprieša tarp to, ko norite jūs ir ko reikia jūsų partneriui, šiandien gali būti kaip niekad akivaizdi. Blogoji žinia ta, kad jūs būsite priversti mintimis ar dėl tam tikrų įvykių grįžti į praeitį, kad suprastumėte šio neatitikimo priežastis. Geroji žinia: viskas jūsų rankose, jei niekam neperleisite atsakomybės už harmoningą partnerystę.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Dalis jūsų dienos planų neišvengiamai bus pakeisti dėl šeimos narių įtakos ar net reikalavimų. Čia priešnuodžių ieškoti beprasmiška. Viena, ką verta žinoti: būkite ištikimi savo tikslams ir siekiams. Tokia pozicija pravers ir tada, kai kažkam iš kolegų nepatiks vienas ar kitas jūsų poelgis. Kažin ar pabėgdami išvengsite atsakomybės.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Kokio skonio patiekalus šiandien norite ragauti – spręsite patys. O jei vieniems apsispręsti nepavyks, ieškokite tinkamų nuorodų kur nors šiek tiek tolėliau, net jei šalia esantys bus įsitikinę, kad už jus viską žino geriau. Dar vienas dienos slenkstis: vaikystės patirtys gali dabar tapti priežastimi, trukdančia jums tinkamai save išreikšti grupėje.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Norėsite to ar ne, būsite įtraukti į bendrą veiklą, neleidžiančią jums likti nuošalyje. O kuo daugiau priešinsitės, bandydami išsaugoti savo autonomiją, tuo giliau įklimpsite į nesusipratimus. Patausokite savo jėgas darbui, kuris, nepaisant jūsų namuose patirtų ar patiriamų išgyvenimų, turi būti atliktas nepriekaištingai, antraip jūs nebūsite jūs.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Nesuvaldydami savo noro kontroliuoti kitų žmonių poelgius, trukdysite sau kurti harmoningus ryšius privačioje ir dalykinėje erdvėje. Įtarus požiūris į kiekvieną, kuris nukrypsta nuo nustatytos normos, nebus malonus nei jums, nei kitiems. O jei sesė ar brolis pažers jums iš vaikystės atsineštų nuoskaudų rinkinį, sudėliokite dėlionę, kurį užgydytų visų jūsų žaizdas.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Supratę, kad darbo daugiu nei laiko jam atlikti, nei džiaugsitės, nei liūdėsite. Darykite viską nuosekliai, nesiblaškydami. Verčiau patausokite savo dvasinę ir fizinę sveikatą, atidžiau reaguodami į savo kūno poreikius. O jei prieš akis iškils praradimų grėsmė, pamatykite ne užtrenktas duris, o alternatyvas, kurias jums atveria buvimas patikimu partneriu.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Ne kiekvienas jūsų žingsnis bus palaimintas kolegų, bet jei jums pavyks į bandymus jus kontroliuoti reaguoti ramiai, esate pusiaukelėje link tikslo. Tiesa, dar šioks toks nesmagumas – galite nuklysti tada, kai skaudžiai sureaguosite į kritiškas mylimo žmogaus pastabas. Viskas labai paprasta: jo lūpomis kalba jūsų nepasitikėjimas savimi. 

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką