Dabar populiaru
Publikuota: 2016 sausio 6d. 06:00

Trečiadienio horoskopas – sausio 6 d.

Moteris
Fotolia nuotr. / Moteris

Sausio 6-ąją, Trijų karalių dieną, baigiasi visas šventinis laikotarpis, o lietuviai Tris karalius dar vadina riebiosiomis kūčiomis.

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Šiandien tinkamų pašnekovų rasite tarp draugų ir komandos narių, tačiau dažniau įsisenėjusias problemas aptarsite, nei griebsitės naujų. Nieko tokio, jei vis dėlto šįkart, nepaisant optimistinių aplinkybių, nesusitarsite. Vakare jus gali erzinti kraštutinumai: perdėtas džiaugsmas ir niekuo nepagrįstas liūdesys.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Šiandien darbe jums bus priminta, ko nepadarėte, ir galbūt būsite priversti pasikapstyti po informaciją, kurią jau buvote pasidėję į archyvą. Vakarop ne viskas bus tobula, bet draugų dėka viską matysite per rožinius ar kitos spalvos akinius, neleisdami sau abejoti. Deja, jūsų tikėjimas nekeis realybės, kurioje bus lengva paslysti.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Šiandien šalia jūsų bus žmogus, turintis vertingų žinių, nors jums gali atrodyti, kad jo ar jos paraginti, kartojatės kažkokias iki šiol neišmoktas pamokas. Vakare antroji pusė suteiks teigiamų emocijų, ryžto ir tikėjimo savo jėgomis, tačiau jūs to nematysite, įnikę į savo darbus ar ne itin patikimus tikslus.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Darbas šiandien bus tai, į ką įsitversite, norėdami išlikti pakilios nuotaikos ir išsaugoti pasitikėjimą savo jėgomis. Nenuostabu, jei kažkas iš kolegų pakvies šį tą perdaryti, atskleisdami jums iki šiol negirdėtą informaciją. Vakare įsisvajosite apie keliones, tolimus kraštus, tokiu būdu pamiršdami atlikti kai ką svarbaus.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Šiandiena bus džiugi, žadinanti jūsų viltis ir leidžianti aptarti aktualią temą su kitu žmogumi: su darbo partneriu kūrybinį projektą, o su artimu žmogumi – pasitarti dėl vaikų auklėjimo ar jūsų laisvalaikio. Vakare bus pažadų, kuriais neskubėkite patikėti – tam tikra skepsio dozė jus apsaugotų.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Šiandien lengviau spręsis šeimos narių sveikatos ar buities problemos – gausite jums reikalingą informaciją. Tačiau nemanykite, kad viskas išsispręs tuoj pat – dar teks kurį laiką lukterėti. Dieną baigsite svajonėmis apie šeimą ar namus, kurias kurstys jūsų antroji pusė, pamiršusi, jog to įvykdyti beveik neįmanoma.    

Taip pat skaitykite: 20 netikėtų faktų apie emocijas

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Šiandien norėsite daug kur suspėti, su daug kuo susitikti ir dažniausiai jūsų kelyje degs žalia šviesa. Tiesa, dieną turėsite svarbų pokalbį, primenantį jums tai, ką beveik buvote užmiršę. Vakare atidžiau įsižiūrėkite į vartojamų maisto produktų, gėrimų ar vaistų etiketes, jų kokybę, sudėtį ir suvartojamą kiekį. 

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Diena gali artinti jus link kažkokių visai konkrečių materialinių tikslų, tačiau ne taip greitai, kaip jums norėtųsi. Tiesą sakant, tiek šiandien, tiek artimiausiu metu įvairios diskusijos, kaip patobulinti tą ar aną, bus neišvengiamos. Vakaro sumanymai turbūt pasiliks nerealizuotų ketinimų lentynoje.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Šiandien manysite, kad be jūsų niekas neišsivers ir tai bus beveik tiesa. Velsitės į begalę pokalbių ar būsite pakviesti į pasitarimus temomis, kurias manėte praeityje išgvildenę. Nebus kur dėtis – teks prie jų grįžti šiandien ir dar ne kartą. Vakare dėl šeimos noriai aukosite, bet jūsų namiškiai kažin ar jūsų aukas įvertins.

Taip pat skaitykite: Kaip išvalyti organizmą po švenčių?

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Šiandien nereikalausite dėmesio – mieliau įklimpsite į kokius nors jums svarbius dalykus, kad pasislėptumėte nuo jus trikdančio įvykių srauto. Tokiu būdu kažkokį savo gebėjimą panaudosite ir jam patobulinti turėsite skirti nemažai laiko. Vakare iš jūsų saugios buveinės kažkas jus bandys ištraukti savo saldžiomis kalbomis.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Šiandien rasite sau vietą komandoje ir net kai kuriuos jos narius savo pasisakymais sudominsite. Nesistenkite visų idėjų atskleisti per vieną dieną, nes tam turėsite dar daug gražaus laiko kelias ateinančias savaites. Vakare neišlaidaukite ir nemėtykite savo pinigų vėjais, norėdami pasirodyti dosnūs ar norintys padėti.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Šiandien darbas bus pirmoje vietoje ir jos neužleis niekam kitam. Tiesa, kažkokie prisiminimai, apmąstymai ar sukaupta patirtis ir padės jį gerai atlikti, ir trukdys. Su tuo susidorosite ir savo darbui panaudosite, bet nebūtinai dabar. Vakare įsisvajosite ir manysite, kad nuojauta jums kužda kai ką ypatingo, bet neskubėkite ja patikėti.


Horoskopą sudarė astrologė Vaida Budginaitė. 

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiškai su „Norfa“

Video

06:27
02:21
00:21

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką