TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

TV.lt rekomenduojamų filmų TOP-5

Kadras iš filmo „Mama į skolą“
Kadras iš filmo „Mama į skolą“
Šaltinis: tv.lt
0
A A

Nors šį savaitgalį nusimato darganoti orai ir saulės bei pavasario teks dar palūkėti, TV.lt pavasarį siūlo pirmiausia įsileisti į širdis, sekant filmų herojų gyvenimus, išjaučiant jų pakilimus ir nuopolius bei džiaugiantis kartu su jais. Šį savaitgalį jūsų laukia įdomūs, o momentais – ir sukrečiantys siužetų vingiai, tad nepamirškite įsijungti televizoriaus.

Daugiau 15min Gyvenimas naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

„Mama į skolą“ (Baby Mama, 2008)

Šeštadienį 14.00 val.

Per TV1000 Premium

Panašu, kad motinystės etapą Keitė Holbruk praleido. Kai 37 metų karjeristė pagaliau nusprendė turėti vaikų, sužinojo, jog šansas pastoti – vienas iš milijono. Veikli moteris greitai surado sprendimą: motiną savo būsimam kūdikiui ji išsinuomos. Surogatine motina tampa paprasta darbininkė iš Pietų Filadelfijos Endžė Ostrovski. Tačiau likimas nutaria dar kartą papokštauti - kai prie savo namų durų Keitė sulaukia surogatinės jos būsimojo vaikelio mamytės, paaiškėja, kad ji nebeturi, kur gyventi. Absoliučiai skirtingų charakterių, svajonių ir pasaulėžiūrų moterims tenka apsišarvuoti kantrybe, dalijantis vienu stogu.


„Spąstai nuotakai“ (The Decoy Bride, 2011)

Šeštadienį 18.00 val.

Per TV1000 East

Kadras iš filmo „Spąstai nuotakai“
Kadras iš filmo „Spąstai nuotakai“

Kaip reaguotumėte ir ką darytumėte, jei jaunikis jus paliktų prie altoriaus? Tai patyrusi Ketė grįžo atgal į savo namus mažoje Škotijos saloje ir nutarė visą likusį savo gyvenimą pragyventi viena. Tačiau netrukus įžymią Holivudo aktorę vaidinanti Alice Eve nusprendžia, kad ta pati sala būtų puiki vieta surengti artėjančias jos vestuves su gražuoliu mylimuoju Džeimsu. Šį įvykį trokštantys užfiksuoti paparaciai suseka ją, tačiau norėdama apgauti įžūlius fotografus, Lara nusamdo Ketę apsimesti nuotaka ir eiti prie altoriaus vietoj jos.


„Šuo vardu Diukas“ (A Dog Named Duke, 2012)

Sekmadienį 14.30 val.

Per TV3

Kadras iš filmo „Šuo vardu Diukas“
Kadras iš filmo „Šuo vardu Diukas“

Tai tikrais faktais paremtas filmas apie Irako karo veteraną Terį, kuris jaučiasi našta savo artimiesiems, todėl juos palieka ir su geriausiu draugu – šunimi Diuku − iškeliauja gyventi atsiskyrėliško gyvenimo. Kai jo ištikimas palydovas suserga, Teris, neturėdamas pinigų gydymui, palieka šunelį prie veterinarijos klinikos durų. Jį radusiai gydytojai Angelai pavyksta išgelbėti Diukui gyvybę ir ji tikisi surasti augintinio šeimininką, tad išplatina skelbimus. Skelbimą atsitiktinai pastebi Terio dukra, kuri tikisi, jog ten, kur Diukas, – ten ir dešimtmetį jos nematytas tėvas.


„Geriausios draugės kūdikis“ (L!fe Happens, 2011)

Sekmadienį 17.00 val.

Per Balticum Auksinis

Kadras iš filmo „Geriausios draugės kūdikis“
Kadras iš filmo „Geriausios draugės kūdikis“

Ši smagi komedija yra apie tris jaunas merginas Kim, Diną ir Lorą, gyvenančias po vienu stogu Los Andžele. Kim ir Dina yra geriausios draugės nuo koledžo laikų. Kartu jos džiaugiasi ir liūdi, dalijasi išgyvenimais ir svajonėmis, linksminasi vakarėliuose ir naktiniuose klubuose. Vieną vakarą dvi draugės namo parsiveda vaikinus ir, įpusėjus romantiškam vakarui, joms prireikia prezervatyvų. Dina randa paskutinį, o Kim nusprendžia nesisaugoti. Netrukus ji pastoja ir susilaukia kūdikio. Tai iš esmės pakeičia draugių santykius ir gyvenimą.


„Keliautojo laiku žmona“ (The Time Traveler's Wife, 2009)

Sekmadienį 23.10 val.

Per LNK

Kadras iš filmo „Keliautojo laiku žmona“
Kadras iš filmo „Keliautojo laiku žmona“

Tai nepamirštama, unikali, romantiška ir šiek tiek magiška meilės istorija ekranizuota pagal A. Niffenegger bestselerį „Keliautojo laiku žmona“. Henris kenčia nuo genetinio sutrikimo, dėl kurio yra priverstas keliauti laiku – atsiranda ir išnyksta įvairiausiuose savo gyvenimo laikotarpiuose, nukeliaudamas į ateitį ar praeitį. Kler visą savo gyvenimą ir meilę pašvenčia Henriui. Ji įsitikinusi, kad jie skirti būti kartu. Keisti Henrio šokinėjimai laiku abiems yra beprotiškai sunkiai pakeliami, nors kiekvienas išsiskyrimas tik dar labiau sustiprina jų tarpusavio ryšį.

tv.lt
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Temos: 2 TV tv.lt
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką