Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

TV.lt rekomenduojamų filmų TOP-5

„Tedis“ (Ted, 2012)
Kadras iš filmo / „Tedis“ (Ted, 2012)
Šaltinis: tv.lt
0
A A

Turbūt nėra nieko geriau už savaitgalinį poilsį. Kai visi suplanuoti savaitės darbai atlikti, TV.lt kviečia pelnytam atsipalaidavimui ir siūlo patogiai įsitaisyti ant sofutės, nes jūsų laukia dėmesio verti filmai. Šypseną veide garantuos šeštadienio komedijos, o sekmadienio filmų herojai įvels į gyvenimiškas peripetijas, bandydami spręsti šeimos santykių klausimus ar ieškoti ryžto gyvenimą pradėti iš naujo.

Daugiau 15min Gyvenimas naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

„Tedis“ (Ted, 2012)

Šeštadienį 18.00 val.

Per TV1000 Premium

Žaisminga ir labai juokinga komedija, paremta vaikiška istorija apie stebuklingai atgijusį žaislą. Kalėdų naktį Džono sugalvotas noras išsipildo ir mylimiausias pliušinis meškinas atgyja bei tampa geriausiu berniuko draugu. Po dvidešimt penkerių kartu praleistų metu šis meškinas jau nebe mielas pliušinis meškiukas, o seksualinių fantazijų prigrūstas keikūnas, rūkantis marihuaną, dievinantis vakarėlius ir vienos nakties nuotykius. Kai Džono kelyje pasipainioja Lori (akt. Mila Kunis) – Tedis tampa didžiausiu Džono ir Lorės santykių kliuviniu. Akivaizdu, kad ir Tedis nejaučia simpatijų Lorei bei daro viską, kad pastaroji paliktų Džoną.


„Mažieji Fokeriai“ (Little Fockers, 2010)

Šeštadienį 19.00 val.

Per TV6

Kadras iš filmo/„Mažieji Fokeriai“ (Little Fockers, 2010)
Kadras iš filmo/„Mažieji Fokeriai“ (Little Fockers, 2010)

Grego (akt. Benas Silleris) ir Pem Fokerių bendro gyvenimo dešimtmečio „kapitalas“ – penkerių metų pašėlę dvyniai ir dar viena netrukus į pasaulį atkeliausianti atžala. Medicinos „broliuku“ dirbantis Gregas patiria daug finansinių klausimų dėl kasdien augančių šeimos poreikių, tad jis ryžtasi vienam nelegaliam darbeliui farmacijos kompanijoje. Pagerėjus finansiniams reikalams Fokeriai nusprendžia surengti ištaigingą šventę dvynių gimtadienio proga. Deja, pokylio metu aplinkybės Gregui susiklosto nepalankiai: uošvis sužino apie jo neteisėtą darbą ir įsiutęs ima svarstyti, kaip išgelbėti savo dukrą nuo vyro-nevykėlio.


„Geras vyrukas“ (The Good Guy, 2009)

Šeštadienį 21.00 val.

Per Balticum Auksinis

Kadras iš filmo/„Geras vyrukas“ (The Good Guy, 2009)
Kadras iš filmo/„Geras vyrukas“ (The Good Guy, 2009)

Betė – ambicinga mergina, akcijų prekeivė, kuri trokšta visko: gero darbo, gerų draugų ir gero vyruko. Žinoma, paskutinė užgaida išpildoma sunkiausiai. Ilgai netrukus ji įsimyli patrauklų maklerį Tomį, tačiau jų santykiams sutrukdo jautrus ir malonus Tomio bendradarbis Danielius. Ambicingoji Betė mėgsta skaityti knygas ir su draugėmis turi įsteigusi knygų klubą, kuriame aptarinėja perskaitytas knygas, o Danielis – ne ką mažiau apsiskaitęs vaikinas, kurio mėgstamiausia knyga – ,,Puikybė ir prietarai”. Betė netrukus suvokia, kad meilė primena akcijų biržą. Čia didžiulė rizika, didžiulis pelnas ir visi turi savo tikslus.


„Optimisto istorija“ (Silver Linings Playbook, 2012)

Sekmadienį 18.00 val.

Per TV1000 East

Kadras iš filmo/„Optimisto istorija“ (Silver Linings Playbook, 2012)
Kadras iš filmo/„Optimisto istorija“ (Silver Linings Playbook, 2012)

Net 63 apdovanojimus pelnęs ir 78 nominuotas filmas su tokiais žymiais aktoriais, kaip Bradley Cooperis, Jennifer Lawrence, Robertas De Niro papasakos istoriją apie savo gyvenime svarbiausių dalykų: žmonos, namo ir darbo netekusį vyrą. Patas Solatano, praleidęs aštuonis mėnesius psichiatrinėje ligoninėje, dabar gyvena kartu su tėvais ir yra pasiryžęs iš naujo susikurti savo gyvenimą, išlikti pozityvus ir atkurti santykius su žmona, nors jam ir uždrausta su ja susisiekti. Tai įgyvendinti jam padeda Tifanė, tačiau su sąlyga, kad atsidėkodamas jis padarys kai ką, kas jai labai svarbu.


„Prieš vidurnaktį“ (Before Midnight, 2013)

Sekmadienį 20.00 val.

Per TV1000 Premium

Kadras iš filmo/„Prieš vidurnaktį“ (Before Midnight, 2013)
Kadras iš filmo/„Prieš vidurnaktį“ (Before Midnight, 2013)

Tai filmų „Prieš saulėtekį“ (1995) ir „Prieš saulėlydį“ (2004) tęsinys, jausminga, aistringa, linksma, provokuojanti romantinė drama, kurioje visi pokalbiai yra draugiškai, įtaigiai ir autentiškai improvizuoti. Amerikietis Džesis ir prancūzė Selina prieš 18 metų susitiko traukinyje ir įsimylėjo. Džesis apie tai parašė romaną ir šis tapo bestseleriu JAV. Praėjus dešimtmečiui jis vėl susitiko Seliną ten, kur įsižiebė jų jausmai. Šiame filme porelė kartu gyvena Paryžiuje ir yra dviejų mergaičių tėvai. Tačiau porelės gyvenimas nėra tobulas. Seliną trikdo tai, kad jos karjera nesiklostė taip sėkmingai kaip Džesio, o Džesis iš visų jėgų stengiasi užmegzti ryšį su savo paaugliu sūnumi.

tv.lt
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką