Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

TV.lt rekomenduojamų filmų TOP-5

„Meilės įrodymas“ („Losing control“, 2011)
Kadras iš filmo / „Meilės įrodymas“ („Losing control“, 2011)
Šaltinis: tv.lt
0
A A

Suplanuoti galima mokslą, darbą, studijas ir laisvalaikį. Tačiau ar galima suplanuoti meilę? Į tai bandys atsakyti šio savaitgalio filmų herojės. Pasiklydusios jausmuose ir pasinėrusios į galybę pasimatymų jos stengsis surasti idealų gyvenimo partnerį. Sekmdienio filmai pateiks fatališkos meilės istorijas,viena jų – Holivudo, o kita – Lietuvos kino industrijos.

Daugiau 15min Gyvenimas naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

„Meilės įrodymas“ („Losing control“, 2011)

Šeštadienį  16.05 val.

Per Diva Universal

Kaip turėtų atrodyti ir kaip turėtų elgtis idealus vyras? Harvardo universiteto Chemijos fakultetą baigusi absolventė Samanta nusprendžia sukurti idealaus vyro formulę. Ši idėja jai kyla po to, kai jos vaikinas jai pasiperša, tačiau mergina nesugeba ištarti „taip“. Ji nusprendžia išsiaiškinti, ar jos išrinktasis tikrai yra idealus vyras jai. Atlikdama eksperimentą, mergina pradeda susitikinėti su vaikinais, tačiau kiekvienas pasimatymas ją vis labiau nuvilia.


„Absolventė“ („Post Grad“, 2009)

Šeštadienį  19.00 val.

Per TV6

Kadras iš filmo/„Absolventė“ („Post Grad“, 2009)
Kadras iš filmo/„Absolventė“ („Post Grad“, 2009)

Raiden Malbi savo akademinį gyvenimą buvo suplanavusi dar mokyklos suole. Pabaigusi studijas ji trokšta dirbti redaktorės asistente vienoje leidybos įmonėje, tačiau mergina negauna taip išsvajoto darbo ir yra priversta grįžti į gimtąjį miestelį, kuriame gyvena ekscentriška jos šeimyna. Raiden vis nesiseka ieškotis darbo, prasta situacija yra ir meilės fronte. Šiame gyvenimo etape merginą palaiko platoniškus jausmus jai puoselėjantis draugas.


„Saldžių sapnų“ („Good night“, 2007)

Sekmadienį  14.25 val.

Per Init

Kadras iš filmo/„Saldžių sapnų“ („Good night“, 2007)
Kadras iš filmo/„Saldžių sapnų“ („Good night“, 2007)

Henrio Šilerio gyvenimas jo nebedžiugina: darbas neteikia malonumo, o žmona Dora varo iš proto. Lyg to būtų maža, geriausiam jo draugui Polui gyvenimas klostosi vis geriau ir geriau. Ketverius metus depresija sergantis Henris netikėtai sutinka Aną (akt. Penelope Cruz). Graži, protinga, seksuali ir linksma moteris pavergia Henrio širdį. Vienintelė bėda – šią merginą Henris regi tik sapne...


„Atpirkimas“ („Atonement“, 2007)

Sekmadienį 20.00 val.

Per TV1000 Premium

Kadras iš filmo/„Atpirkimas“ („Atonement“, 2007)
Kadras iš filmo/„Atpirkimas“ („Atonement“, 2007)

Iano McEwano to paties pavadinimo romano ekranizacija nukelks į karštą 1935-ųjų metų vasaros dieną, kuomet jaunesnioji Sesilijos (akt. Keira Knightley) sesuo užtinka Sesiliją flirtuojant su tarno sūnumi Robiu. Neteisingas mergaitės supratimas to, ką matė, įvykius pakreipia lemtinga jų visų gyvenimams vaga, fone siaučiant Antrajam pasauliniam karui. Nors Sesilija ir Robis myli vienas kitą, remiantis Brionės kaltinimais, tarno sūnus suimamas už nusikaltimą, kurio jis nepadarė. „Auksiniu gaubliu“ ir „Oskaru“ įvertintas filmas suvirpins ne vieno žiūrovo širdį.


„Aurora“ („Vanishing waves“, 2012)

Sekmadienį 23.15 val.

Per LRT Kultūra

Filmo kūrėjų nuotr./Kadras iš filmo „Aurora“
Filmo kūrėjų nuotr./Kadras iš filmo „Aurora“

Tai fatališkos meilės istorija, vykstanti dviejose skirtingose erdvėse. Jaunas neuronų informatikas Lukas dalyvauja moksliniame eksperimente. Aurora – po automobilio avarijos komos ištikta moteris – taip pat įtraukta į bandymus. Eksperimento tikslas – neuronais perteikti informaciją iš Auroros smegenų į Luko ir stebėti, kaip ji priimama, funkcionuoja ir veikia žmogaus potyrius. Tokiu būdu Lukas pakliūva į viliojantį Auroros pasaulį, kuriame ši patraukli, aistringa moteris net nežino, kad yra ištikta komos. Tarp Luko ir Auroros užsimezga ypatingas ryšys.

tv.lt
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką