Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2021 balandžio 6d. 21:03

Užaugus vaikui, Jurga ryžosi rimtą darbą keisti į svajonę: buvau taip save suėdusi, niekas nebebuvo baisu

Jurga Kančienė Ypatingos
Auros Skulskytės nuotr. / Jurga Kančienė

Nuo pat mažens Jurga Kančienė buvo mokoma, kad gyvenime reikia užsiimti rimtais dalykais ir menams čia vietos nėra. Ilgą laiką moteris šių žodžių klausė – tapo mama, o vienu metu ne tik augino dukrą, bet ir studijavo bei dirbo. Vis dėlto, sulaukusi 38-erių, ji suprato, kad gyvenime užsiima visai ne tuo, kuo norėtų, tad sukaupė jėgas ir pasiryžo kardinaliai pakeisti savo profesiją. Šiandien Jurga turi savo prekių ženklą, kuria drabužius, interjero aksesuarus ir pripažįsta dabar savo darbą itin mylinti.

Nuo mažens stengėsi atitikti aplinkinių lūkesčius

Dar būdama labai jauna, vos sulaukusi 19-os, Jurga tapo mama ir susilaukė dukros Rugilės. Tuo metu ji buvo studentė, todėl metams pasiėmė akademines atostogas, tačiau po jų iš karto sugrįžo ne tik į mokslus, bet ir ėmėsi įvairiausių darbų.

„Kad galėčiau dirbti naktimis, dirbau viešbučio administratore, rytais eidavau į paskaitas, o grįžusi, kiek įmanoma, skirdavau laiko šeimai. Viską dariau vienu metu, gal jaunystėje tai daug paprasčiau atrodo... Nors, žinoma, miegui laiko likdavo labai mažai, – prisimena J.Kančienė. – Taip gyvenimas ir lėkė, bet esu labai dėkinga savo seneliams, kurie padėjo, prižiūrėjo mano dukrą.“

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Komentarai

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Mėgaukis šiandien

Laimė jaustis saugiai

Sodo ir daržo ekspertai

Mes turėsim kūdikį!

Esports namai

Puiki sveikata – mažiau išlaidų

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką