Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Akmenys pagal jūsų gimimo dieną: kas atneš laimę ir meilę?

Deimantai
Fotolia nuotr. / Deimantai
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Sakoma, kad talismanai mums padeda pasiekti didesnės sėkmės ir laimės ne tik asmeniniame, bet ir profesiniame gyvenime. O apie akmenis ir jų stebuklingas galias prirašyta išties nemažai. Šiandien siūlome pasidomėti, kokie akmenys jums tinka pagal gimimo dienos skaičių.

Daugiau 15min Gyvenimas naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

Taigi, jeigu jūs gimėte 1, 10, 19, 28 dieną, vadinasi, numerologiškai esate „vienetukas“. Šiems žmonėms, ypač, jeigu jų Zodiako ženklas yra Liūtas, puikiai tiks avantiurinas, gintaras, karneolis.

Avantiurinas padeda palaikyti gerą nuotaiką, dovanoja dvasinės stiprybės, padeda atrasti meilę. Gintaras štai buvo naudojamas jau nuo seniausių laikų spėjimams ir ateičiai numatyti, be to, puikiai tinka įvairioms ligoms gydyti, saugo nuo piktos akies ir blogio. Karneolis – herojų akmuo, visais laikais buvo laikomas meilės talismanu.


Jeigu gimėte 2, 11, 20, 29 dieną, vadinate, esate „dvejetukas“. Tinkamiausi akmenys: mėnulio akmuo, opalas, koralas, perlai.

Jeigu tikėtume padavimais, tai perlai yra jūros nimfų ašaros, ir ypač vertinami juvelyrikos pasaulyje. Yra ilgaamžiai ir madingi bei populiarūs visais laikais. Saugo nuo išdavystės ir netikusios meilės, o žiedas su perlu, bent jau tuo tikėjo Rytuose, saugodavo nuo vagysčių, sukčių, piktos akies, nužiūrėjimo. Tačiau dažniausiai perlai laimę teneš tik dviems ženklams – Žuvims ir Vėžiams, o štai kitiems dovanos tik iliuzijas ir sudužusias viltis.

Mėnulio akmuo, sukaupęs magiškos mėnulio spindulių galios, padeda meilėje, surasti gerą sprendimą sudėtingoje situacijoje, susitaikyti su mylimuoju ir visą situaciją išvysti kur kas aiškesnėje šviesoje. Kartu su sidabru stiprina nervų sistemą, idealiai tinka oratoriams, žmonėms, kuriems tenka nuolat bendrauti.

Opalas apipintas prietarais, tačiau iš tikrųjų yra vilties ir teisybės simbolis, saugantis nuo blogio. Tačiau šio akmens nešiotojas turi būti išmintingas ir geras žmogus, pažabojęs savo egoizmą ir godumą.

Atkreipkite dėmesį į koralą, kadangi jis puikiai tiks naujagimiams – saugos nuo blogos akies, taip pat nuo žaibo, demonų. Padeda atsispirti pagundoms. Graikai koralą laikė laimės ir nemirtingumo simboliu.


Gimusieji 3, 12, 21, 30 dienomis – „trejetukai, kuriems labiausiai, o ypač Šauliams ir Žuvims, tiks turkis, chrizolitas, ametistas, jokiu būdu ne nefritas.

Lelijų atspalvio, rausvas, violetinis ametistas atneš sėkmę sportiniuose žaidimuose, be to, dovanos ramybę. Šiuos akmenis itin vertina keliautojai, kadangi šis, keisdamas spalvą, įspėja apie nelaimes. Kalbama, kad ametistas širdį atveria naujai meilei, ypač, jeigu šį akmenį gavote dovanų. Taip pat jis pasižymi ir gydomosiomis savybėmis: suteikia žvalumo, nugena piktas mintis, ramina nervų sistemą. Tik nešiokite ne nuolatos, o tam tikromis progomis.

Turkis – neįtikėtinai laimingas akmuo, nešantis sėkmę ir laimėjimus profesinėje ir asmeninėje srityje. Yra tokia legenda, kuri pasakoja, jog turkis susidarė iš žmonių, gyvybę praradusių dėl meilės, kaulų... Šis akmuo sensta ir miršta: jaunas atrodo dangiškai mėlynas, subrendęs – žaliai mėlynas, o miręs – juodai žalias. Turkis – tai meilės simbolis, saugantis nuo naktinių košmarų, nemigos, dovanoja šeimai taiką, slopina konfliktus.

Chrizolitas taip pat turi įtakos ramiam miegui, stiprina dvasines galias, gali padėti nusakyti ateitį. Puikiai tinka astrologams.


Gimusieji 4, 13, 22, 31 dienomis ir po Vandenio ženklu turėtų žinoti, kad jų laimės talismanai – safyras, jaspis, nefritas.

Safyras – tai vienas brangiausių ir įspūdingiausių akmenų idealiai tinkantis įsimylėjėliams ir ką tik susituokusiems. Saugo nuo suktybių, suteikia gudrumo ir išminties, pažadina norą pažinti dvasinį ir išorinį pasaulį, stiprina atmintį. Tinka nešioti besiskundžiantiems astma, sergantiems širdies ir kraujagyslių ligomis, kenčiantiems nuo nervinių negalavimų.

Nefritas – tai gyvenimo akmuo, amuletas, sustiprinantis gyvybines jėgas, saugantis nuo piktų kėslų ir nužiūrėjimo. Atneša sėkmę azartiniuose žaidimuose. Pagelbės, jeigu kamuoja migrena, regėjimo sutrikimai, kepenų negalavimai. Dovanoja ištikimybę. Netinka Dvyniams ir Šauliams.

Jaspis – tikras atspalvių karalius. Jo galiose proto aštrumas, minčių aiškumas, gera atmintis, kūno dvasinė ir fizinė  sveikata.


„Penketukai“ – gimę 5, 14, 23 dienomis ir Dvyniai, Mergelės turėtų žinoti, kad jiems puikiausiai tiks tigro akis, smaragdas, agatas, kalnų krištolas.

Tigro akis – tai energijos ir gyvybinių jėgų akmuo, suteikiantis tvirtybės, saugantis nuo nužiūrėjimo. Padeda išspręsti profesinius reikalus, atsikratyti pavydo priepuolių. Tačiau nešioti šį akmenį gali tik tyros sielos žmogus be jokių klastingų užmačių.

Agatas išsiskiria savo atspalviais, kurie visuomet traukia akį. Tinka nešioti sodininkams ir daržininkams, įveikti susierzinimą, kovoti su bloga energija ir kitais piktais kėslais. Gydo kosulį, gerklės ir dantų skausmą.

O štai smargadas – tai nėščiųjų ir ką tik gimusių kūdikėlių talismanas. Gerina regėjimą, apsaugo nuo blogio, dovanoja tikrą meilę, ištikimybę šeimoje. Nugena gąsdinančius sapnus, nuramina širdį, apsaugo nuo liūdesio, ligų, lemia ilgaamžiškumą.

Kalnų krištolas – kuklumo ir išminties simbolis, gebantis suteikti dvasinę pilnatvę ir atrasti tikrąją meilę. Šildo tiesiogine ir perkeltine prasme.

Jeigu gimėte 6, 15, 24 (ar po Jaučio, Svarstyklių ženklu), verta žinoti, kad jums, „šešetukams“, tiks agatas, perlai, koralai, o labiausiai deimantai. Kokiomis savybėmis pasižymi visi išvardyti akmenys, išskyrus deimantus, galite perskaityti aukščiau.

O kuo ypatingi deimantai? Atkeliavę pas jus teisingu keliu šie akmenys jums atneša laimę. Geriausia nešioti papuošalą ant kairės rankos, ir taip, kad akmuo liestųsi prie odos, kadangi taip sustiprinamos jo magiškos savybės. Deimantai, kaip mes visi žinome, yra patys brangiausi ir gražiausi akmenys pasaulyje, ir, kaip pasakė vienas senųjų laikų poetas, „vaivorykštė jame įstrigusi amžinai“... Suteikia savininkui geraširdiškumo, vyriškumo, atneša sėkmę, pergalę visuose reikaluose, saugo nuo ligų, žaizdų, sustiprina proto aštrumą, malšina įniršio priepuolius, padeda susivaldyti, įgyti išminties.


„Septynetukai“ – pasaulį išvydę 7, 16, 25 ir gimusieji po Žuvų ženklu, neapsiriks pasirinkę ametistą, padedantį išsaugoti šaltakraujiškumą; rubiną, kaupiantį energiją, malachitą, tarnaujantį kaip talismaną. 

Rubinas saugo nuo sunkių ligų: širdies, smegenų, galvos traumų, stiprina žmogaus atmintį. Uždega meilę, padeda išvengti pavojų keliuose, žaibo, potvynių ir kitų blogybių. O malachitas – tai sveikatos akmuo, stiprinantis dvasines jėgas. Atneš sėkmę, jeigu nešiojamas kartu su auksu, arba atvers širdį meilei. Gydo reumatizmą, kai kuriuos ginekologinius susirgimus, saugo nuo epidemijų. Tinka vaikams.


Ožiaragiams ir „aštuonetukams“, gimusiems 8, 17, 26 dienomis primename – jūsų akmenys: granatas, malachitas, juodasis agatas, rubinas, oniksas.

Oniksas padeda valdyti ir daryti įtaką kitiems, suteikia išminties, stiprina atmintį, saugo nuo nelaimingų atsitikimų, padeda numatyti ateitį. Turi daug gydomųjų savybių, todėl tinka širdininkams, netinka Vėžiams ir Svarstyklėms.

Granatas – meilės, jausmų, draugystės simbolis. Senaisisias laikais žmonės keisdavosi žiedais, inkrustuotais granatais, taip įrodydami savo meilę. O Rytuose buvo manoma, kad papuošalai su šiais akmenimis padeda nuo gerklės ligų. Grantas atneš laimę ir gimusiems po Avino, Skorpiono ženklais.


„Devynetukai“, gimusiejis 9, 18, 27 dienomis ir Skorpionai bei Avinai turėtų atsiminti, kad topazai, deimantai ir hematitai – jų sėkmės ir laimės simbolis.

Hematitai pasižymi beveik tokiomis pačiomis savybėmis kaip deimantai. Apie juos galite paskaityti aukščiau.

Topazas, ypač geltonos spalvos dovanos turtus, tinka keliautojams, padeda atskleisti piktus priešininkų kėslus, numatyti ateitį. Gydo astmą, podagrą, nemigą, trumparegystę, dvasines ligas, nevaisingumą.

Komentarai
Temos Akmuo, Magija
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką