Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Antradienio horoskopas – rugpjūčio 26 d.

Moteris
Fotolia nuotr. / Moteris
Šaltinis: 15min
0
A A

Ką mums atneš šios dienos prognozės? Kviečiame pasidomėti...

Daugiau 15min Gyvenimas naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Turėsite visas priemones, padedančias gerai atlikti savo darbą, bet ne visą dieną galėsite skirti vien darbui ir tik darbui. Kasdienių pareigų našta neatrodys tokia sunki palyginti su nesutarimais, kurie kils tarp jūsų ir partnerių. Vieniems sutuoktinis primins, kad pernelyg daug išlaidaujate, kitiems save išreikšti trukdys bendri finansiniai įsipareigojimai. 

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Jūsų žinios, patirtis ir platus akiratis ryte nepaliks abejingų. Tačiau turėsite gerai pasidarbuoti, kad jūsų sutuoktinis įvertintų jūsų indėlį į namų grožį ar klestėjimą. O jei jūsų lūkesčiai turės pasilikti vilčių pasaulyje, dėlto nekaltinkite nieko: nei savo partnerių, nei savęs. Užuot ginčijęsi su mylimu žmogumi, ženkite vieną žingsnelį didesnių įsipareigojimų link. 

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Sprendimai, kuriuos ryte priimsite kartu su kitais asmenimis, turės teigiamos įtakos jūsų šeimos gerovei. Tiesą sakant, apie namus ir juose gyvenančius šiandien galvosite daugiausiai ir darysite viską, kad juose įsiviešpatautų tvarka ir ramybė. Neužkliūkite už netikėto slenksčio, bandydami su seserimi, broliu ar kaimynu pasiskirstyti savo įsipareigojimus.   

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Šį rytą gauta informacija jums padės pasiekti savo tikslų derybose, o tokiu būdu galbūt pajudės iki šiol kurį laiką užstrigęs reikalas. Tačiau įvykių be reikalo neskubinkite. Susitelkite ir nesiblaškykite nuo taško A iki taško B. Nesileiskite į abejones ir tada, kai jūsų vaikai ar mylimas žmogus paprašys iš jūsų to, ko jūs jiems negalėsite duoti

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Ryte darbe ar buityje įvykdytos permainos turės teigiamos įtakos jūsų finansinei padėčiai. Tačiau greitų pergalių nesitikėkite – visa tai tik startas, už kurio dar ilgas išbandymų ruožas. O jei jūsų asmenybės žavesys ir pastangos lieka nepastebėtos namiškių, nekelkite audrų stiklinėje. Verčiau pasirinksite pasyvaus laukimo poziciją. 

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Jūsų iniciatyva ryte gali būti priežastis perkelti į kitą lygį jūsų bendravimą su vaikais ar mylimuoju. O jūsų kūrybiškumas kilstels jūsų asmenybę virš minios. Viena, kuo rizikuoti neverta – tai atvirauti apie savo jausmus. Paslėpę juos nuo smalsių akių, išvengsite būtinybės išgirsti kelias nemalonias replikas jūsų atžvilgiu.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Kad nepasijaustumėte taip, lyg įlipę į traukinį važiuojantį priešinga kryptimi, rinkitės neakivaizdžius saviraiškos būdus, pavyzdžiui, pagalbą kitiems ar jų prašymų vykdymą. Tokiu būdu ir konfrontacijos išvengsite, ir teigiamų pokyčių pasieksite. Ryte pagrindinė įvykių scena bus namai, o vakarop – draugų grupė ar kolektyvas.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Ryte pasikinkykite atidų ir taiklų bendravimą ir net nepajusite, kaip tokiu būdu išsispręs visi jūsų komandos uždaviniai. Tačiau nemanykite, kad ir toliau kiekvienas jūsų paliestas daiktas virs auksu. Galimas daiktas, kad jūsų ketinimai sužavėti kolegas maloniu elgesiu ir kitais saldėsiais, neduos geidžiamo rezultato. Gal ne jie, o jūs sau esate per griežti?

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Diena labiausiai tiks konkretiems projektams įgyvendinti, kuriuos tinkamai atlikę, galėsite ne tik aukščiau palypėti, bet ir tikėtis atlygio. Tačiau kiek į visa tai susitelksite, tiek visko – garbės ir pinigų turėsite. Galvodami apie norą įveikti menamus priešus, sumažinsite savo gerbėjų būrį, o kartu su juo – ir savo įtakos sferas. 

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Šiandien daug tikėsitės iš kitų, bet jie iš jūsų – ne mažiau. Ryte galbūt net užsidėsite grėsmingą kaukę tam, kad įtikintumėte reikalingus asmenis. Šiuo atveju tikslas pateisina priemones. O visa kita nebus taip paprasta, ypač kai pribręs laikas svarbiam pokalbiui. Čia susidursite akis į akį su draugų ar kolegų nepasitenkinimu ar šaltu abejingumu. 

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Įnikę į paslaptis, ryte išspręsite ne vieną galvosūkį. Galiausiai net pamanysite: kaip viskas paprasta. Tačiau atsipalaiduoti šiandien nepavyks. Norėsite, kad viskas būtų kaip galima geriau. Tačiau sutriksite supratę, kad jūsų antroji pusė pasiruošusi jums iškelti pavydo sceną dėl laiko, kurį skiriate darbui ar vadovui. Iš akligatvio išgelbėtų bandymai surasti bendrus sąlyčio taškus.  

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Ryte įsiklausę į draugų ar komandos narių įžvalgas, išgirsite svarbių dalykų. Ir vėliau dar ne kartą privalėsite sustoti ir įsiklausyti į kitų žmonių žodžius ir į savo reakcijas. Kasdienėje veikloje ieškosite sau patogios vietos ir beveik surasite, tačiau jūsų bandymai užsidaryti mažame savo susikurtame pasaulyje jūsų neišgelbės, o priešingai – paklaidins. 

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką