Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Astrotarologė Lana Kutkytė pataria (liepos 27 d.)

Žvaigždėta naktis
„Shuterstock“ nuotr. / Žvaigždėta naktis
Šaltinis: 15min
Skaitysiu vėliau
A A

Portalo Ji24.lt redakcija sulaukia gausybės skaitytojų laiškų su prašymais nusakyti ateitį, išnagrinėti susidariusią gyvenimišką situaciją, padėti susigaudyti meilės reikaluose ar patarti dėl karjeros. Į laiškus atsako astrotarologė Lana Kutkytė.

Daugiau 15min Gyvenimas naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

Kadangi klausimų tikrai labai daug, informuojame, kad į kai kurios klausimus gali būti neatsakyta. Todėl, jei tikrai norite gauti atsakymą į savo klausimą, prašome laikytis tam tikrų taisyklių:

1. Būtinai nurodykite savo gimimo datą, tikslų laiką (jei žinote) ir gimimo vietą.
2. Pateikite tik vieną konkrečiai suformuluotą klausimą.
3. Rašykite laiškus taip, kad jie būtų įdomūs ne tik jums, bet ir kitiems skaitytojams.


Klausimas

Sveiki, esu gimusi 199X XX XX. Šiuo metu studijuoju ne tai, ką norėjau studijuoti visą gyvenimą. Dėl nemeilės studijoms, emocinio pervargimo teko net pasiimti metų atostogas. Mane visą gyvenimą traukė komunikacija, bendravimas su aplinkiniais. Turiu rašymo gabumų. Ateityje save matau tik dirbančią su žmonėmis, imančią interviu ir rašančią straipsnius. Planuose yra žurnalistikos studijos. Kol kas turiu mažą tinklalapį, kuriame rašau straipsnius savo malonumui. Noriu paklausti, ar šis pomėgis ateityje virs mano darbu? Kaip man seksis ir ar sėkmingai užbaigsiu dabartines studijas? L.

Atsakymas

Kai gimėte, Saulė svečiavosi Dvyniuose. Na, o Dvyniai yra patys tobuliausi žurnalistai, juk jie komunikabilūs, logiški, greiti, tikri žodžio meistrai. Jums taip pat yra būdingas sumanumas, greitas informacijos įsisavinimas, rašymo įgūdžiai, intelektualumas – tai, ko reikia geram žurnalistui. Puiki Merkurijaus padėtis Dvyniuose irgi prisideda prie sėkmės šioje sferoje. Merkurijus – proto, komunikacijų ir mokslo planeta, kuri parodo, kaip žmogus bendrauja, įsisavina žinias, kaip mąsto. Žurnalistams bei rašytojams šios planetos padėtis yra itin svarbi.

Jūsų horoskope Mėnulis, Venera, Marsas ir Jupiteris yra Liūte. Kadangi šiuo metu visokeriopos sėkmės ir gausos planeta Jupiteris pradėjo kelionę Liūto ženkle, jums tai naujo sėkmingo ciklo pradžia. Nusimato gana aktyvus metas, jausitės kūrybingai ir pasitikinčiai. Tik norėčiau priminti, kad iki lapkričio Liūte bus ir Juodasis Mėnulis Lilit. Gali pritrūkti sąmoningo susivokimo situacijoje, todėl pasisaugokite per didelių ambicijų, nepamatuoto veržlumo ir pasitikėjimo savimi. Prieš priimdama svarbius sprendimus, geriau atidžiai pasigilinkite į situaciją ir tik tuomet veikite.


Klausimas

Sveiki, gimiau 199X XX XX, 13.04 val. Norėjau sužinoti, ar mano horoskope yra bent menkiausių ženklų, kad galėčiau sulaukti tarptautinio pripažinimo menų srityje ar kaip atlikėja? Gana ilgai dirbu prie vieno muzikinio projekto, bet vis dar nedrąsu žengti lemtingą žingsnį ir pristatyti savo kūrybą. O gal atsidėti dailei? Šiaip turiu labai stiprią intuiciją, dažnai nujaučiu ateities įvykius, bet šiuo karjeros klausimu ši nuojauta ir širdies balsas per daug konfliktuoja su blaiviu protu ir logika, kurie nuteikia ne taip optimistiškai. Be to, artimiausiu metu žadu pusmečiui persikelti į Ispaniją ir būtų įdomu sužinoti, ko galima tikėtis iš šios patirties? Inga

Atsakymas

Kūrybingumo ir meniškumo jums tikrai netrūksta. Jei norite pripažinimo menų srityje, tuomet efektyviau būtų savo projektus įgyvendinti dirbant kolektyve, nes būtent tai ir leis jums sužibėti ryškiau. Darbas vienumoje, kuriant kažką atsiribojus nuo aplinkinių, tikrai neatneštų sėkmės. Atvirkščiai – tai įtrauktų jus į įliuzijų ir įsivaizdavimų pasaulį, ypač karjeros sferoje. Greičiausias kelias į pripažinimą ateis su interneto, televizijos, rašymo pagalba. Gyvenime tikrai nebūsite tiesiog eilinė darbininkė, pavyks nemažai pasiekti. Tačiau svarbu, kad neprarastumėte pusiausvyros, kadangi jumyse yra gana daug svajingumo ir ambicijų, nesuderintų su realiomis galimybėmis.

Tarptautinio pripažinimo siekimas, ypač muzikos srityje, yra gana sunkokai pasiekiama svajonė – tik nusialinsite. Protingiau būtų į atlikėjos darbą žiūrėti kaip į hobį. Atsidėti dailei yra daug realiau ir lengviau prieinamas noras. Dailininkės gabumus galėtumėte puikiai panaudoti architektūroje ar panašioje veikloje, kurioje reikalingas ir grožio pajautimas, ir tikslumas, ir konkretumas. Taip pat šiame gyvenime jums labai svarbi tema yra aukštasis išsilavinimas, jis jums tiesiog būtinas. Jei panorėtumėte, galėtumėte ir pati ateityje tapti puikia dėstytoja. Na, o dėl tikslo persikelti į Ispaniją: kažin, ar šie planai yra vaisingi, tad nedėkite į tai per daug vilčių.


Klausimas

Sveiki, mane kamuoja didelė nežinia. Esu gimusi 199X XX XX, 3.20 val., mano draugas – 199X XX XX, maždaug apie 22 val. Šiuo metu išgyvename didžiulę krizę, visiškai nesuprantame vienas kito, o kai aš noriu pasikalbėti, jis mane tiesiog išvadina kvaile ir visiškai neišklauso. Draugaujame daugiau nei trejus metus ir beveik kasmet kažkuriam laiko tarpui tenka išsiskirti, nes nebegaliu pakęsti jo nepagarbaus bendravimo, šiurkštaus elgesio ar tiesiog neišsilavinimo ir nemokėjimo bendrauti. Jaučiu, kad vienas kitą erziname savo egzistavimu, gyvename kartu. Pastaruoju metu mąstau, kad tiesiog reikia atsitraukti nuo jo ir susirasti kitą gyvenamąją vietą, nes nemanau, kad mes vienas kitą dar mylime, greičiausiai liko tik prisirišimas. Noriu, kad patartumėte, ką daryti. Ar išvis mes esame suderinami kaip pora, o gal geriau išsiskirti ir viską palikti? Be galo jums dėkoju.

Atsakymas

Manau, kad ir pati puikiai jaučiate, ką reikėtų daryti. Esate tokie skirtingi, kad net sunku patikėti, jog sugebėjote kartu būti net trejus metus. Deja, didelė tikimybė, jog jūsų draugas priklausomas nuo žalingų įpročių ir nepakankamai turi valios jėgos. Jūs esate gana perspektyvi, protinga, energinga ir tuo pat metu moteriška. Maksimaliai išnaudokite savo potencialą ir gyvenime siekite vis daugiau. Kai ateis šviesi jūsų gyvenimo diena ir pagaliau atrasite savyje ryžto atsitraukti nuo jums netinkančio žmogaus, pamatysite, kad einate į priekį daug sparčiau. Na, o dėl to, kad dažnai būnate išvadinta kvaile – tai palyginus jūsų draugo ir jūsų pačios astrologinius duomenis, aiškiai galiu konstatuoti, kad jūsų intelektas yra iš prigimties daug aukštesnio lygio.


Klausimas

Sveiki, esu gimusi 199X XX XX, 6.25 val. Labai norėčiau sužinoti, ar šiais metais man pavyks išeiti gyventi atskirai nuo tėvų ir ar sutiksiu sau skirtąją antrąją pusę? Kaip manote, ar man įmanoma pasikeisti ir tapti kitokio charakterio žmogumi, kadangi esu sunkaus būdo, dėl kurio kenčia man brangūs žmonės. Nuoširdžiai dėkoju už atsakymus. Brigita

Atsakymas

Šiais metais arba 2015 metų pirmoje pusėje yra tinkamas laikas savarankiško gyvenimo pradžiai. Jausite tam didžiulį poreikį. Savarankiškumas yra labai svarbus jums bruožas, kurį reikėtų išugdyti ir puoselėti savyje. Nors šiuo atveju, manau, jūsų noras persikelti atskirai nuo tėvų yra veikiau troškimas kuo greičiau nuo jų paprasčiausiai pabėgti.

Jūsų santykiai su tėvais komplikuoti, tačiau išties puikus pasiekimas jūsų asmenybės tobulėjime yra tai, kad pati pripažįstate savo charakterio trūkumus. Tai būtina norint keistis, o pasikeisti į gerąją pusę tikrai įmanoma, ypač, jei to yra siekiama. Jumyse yra pernelyg stiprus poreikis komfortui, prabangos troškimas. Sumažinkite reikalavimus gyvenimui, būkite paprastesnė, išmokite pasirūpinti savimi, savarankiškai rasti išeitį iš sudėtingos situacijos. Tada sumažės aštrių situacijų su aplinkiniais. Meilė jus aplankys kitais metais.


Klausimas

Sveiki, gerbiama Lana, esu gimusi 19XX XX XX, maždaug 3 val. nakties. Pastarieji metai buvo išties nepaprastai sunkūs tiek asmeniniame gyvenime, tiek ir karjeroje. Prieš kiek laiko buvau atleista iš labai mėgstamo darbo, tuomet maniau, kad slysta žemė iš po kojų, nežinojau nei ką daryti, nei kaip atsitiesti. Nepulti į savigailą man padėjo draugas, kuris taip pat, kaip ir aš, neteko darbo. Galbūt dėl palaikymo, o gal dėl to, kad mums tiesiog reikėjo vienas kito, mes pradėjome draugauti. Šiuo metu draugaujame jau 7 mėnesius, jis gimęs 19XX XX XX (tikslaus laiko nežinau).

Mūsų santykiuose buvo visko: ir nuostabių akimirkų, ir rimtų, labai skaudžių pykčių. Visi jie dažniausiai ir sukdavosi apie pagrindinę mūsų santykių problemą – pinigų trūkumą (nors įvairių problemų buvo nemažai). Kad ir kaip materialistiškai tai skambėtų. Jis visuomet manė, kad jei pora negali sau leisti įvairių pramogų ar išvykų, tuomet ir santykiai prastai klostosi. Ir išties jie nesiklostė, nors pinigai man svarbūs niekada nebuvo, man reikėjo jo, meilės, rūpesčio ir šilumos.

Darbo jis nesusirado iki pat vasaros, tačiau net ir tada viskas tik blogėjo, nes visą savo laiką jis pradėjo skirti karjerai. Aš pajutau, kad nesu jam prioritetas, dėl to pasiūliau šiek tiek pabūti atskirai ir apie viską pagalvoti. Nebendraujame jau daugiau nei savaitę, o kadangi iš jo jau nebesulaukiu jokios iniciatyvos, aš išties pradedu bijoti, kad tuo mūsų santykiai ir pasibaigs. Net nežinau, ar man dar verta tikėtis, kad tarp mūsų viskas gali būti gerai? Aš jau net nebetikiu, kad jis mane apskritai myli. Galbūt, man tiesiog reikėtų nustoti kažko tikėtis ir stengtis gyventi toliau, kad ir kaip nepaprastai sunku tai būtų... Giliai širdyje visuomet maniau, kad jis mano gyvenime atsirado kaip gyvenimo pamoka ir atpildas, ir taip pat staigiai ir netikėtai išnyks.

Atsakymas

Jūsų pajautimas, kad šis žmogus yra pamoka ir atpildas, yra gana teisingas. Kai susitikote, greičiausiai abu pajutote, kad jus sieja kažkas bendro, lyg jau seniai pažinotumėte vienas kitą. Taip iš tikrųjų ir yra, nes jau ne pirmą gyvenimą esate pažįstami ir susitikote vėl, kadangi jųdviejų sielos dar nebaigė aiškintis santykių ir per tai mokytis.

Jūsų Kylantis Mėnulio mazgas, arba Rachu, kuris atskleidžia esmines, svarbiausias šio įsikūnijimo temas – Žuvyse.  Tai reiškia, jog Besileidžiantis Mėnulio mazgas, arba Ketu, susijęs su praeitais gyvenimais ir tuom, kas tuomet buvo aktualu, yra priešingame Zodiako ženkle – Mergelėje, kartu su Lilit ir visai arti meilės ir pinigų planetos Veneros. Tokia planetų padėtis komplikuoja jums meilės sferą, per tai galite susilaukti karminio atpildo, kurį greičiausiai ir atneštų žmogus, turintis nemažai Mergelės ženklo savo horoskope, o būtent taip ir yra konkrečiai šioje situacijoje, juk jūsų draugo Saulė, Merkurijus ir Venera yra Mergelėje. Nesunku pastebėti, jog su vyrais, gimusiais po šiuo ženklu, jums apskritai reikėtų elgtis atsargiau.

Jųdviejų bendrame horoskope Jūsų draugo Saulė yra susijungusi su Jūsų Lilit laipsnio tikslumu ir dar šalia jūsų Ketu. Jau vien tiek užtenka nesusipratimams santykiuose, o kur dar kiti nepalankūs duomenys... Kad viskas neskambėtų pernelyg painiai, reziumuosiu, – judviem kurti ir svajoti apie bendrą ateitį – tai tas pats, kas savo noru įkišti ranką į verdantį vandenį.

Dar papildomai išdėliokime kortas: nors iš jo pusės dar yra viltis, kad galbūt kažkas dar susiklostys ir kažkaip savaime susitvarkys, jam pačiam labai sunku žengti pirmą žingsnį, nes neleidžia įžeistas išdidumas ir principai. Vis dėlto šie santykiai pernelyg komplikuoti, kad galima būtų juose įžvelgti šviesią ateitį, nes abiem suteiks daug skausmo ir neleis eiti į priekį. Na, o labiausiai šioje situacijoje įskaudinta esate Jūs. Nuo šio prisirišimo lengvai ir greitai išsivaduoti greičiausiai nepavyks, tad reikėtų apsišarvuoti kantrybe, kol praeis skausmas. Užtat vėliau pajusite, kad gyvenimas gerokai palengvėjo.


Portalo Ji24.lt skaitytojoms pataria astrotarologė Lana Kutkytė.
 

Atsakymai į Jūsų klausimus pateikiami savaitgalį portale Ji24.lt. Klauskite rašydami adresu ji24.lt@zlg.lt.

O jei reikalas skubus, registracija astrotarologės L. Kutkytės konsultacijai Vilniuje ir Kaune  telefonu +370 696 08147 arba jos „Facebook“ profilyje (spauskite ant nuorodos).

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką