Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Kosmoenergetikės prognozės: gegužės 19–25 d. energijų kalendorius

Katino atostogos
Shutterstock nuotr. / Katino atostogos
Šaltinis: 15min
0
A A

„Galime justi stiprėjančią nuojautą, intuiciją, gebėjimą numatyti, kaip klostysis kažkoks svarbus įvykis. Ryškesni bus sapnai“, – teigia psichoinformaciologė, kosmoenergetikos magistrė Eglė Gleščinskienė.

Daugiau 15min Gyvenimas naujienų – mūsų Facebook puslapyje!
Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr./Kosmoenergetikė Eglė Gleščinskienė
Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr./Kosmoenergetikė Eglė Gleščinskienė

Šią savaitę mus pasiekiančios energijos bus ypač nestabilios. Vis dažniau pajusite itin trapią ribą, kuomet sprendžiamas reikalas, mums aktuali situacija ar santykiai laviruos tarp kraštutinumų. Kartais pritruks mažmožio – drugelio sparno mostelėjimo ar vėjelio dvelksmo, kad viskas staiga persiverstų į priešingą pusę.

Galime pasijusti blaškomi žymiai stipresnių jėgų, nei pajėgtume jas suvaldyti. Kažką prognozuoti bus sunku, bet kokia aktuali situacija įneš vis naujų aspektų, bus nestabili.   

Atviresnis mums visiems taps astralinis pasaulis, susiaurės įprasta energijos dažnių juosta, skirianti nuo šio pasaulio energijų. Galime sulaukti ypatingų būsenų, kuomet garsai, šviesos blyksniai ar neaiškūs, greit pasirodantys ir dingstantys objektai vis dažniau aplankys mus įprastoje aplinkoje. Galime pajusti stiprėjančią nuojautą, intuiciją, gebėjimą numatyti, kaip klostysis kažkoks svarbus įvykis.

Ryškesni bus sapnai, dažnesnės sąmoningos astralinės kelionės arba sąmoningas sapnavimas, kuomet suvoksime save sapne ir nebūsime vien pašaliniu stebėtoju, o galėsime patys modeliuoti ir keisti sapno eigą. Žinoma, šitos savybės stipriau reikšis žmonėms, kurie ir iki šiol buvo jautresni, bei tiems, kurie ugdė ir tobulino save įvairiomis dvasinėmis praktikomis.

Tai laikas, kai stipriau gali reikštis ir mirusiųjų arba anapusinio pasaulio atstovai. Lengviau bus susisiekti su mirusiaisiais, gauti iš jų kažkokią informaciją ar patarimų, suvokti praeityje vykusių svarbių dalykų esmę. Po bet kokio lygio kontakto su mirusiais asmenimis bus sunku nutraukti atsiradusį energetinį informacinį ryšį, kuris gali tapti pavojingu, gyvąjį ir mirusįjį jungiančiu kanalu.

Lengviau bus susisiekti su mirusiaisiais, gauti iš jų kažkokią informaciją ar patarimų, suvokti praeityje vykusių svarbių dalykų esmę.

Būtent todėl nepatartinos jokios praktikos su mirusiaisiais, su išėjusiais į Anapilį artimaisiais. Nereikėtų šią savaitę be ypatingo reikalo lankytis kapuose, mirties ar žūties vietose, taip pat bet kokiose žmonių kankinimo vietose. Nerimstantys ir  negalintys pasitraukti į aukštesnius lygmenis mirusieji ieškosis aukų – energijos terpės, kuri jiems padėtų „pasimaitinti“, įgauti galios ir per mus atlikti neužbaigtus reikalus.

Fiziniame lygmenyje ši savaitė bus sunkesnė tiems, kas turi virškinimo problemų, kas nekreipia dėmesio į savo maitinimosi būdą, režimą, neatsižvelgia į savo kūno poreikius. Subtiliau į bet kokius neatitikimus reaguos vidaus organai, kuriems nedaug tereiks, kad atsinaujintų buvusios problemos, ankstesnės neišgydytos ligos ar negalavimai. Organizmas jautriau reaguos į emocines būsenas ir aplinką, tad bet kokie išorės neatitikimai, išaugusi įtampa ar stresas fiziniame kūne atsilieps įvairiomis nemaloniomis reakcijomis. Būsime mokomi labiau įsiklausyti į savo kūną, atkreipti dėmesį į jo siunčiamus signalus, atskirti valgymą nuo reikalų sprendimo.

Augs susidomėjimas įvairiais maisto produktų tyrimo testais, jų rezultatais, taip pat daugiau klientų gali sulaukti natūralios medicinos, dietologijos, sveikos gyvensenos centrai. Turintiems virškinimo problemų tai bus palankus metas pagaliau imtis jų sprendimo, galbūt pasidaryti išsamesnius tyrimus, išsiaiškinti negalavimų priežastis, keisti mitybos režimą ar rinktis kažkokią gydomąją bei valomąją dietą.

Puikus bet kokių santykių ar bendravimo aspektas: atsiras daugiau tiesmukumo, tad taps aiškiau, suprantamiau, ko iš mūsų tikisi partneris, bendradarbis, klientas ar bet koks kitas asmuo, su kuriuo turime reikalų. Kartais trūks romantikos, bus greičiau išsklaidytos nepagrįstų lūkesčių viltys, tačiau atsiradęs aiškumas padės viską sudėlioti į savo vietas. Siekiant įgyvendinti savo planus, bus palankiau veikti ne aplinkkeliu, o sukti tiesiai prie reikalo, argumentuoti savo ketinimus, pagrįsti pasirinkimus – taip sulauksime daugiau pagarbos, pritarimo, būsime vertinami kaip mokantys bendrauti, o kartu – ir kaip rimti, patikimi partneriai ar kolegos.

Palankiai mus veiks, padės atsipalaiduoti, pašalinti įtampą bei erzelį lengvų ir švelnių pastelinių tonų spalvos. Rinkimės subtiliai derančius, įvairų atspalvių neryškius rūbus ir prie jų derinkime aukso spalvos ar paties aukso aksesuarus. Subtilios aukso vibracijos padės mums susiderinti su gana kontrastingomis energijomis ir savo dėmesį nukreipti ten, kur vis dar trūks darnos, pusiausvyros, harmonijos. Net ir mažytis subtilus aukso papuošalas, padovanotas šią savaitę mylimai moteriai, tikrai bus puiki investicija santykių stiprinimo kelyje – padės kurti darną ir abipusę harmoniją būnant kartu, įžvelgti puikias partnerio savybes ir už paviršutiniškų kaukių slypinčią asmenybę.


Šaltinis – kosmoenergetika.lt

Komentarai
Temos Gegužė
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką