Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Kosmoenergetikės prognozės: gruodžio 15–21 d. energijų kalendorius

Kalėdų eglė
„Shuterstock“ nuotr. / Kalėdų eglė
Šaltinis: 15min
0
A A

„Šią savaitę mus pasieks itin stiprios valančios, transformuojančios energijos. Sulauksime koncentruoto energijų srauto, tik šį kartą, jis nebebus, kaip įprastai, tausojantis, sergintis ir globojantis mus“, – tikina kosmoenergetikos magistrė, psichoinformaciologė Eglė Gleščinskienė.

Daugiau 15min Gyvenimas naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

Įvykiai įgaus energiją vystytis, jausmai tvenktis, o emocijos prašysis išlaisvinamos. Tikėtini įvairūs konfliktai, priešiškai nusiteikusių žmonių, grupuočių, politinių jėgų susidūrimai, barniai, kuomet mažiau bus laikomasi etikos, diplomatijos ir takto. Galimi fiziniai susidorojimai, teroro aktai, kovos ir ginklų arsenalo panaudojimas.

Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr./Kosmoenergetikė Eglė Gleščinskienė
Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr./Kosmoenergetikė Eglė Gleščinskienė

Patirsime sudėtingą transformacijos ir valymosi procesą, kurio metu visiškai netikėtai, agresyviai, brutaliai iš mūsų aplinkos, iš mūsų kasdienybės gali trauktis, būti atimti įprasti ir nusistovėję dalykai, komfortas, šalia esantys žmonės ar galimybės kurti ir vystyti savo projektus. Energetiškai tai – naujos dirvos, naujo kelio ruošimas, visos erdvės valymas.

Šios savaitės energijos, nešančios pasikeitimus, palies fizinę mūsų gyvenimo sritį, taip pat emocinę bei dvasinę. Galime patirti staigius, netikėtai atsirandančius ir intensyviai besivystančius negalavimus, problemas, kurios prašysis greito gydymo ir pagalbos. Emociškai būsime lengviau pažeidžiami, pasiduodantys įvairioms provokacijoms, nestabilūs. Išaugs avarijų, traumų ir kitokio pobūdžio sužeidimų tikimybė. Taip pat šiuo metu truks pasitikėjimo veikiančia sistema, valdžia, tais, kurie paprastai mumis rūpindavosi ir stengdavosi užtikrinti saugumą.

Kiekviename mūsų šią savaitę stipriau reikšis pirmapradis, brutalus aspektas ir suvaldyti savo instinktus ar norus jėga bei kitomis kraštutinėmis priemonėmis bus ypač sunku. Prieš bet ką sakydami, darydami ar rinkdamiesi, turėtume pasistengti atgauti vidinę pusiausvyrą, nurimti tiek, kad kvėpavimas taptų tolygus ir ramus ir tik tuomet veikti.

Šią savaitę stipriau nei ankstesniu metu realizuosis mūsų ketinimai, blogi palinkėjimai. Kažkada anksčiau išreikštas noras, kad kažkas nukentėtų, dabar gali būti įgyvendintas visiškai be jokių papildomų mūsų pastangų. Negatyvas, susikaupusios nuoskaudos ir visa destruktyvi energija, kuri ilgai tvenkėsi, dabar pasiekusi kritinę masę turės tendenciją veikti, griauti, transformuoti.

Vis dėl to šios energijos turės ir pozityviąją pusę – su jomis iš savo gyvenimo ir aplinkos galėsime lengviau pašalinti tai, kas mums nebereikalinga, kas tempia atgal ir trukdo tobulėti, priežastis dėl ko sergame ar kankinamės. Galime pasidaryti sau daugiau erdvės, atsisakyti nereikalingų, slegiančių, eikvojančių santykių, pasitraukti iš darbo ar veiklos, kur nevertinamos mūsų pastangos, kur jaučiame spaudimą ar prievartą. Lengviau bus keisti savo gyvenimą ir ne po truputį, žingsnelis po žingsnelio, o drastiškai.

Taip pat skaitykite: 4 savaitės, iš esmės pakeisiančios jūsų gyvenimą

Mus pasiekiančios energijos truputį išbalansuos būsimų švenčių ir poilsio nuotaikas, bus sunkiau išlaikyti draugiškumą, išlikti mandagiems ir taktiškiems. Tačiau vis dėl to, jeigu jaučiame, kad kažkokia nemaloni situacija bręsta ir mus traukia, stenkimės pažvelgti teisiai į mus varginančios problemos ar blogybių esmę ir, kaip tai bebūtų sunku ar skausminga, imkimės ją spręsti ir taisyti. Širdis bus mūsų kelrodis vedlys ir, jei aplinkoje vykstant neįprastiems dalykams viduje jausime atspirties tašką, žinosime, kad vyksta tai, kas ir turi vykti. Emocijos ar protas mus blaškys, o širdis padės išlaikyti susikaupimą.

Palankiai veiks žalia spalva, – nuolat turėkime savo aplinkoje šios spalvos daiktų, rinkimės drabužius su žalios spalvos akcentais, panašius aksesuarus. Žiūrėkime į žalią spalvą, medituokime žalią spalvą, o taip pat, jeigu turime, su savimi nešiokimės avantiūrino arba malachito akmenėlį ar papuošalą.

Šių kristalų vibracijos padės grąžinti meilę sau ir kitiems, nepasiduoti žemiesiems instinktams, susivaldyti kylant pykčiui, tvenkiantis nemaloniai situacijai. Šie kristalai padės mums susitelkti, išlaikyti Dievišką pradą savyje, suteikti paguodą ar meilę tiems, kam jos labiausiai trūksta.

Taip pat skaitykite: Tobulėkime kartu. Zodiako ženklų charakteristika: nuo Liūto iki Skorpiono (II dalis)


Šaltinis – kosmoenergetika.lt

Komentarai
Temos Energetika
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką