Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Kosmoenergetikės prognozės: spalio 6–12 d. energijų kalendorius

Pridengtas moters veidas
Fotolia nuotr. / Pridengtas moters veidas
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

„Šios savaitės energijos mus gali pastūmėti į aklavietę. Bus gana sunku bet ką keisti, nusimesti užkrautą naštą, atsisakyti įsipareigojimų ar keisti susitarimus. Panašu, kad galime jaustis įstrigę, kažkaip susaistyti, įsprausti į kampą. Aplink tvyrančios energijos daugeliu atveju mus ribos – laisvai judėti savo kryptimi bus sunku“, – teigia kosmoenergetikos magistrė, psichoinformaciologė Eglė Gleščinskienė.

Daugiau 15min Gyvenimas naujienų – mūsų Facebook puslapyje!
Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr./Kosmoenergetikė Eglė Gleščinskienė
Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr./Kosmoenergetikė Eglė Gleščinskienė
Priimti sprendimus ir po to juos įgyvendinti prireiks daugiau nei įprastai energijos ir pastangų, kone kiekviename žingsnyje kils įvairūs apribojimai, problemos ir nenumatyti dalykai.

Daug ką matysime ir suvoksime atvirkščiai. Kitų žmonių pastangos mums padėti gali atrodyti kaip išdavystė ar kerštas. Drąsinantys žodžiai – kaip bandymas pasijuokti iš mūsų silpnumo. Tad nenuostabu, kad ir elgsimės visai ne taip kaip derėtų ar kaip iš mūsų tikisi aplinkiniai, dažniausiai kaip tik priešingai jų lūkesčiams ir net savo paties įsivaizdavimui.

Visuomenėje gali kilti sambrūzdžiai, sujudimas, įvairios nepasitenkinimo bangos.  Nuo blaivaus, racionalaus proto atitrūkusios energijos daugelį pastūmės į klystkelius, tad suvokti reiškinių ir mums nutinkančių dalykų priežastis bus sunkiau ir tam reikės daugiau laiko, nei galime skirti šiuo momentu. Pati geriausia išeitis šią savaitę – ramiai judėti pirmyn, o jeigu viskas labai kliūna, tiesiog laukti. Kuomet mūsų gyvenime nebus skubos, nebus ir tiek daug neteisingų sprendimų, tuo pačiu nebus ir stipraus pasipriešinimo iš aplinkos bei žmonių, nebus kaltės ir savigraužos dėl netinkamų rezultatų.

Šios savaitės energijos gali sukelti įvairaus pobūdžio galvos skausmus ir svaigimą, beveik be priežasties kylantį kraujo spaudimą, fiziškai juntamus atskirų kūno vietų suvaržymus. Stipriau pasijus netinkamas mitybos režimas ar mūsų organizmo netoleruojami maisto produktai. Pavalgę dažniau jausime sunkumą, virškinimo proceso trikdžius, kartais lengvą pykinimą.

Daugelį situacijų pamatysime iš kitos pusės, teisingiau – mes patys pakeisime savo „žvilgsnio į pasaulį“ kryptį, tad dabar daug kas atrodys kitaip, naujai, keistai, abejotinai. Kad apsiprastume su šiek tiek pakitusia pasaulio vizija, daugeliui reikės stabtelėti, sulėtinti tempą, išlaukti, kol permainos nusistovės ir nebekels streso ir nepasitenkinimo. Santykiuose su aplinkiniais atsiras daugiau dirglumo, šaltumo, atsainumo, noro pasitraukti ir nebetęsti pradėto pokalbio, diskusijų ar reikalų.

Pravartu bus atkreipti dėmesį į bet kokį santykį su vandeniu – geriamo vandens naudojimą, prausimąsi, pramogas, sportą  baseinuose, sveikuoliams – atviruose vandens telkiniuose. Vanduo šiuo metu sukaups didesnį energetinį potencialą ir turės mums didesnės galios, veiks mūsų fizinį kūną, emocijas ir jausmus. Neapsigaukime, nes iki šiol buvusi įprasta sąveika su vandeniu taps kiek kitokia. Iki šiol saugiuose dalykuose atrasime, pastebėsime, pajusime grėsmės ir pavojaus signalus. Reikėtų imtis didesnio atsargumo priemonių maudantis, sportuojant vandenyje ar pramogaujant. Sąveika su vandeniu turės galią iškelti į paviršių, sustiprinti mumyse slypinčias emocijas ir jausmus, ypač tai, ką norėtume paslėpti, pamiršti ir jokiu būdu neparodyti aplinkiniams. Tad dažniau pasitaikys įvairių provokuojančių situacijų, verčiančių mus nusimesti uždangą, kaukę ar abejingumo šydą, nejučia išsiduosime, o vėliau, sukilus emocijoms, susivaldyti taps beveik neįmanoma.

Žinome, kad vanduo yra geras informacijos laidininkas, jis puikiai priima ir kaupia informaciją. Ši savybė dar labiau sustiprės – vanduo įgaus didesnę informacinę talpą, savyje gebės kaupti ir saugoti didesnį nei įprastai informacijos kiekį. Tad pakrautas pozityvia, gydančia ar atstatančia energija veiks stipriau nei iki šiol, o būdamas aplinkoje, kur daug įvairios negatyvios informacijos, pykčio, baimės ar streso, puikiai sukaups visą šį energetinį potencialą, tad neapdairiai suvartotas toks vanduo gali tapti nuodu, žalojančiu ir ardančiu mūsų organizmą tiek fiziniame lygmenyje, tiek atnešdamas disharmoniją į mūsų emocinę bei psichinę būsenas.

Šaltinis – kosmoenergetika.lt 

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką