Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Numerologija: koks darbas jums atneš didžiausius turtus

Moteris su taupykle
Fotolia nuotr. / Moteris su taupykle
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Iš serijos: norite tikėkite, norite ne! Tačiau pasmalsauti, ar sėdite savo rogėse, juk visai įdomu, ar ne?

Daugiau 15min Gyvenimas naujienų – mūsų Facebook puslapyje!
Tam, kad apskaičiuotumėte gyvenimo skaičių, jums reikia sudėti savo gimimo metų, mėnesio ir dienos skaičius. Taigi, jeigu gimėte 1987 05 23, sudėkite šiuos skaičius: 1 + 9 + 8 + 7 + 0 + 5 + 2 + 3 = 35. Jei gavote dviženklį skaičių, tuomet turite jo skaitmenis sudėti tarpusavyje, t. y. 3 + 5 = 8. Jeigu skaičių suma – 11 arba 22, jų nereikia sudėti tarpusavyje. 
 
1
 
Turite visas galimybes pasiekti finansinės sėkmės intelektualioje sferoje, kurdami  įvairiausius projektus. Taip sugebėsite atskleisti ir kitiems parodyti savo originalumą, kūrybiškumą. Tikėtina, kad jums puikiai sektųsi reklamos, meno ar dizaino srityse. Savo ambicijas ir lyderio savybes galite pademonstruoti eidami bet kokias pareigas – nuo pardavėjo iki vadovo. Taigi nesnauskite! Darbdaviai jus vertina itin palankiai, mat jums priskiriamos visos įmanomos tobulo darbuotojo savybės. 
 
2
 
Jei dvejetukai trokšta būti turtingi, jie neturėtų dirbti vieni. Bendraminčiai – tiesus kelias į sotų ir užtikrintą gyvenimą. Todėl puoselėkite kuo glaudesnius ryšius su kolegomis ir nenusisukite, kai kitiems prireiks jūsų pagalbos. Kokiose srityse būsite verslo rykliai? Geriausia, jeigu jos būtų susijusios su finansais, tarkime, darbas banke, buhalterijos srityje. Tikėtina, kad gerai sektųsi technikos, statistikos, medicinos, politikos dalykai. Sėkmė šypsotųsi ir dirbantiems kūrybinėse sferose bei organizuojant keliones. 
 
3
 
Turite šeštąjį pojūtį, kurioje srityje kapsi didžiausias pelnas, tačiau nuojauta jums ne visada yra pirmojoje vietoje. Trejetukams svarbu patirti ir paties darbo proceso džiaugsmą. Esate energingi, optimistiški, jums nesvetimos lyderio savybės. Sėkmę pasiektumėte intelektualioje ir meno srityse: šokiai, literatūra, aktorystė, dramaturgija, dizainas, iliustracijos, architektūra... Sąrašą tęsti galite ir patys. Jums taip puikiai sekasi prekiauti prabangos prekėmis, kad nesunkiai realizuotumėte save, tarkime, juvelyrikos salone. 
 
4
 
Ketvertukai iš prigimties tikri pirkliai. Pirkti, parduoti, derėtis – tai jų duona. Pridėkime dokumentus, sutartis, nekilnojamąjį turtą, statybas ir turėsime išties finansiškai palankią sritį siekti turtų. Šiems žmonėms gerai sektųsi vadovauti savo verslui, įmonei, kurių veiklos sritis būtų susijusi su nekilnojamuoju turtu, remontu, dizainu ir pan. Jūs ir patys niekuomet neatsisakysite imtis praktiško darbo, nes į baltarankius žvelgiate išties kreivai. Norėdami sulaukti didesnės finansinės sėkmės, imkitės tik ilgalaikių projektų ir jauskite atsakomybę, nepulkite pasitikėti pirmuoju pasitaikiusiuoju ir jokiu būdu neįsitraukite į azartinius žaidimus. 
 
5
 
Esate aktyvūs ir turite labai mažai kantrybės. Siekdami tikslo, pavargstate retai, o prie širdies jums labiausiai tokie darbai, kai sprendimus reikia priimti labai greitai, netrūksta įvairovės. Dievinate naujoves, naujas pažintis, veiklą ir apskritai nebijote keisti savo darbo, nes rutina jums labai greitai įgrysta. Daugiausia finansinės naudos gautumėte, jeigu ir toliau puoselėtumėte draugiškus santykius su vadovais ar bendradarbiais. Kalkite geležį, kol ši karšta. Tinkamiausia darbo sfera – tai veikla, susijusi su žmonėmis ir jų emocijomis. Tarkime, renginių organizavimas, kelionės, reklama, žurnalistika, politika. Beje, jums būdingas domėjimasis ir paslaptingu dvasiniu pasauliu, ezoterika, tačiau nepasinerkite į tai visa galva. Daugiau dėmesio skirkite ir sveikatai. Atminkite, kad priklausomybės gali sužlugdyti ne tik asmeninį, bet ir profesinį gyvenimą. 
 
6
 
Geriausiai jums sektųsi dirbti aptarnavimo sferoje ir padėti žmonėms, nes tai neštų ne tik finansinę sėkmę, bet ir dvasinių poreikių patenkinimą. Puikiai sektųsi medicinos srityje, mokslo ir švietimo pasaulyje, maisto gamybos, socialinėje veiklose ir t. t. Trys pagrindiniai kriterijai, kurių būtina laikytis norint užsidirbti, – tai komfortas, grožis ir menas. Idealu, jeigu mokote ir auklėjate vaikus, pardavinėjate gėles, gyvūnėlius, puoselėjate gamtą, kuriate kraštovaizdžius. Nnors šios sritys neatrodo lyg aukso kasyklos, turėtumėte gerai pagalvoti, ar padarėte viską, kas nuo jūsų priklauso, ar šalia jūsų dirba tokie žmonės, kurie jums padėtų, kad ir kas nutiktų. Didžiausia klaida – šešetukų neryžtingumas ir neapsisprendimas, į kurią pusę sukti. Patarimas: aplink save kurkite harmoningą aplinką ir stenkitės palaikyti kuo draugiškesnius santykius su aplinkiniais ir šeima. 
 
 
Esate kantrūs ir pasitikintys savimi, galite pasigirti puikia intuicija ir mokėjimu išsaugoti blaivų protą, nuolat trokštate tobulėti, siekiate vis naujų žinių. Dažniausiai septynetukai būna vienišiai ir nesileidžia į draugystes, mėgsta laiką leisti vieni. Tačiau vertėtų tą laiką leisti kūrybiškai ir turiningai, tarkime, skaityti, mokytis, kurti... Be vargo galite pradėti savo verslą, pardavinėti savo idėjas. Taigi, būtent intelekte slypi septynetų finansinė galia. Dalykitės savo žiniomis ir pamatysite, kaip jums pradės sektis. Septynetai gali būti talentingi mokslininkai, mokytojai, rašytojai, žurnalistai. Tačiau dirbti turėtume labai daug ir kruopščiai, kad jus aplankytų rimta sėkmė. 
 
8
 
Jūsų kelias į finansinę nepriklausomybę nelengvas. Jums reikėtų įdėti nemažai pastangų, kad sėkmės vaisiai būtų saldūs. Svarbiausia pamoka, kurią turite išmokti, – kaip tapti lyderiu, o ne vykdyti kitų žmonių paliepimus. Tikrai neprašautumėte pro šalį, jeigu imtumėtės nuosavo verslo – išpildytumėte savo profesines svajones. Užsibrėžkite didžiulius tikslus, užsimokite iš peties, tačiau visada išlaikykite blaivų protą, tvirtus principus, vertybes, drąsą, draugiškumą. Išbandykite švietimo, lavinimo, finansų, pardavimų, pirkimų sritis. Aštuonetai žinomi ir dėl to, kad geba teikti išsamias konsultacijas ir kitiems padeda surasti juose slypintį potencialą. Tai puikūs redaktoriai, mokslininkai, tyrėjai, verslo vadovai, psichoanalitikai ir teisininkai. Rinktis yra iš ko!
 
 
Daugiau dėmesio skirkite aplinkinių problemų analizei. Išmokę klausytis, atrastumėte atsakymus į savo klausimus, o padėdami kitiems, būtumėte apdovanoti materialinėmis gėrybėmis. Nesmerkite savęs, jeigu kas nors nesiseka, ir nekurkite vizijų, kaip užkariausite pasaulį ar sėdėsite valdžios kėdėje. Esate intelektualūs, protingi, kūrybingi, talentingi, simpatiški, tad žinokite, kada vadovautis emocijomis, o kada blaivia galva. Devynetams gerai sekasi nekormecinėse, labdaringose organizacijose, kurti verslą, dirbti teisėsaugoje, personalo atrankos srityje.
 
11
 
Turtai jus aplankys tuomet, kai išmoksite padėti kitiems ir nesibaidysite naujų žinių. Stenkitės būti dėmesio centre, kad įkvėptumėte aplinkinius savo poelgiais, veiksmais, požiūriu. Idealu, jeigu save realizuotumėte politikos, diplomatijos, mokslo, dvasinio tobulėjimo srityje. Turite, ką pasakyti, todėl nesislėpkite. Žmonės, kurių gyvenimo skaičius 11, labai dažnai iš kitų išsiskiria psichologiniais ir ekstrasensoriniais gebėjimais. 
 
22
 
Tai pasaulio kūrėjų, architektų ir tų, kurie nebijo rizikuoti, dirbti iš visos širdies, kurti didelių tikslų, skaičius. Šie žmonės pasiruošę pakeisti aplinką, kurioje gyvena, nes jie kupini pačių netikėčiausių idėjų. Ir jiems puikiai sekasi tą gėrį dovanoti kitiems: finansinės sėkmės sulauktumėte tuomet, jeigu dirbtumėte švietimo srityje, teisėsaugoje, įvairiose valstybinėse institucijose. 22 – lemtingas skaičius, mat šie žmonės, sulaukę 22 metų, jau pradeda skinti pirmuosius sėkmės vaisius. 
Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką