Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Penktadienio horoskopas – rugpjūčio 29 d.

Kūdikis.
Shutterstock nuotr. / Kūdikis.
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Šiandien – paskutinė darbo diena ir paskutinis vasaros penktadienis. Žengiame į jį su astrologiniu kelrodžiu.

Daugiau 15min Gyvenimas naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Ryte atvėsinę savo galvoje verdantį minčių katilą, aiškiau išgirsite tai, ką jums sako aplink jus esantys žmonės. Vakarop nereikės žodžių, užteks vien šypsenų tam, kad patikėtumėte, kiek daug džiaugsmo liejasi aplink. Viena, kas gali jus išmušti iš vėžių – jūsų nesugebėjimas (o gal nenoras?) suderinti buities reikalavimų su savo svajonėmis.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Ryte prastai seksis įvykdyti taip trokštamą misiją – kurti gerą nuotaiką kolektyve ir išlaikyti savo pačių tobulą savijautą. Kažkoks įkyrus kirminas, įsirangęs viduje, trukdys džiaugtis realybe. O kai draugai jums primins jūsų seną svajonę, paskui ją lekiodami pražiopsosite gėrybes, kurias galite jau šiandien ragauti patiektas ant jūsų stalo.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Išaušusia diena nesugebėsite pasidžiaugti tik dėl to, kad kažkuri svarbi dienos grandis sumažins jūsų saviraiškos galimybes. Tačiau taip atrodo tik jums ir tik nuo jūsų prikluso, kiek geros nuotaikos ir šiltų jausmų paskleisite savo dienos scenoje. Dažniau nusišypsosite praeiviams, jei ginsite tolyn mintis apie nerealias profesines viršukalnes.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Ryte darbe slėpsitės nuo šeimyninių problemų arba, priešingai, užsidarysite namuose tam, kad nereikėtų kautis už išlikimą darbo vietoje. Supratę, kad aukso vidurys – geriausias pasirinkimas, susidursite su dar viena problema: tikėsite nebūtais dalykais, o tuo, kas parašyta juodu ant balto, – ne. Verčiau pamatykite, kiek daug galite kitiems duoti.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Šį rytą norėsite išvengti bet kokių diskusijų, tačiau kažkas elgsis priešingai ir jus provokuos diskutuoti. Slėptis kam nors už nugaros tik dėl to, kad nenorite kažko daryti, nereikia. Tačiau nesielkite tiesmukiškai. Pasirinkite aplinkkelius ir numatykite savo veiksmų pasekmes – išlaikyti tobulus santykius svarbiau nei nugalėti.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Norėsite matyti tik šviesiąsias gyvenimo puses, nusigręždami nuo visko, kas negražu ar nemalonu, ir čia ne paskutinį vaidmenį atliks jūsų partneriai. Net jei jie žadės jums aukso kalnus, jūs nenoriai dalysitės tuo, kas jums priklauso. Tačiau jų pažadais tikėsite, pamiršdami, kad daug svarbiau žvirblis rankoje nei briedis girioje.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Dienos pradžia stebins naujienomis, kurios kvies jus atsitraukti ir nesivelti į jus trikdantį vyksmą. Jai įsibėgėjus sėkmingai spręsite sveikatos ir darbo problemas, jei vadovausitės šeštuoju jausmu, o ne konkrečiomis instrukcijomis. O galiausiai dienai baigiantis draugams negailėsite to, kuo turtinga jūsų asmenybė.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Ne visi supras, ką norite jiems pranešti, ir bandydami kam nors ką nors išaiškinti, tik didinsite savo galvos skausmą ar kitus nemalonius pojūčius. Todėl nepersistenkite ir verčiau dalį turimos informacijos pasilikite sau. Vakare į pagalbą pasitelkę tokius priešnuodžius, kaip racionalumas ir visa žinanti šypsena, išvengsite klaidžių ir klampių vaikų auklėjimo klystkelių.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Jūsų atžalos nuo pat ryto trikdys, besielgdamos keistai ar reikalaudamos iš jūsų neįprastų sprendimų. Kol jų poreikiai ir namuose įsikerojančios viltys nesikerta su jūsų tikslais, tol galite sau ir kitiems pripažinti, kad situaciją kontroliuojate. Tai seksis dar geriau, jei nepamiršite, kaip svarbu ir kaip smagu būti geru draugu.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Netikėtumai šį rytą įvykę namuose neleis jums tvirtai ir ramiai žygiuoti per savo profesinius dirvonus. Tačiau radę savyje stiprybės skirti visas jėgas darbui, nesijausite ką nors nuskriaudę. Priešiningai, jūsų veiksmai bus sėkmingas indėlis į bendrą sėkmę. Deja, iliuzijų ir melo, kurio šiandien netrūks kasdienybėje, ir jūs neišvengsite.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Norėsite vieno – kad visiems viskas būtų gerai. Deja, pirmosios ryto žinios primins, kad visko tvarkingai sudėlioti į lentynas pagal jūsų pageidavimus yra neįmanoma. Atminkite: kuo lankstesni būsite, tuo toliau nueisite. Gebėjimo prisitaikyti reikės ir sprendžiant finansines problemas, bet čia iš karto pasitikrinkite, ar pasidėjote šalin rožinius akinius.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Jūsų galva prikimšta vaizdinių, kuriuos suprasti ne kiekvieno nosiai. Todėl, bijodami būti atstumti ar siekdami įtikti, vykdysite kitų konkrečius įrodymus. Tokiu būdu iššvaistysite visas jėgas ir sukelsite abejonių tiems, kurie tiki jūsų unikaliais gebėjimais matyti tai, kas nematoma. Bet, dėl visa pikta, prieš nerdami pasitikrinkite, kas tūno tuose vandenyse.

Komentarai
Temos ženklai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką