Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Pirmadienio horoskopas – spalio 27 d.

Katinas
Fotolia nuotr. / Katinas
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Pailsėjote? Pirmadienį pradedate žvalūs kaip niekada? Net jeigu ir norisi saldžiai snūstelėti, mes jums siunčiame energijos dozę. Ir kaip visada - gerą nuotaiką. Kalbiname žvaigždes!

Daugiau 15min Gyvenimas naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Šiandien pamatę, kad viskas sekasi, visiškai pamesite galvą. Tikėjimas tuo, ko vis dar nėra (bet netrukus tikrai bus) perlips per visas anksčiau nustatytas ribas. Tokiu būdu net didžiausi skeptikai patikės, kad viskas, apie ką jūs kalbate ir ko jūs tikitės – yra įmanoma. Net jei užvaldyti tokių vilčių nieko konkretaus neatliksite – jumis abejojančių neatsiras. 

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Tikėsite begaline draugystės jėga ir tik tuo grįsite visus savo asmeninius ir dalykinius ryšius. Geroji žinia ta, kad draugai nenuvils, o dar labiau sustiprins jūsų tikėjimą jais ir draugystės galia. Gal tai paskatins jus gerokai pailginti jų sąrašą virtualioje ar realioje erdvėje arba vieną iš jų įtraukti į savo artimiausių ir brangiausių žmonių būrį.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Jei priešingoje barikadų pusėje pamatysite ne priešus, o sąjungininkus – diena taps tobula. Būtent link tobulumo viršūnės kopsite nuo ankstaus ryto iki vėlaus vakaro, kažkodėl manydami, kad kitaip elgtis neturite teisės. O kolegų akyse įžvelgę palaikymą, pamatysite (o gal tik pamanysite), kad jūsų karjeros lūkesčiai beveik pasiekiami ranka.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Kiekvienas veiksmas atliktas darbe gali šiandien turėti aukso vertę. Link šio tikslo jus ves ir prasmingas vieno iš šeimos narių paskatinimas, ir didžiulė meilė tam, ką darote. Ir dar šis tas apie meilę. Jos vertę ir prasmę užkelsite taip aukštai, kad pasiekti neįstengsite. Tačiau tikėdami ja, būsite sotūs mėgaudamiesi ne realiais ryšiais, o vien svajonėmis apie juos. 

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Džiaugsmo šią dieną netrūks ir jūs tikrai žinosite, kaip pakelti jo kartelę, kad visi jumis patikėję taptų jūsų ištikimais pasekėjais, nuoširdžiais pagalbininkais ir patikimais sąjungininkais. Nekeisite nuomonės ir neabejosite nei savimi, nei jais netgi tada, kai kas nors sakys, kad jūs kiek per toli įsileidžiate svetimus žmones į savo asmeninę erdvę. 

Taip pat skaitykite: Daiktų kaupikė ir parduotuvių maniakė: kuo jos skiriasi?

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Dienos prasmę jums teiks buvimas su tais, kurie artimiausi – noriai aukosite jiems visą savo laiką, skirsite lėšas ir dalinsite rūpestį. Kad ir kiek džiaugsmo jums tai teiktų, saldžių pažadų pagalba būsite viliojami į socialinę erdvę, kurioje viskas atrodys ne mažiau tobula nei namuose. O jei dar susitiksite su kažkuo, ką pažinojote prieš tūkstantį metų – atsidursite devintame danguje. 

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Kai kam atrodys, kad šiandien kalbate daugiau nei darote. Ir tai ne jūsų bėda, o tų, kurie, užuot dirbę, tik kritikuoja kitus. O kas jau kas, bet jūs tikrai turėsite darbo iki ausų. Bent patys taip manysite ir nepraleisite progos visiems kolegoms ir vadovams to įrodyti. Ypač tiems, kurie nevertina mažų kasdienių smulkmenų, kurios kuria didelius stebuklus. 

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Tikėjimas begaline meilės jėga jus stiprins ir leis jums atskleisti asmenines galias. Tačiau negalėsite galvoti vien tik apie jausmus, nes rūpės ir tai, ką dėti ant pietų stalo ar kuo aprengti vaikus. Apmąstymams apie uždarbio galimybes skirsite dalį dienos laiko. O čia dar į pagalbą atskubės profesinės perspektyvos, kurias pamatę, negalėsite savęs sustabdyti. 

Taip pat skaitykite: Esminiai streso valdymo įgūdžiai: kelis iš jų praktikuojate jūs?

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Persekiojami abejonių, ar neklystate, dėsite viltis į savo šeimos narius. Liaukitės abejoję, nes kur, jei ne namuose yra pats stipriausias meilės šaltinis? Pasikalbėję su draugais ar kolegomis, sustiprinsite savo dvasines jėgas. Jas šiandien galite spinduliuoti aplink save, įkvėpdami kitus ir sužadindami jų viltis ar vaizduotę.   

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Šiandien jums tereikia patikėti, kad viskas bus taip, kaip turi būti. Ir tada pokalbiai su draugais bus mažiau žodiniai, o labiau intuityvūs. Svarbu šiandien neprarasti ryšio su kitais, nevengti duoti lygiai tiek, kiek esate pasiruošę imti. O dalyvaudami reikšmingame pokalbyje su vadovais, sutelkite krūvon visas iki šiol išmoktas diplomatijos žinias.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Susitelkę į savo karjeros aukštumas galite puoselėti svajones apie reikšmingą atlygį. Ir iš tiesų gali nutikti taip, kad uždirbsite (ypač, jei savo darbą atliksite kūrybiškai) gerokai daugiau nei galėjote tikėtis. Tačiau greta viso to gėrio, dar svarbu būtų neignoruoti reikšmingo jūsų draugų ar kitų žmonių indėlio į jūsų pilnavertę dieną.

Taip pat skaitykite: Tūkstančius lyties keitimo operacijai išleidęs transseksualas trokšta susigrąžinti penį

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Šiandien turėsite dirbti netausodami savo jėgų, gebėjimo sutarti ir susitarti su įvairiais žmonėmis, o užduotis atlikti džiugiai ir kūrybiškai. Tai nebus sunku, nes jūsų vaizduotės galioms neprilygsta niekas, ypač dabar. Kad jus suprastų, vilčių nepuoselėsite, tiesiog darysite viską vadovaudamiesi savo vizijomis ir nepriekaištingu šeštuoju jausmu. 

Komentarai
Temos ženklai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką