Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Vyrų ir moterų jausmingumas pagal gimimo dieną

Pora
Fotolia nuotr. / Pora
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Numerologai tikina, kad gimimo data gali atskleisti daug įdomių dalykų apie mūsų asmenybę ir gyvenimo ypatybes. Tačiau ne mažiau aptarinėjama ir savaitės diena, kurią gimėme. Sakoma, kad joje slypi magiškų dalykų.

Daugiau 15min Gyvenimas naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

Na, o šįkart kalbame apie jausmingumą. Ir ne tik mūsų, moterų, bet ir mūsų išrinktųjų. Pasmalsaukime, kiek tame slypi tiesos.

Jeigu gimėte pirmadienį

Moterys yra švelnios, svajingos, jausmingos. Joms sunku gyventi vienoms, greitai prisiriša prie šalia esančių žmonių, nusileidžia, nemėgsta kovoti. Dailiosios lyties atstovės jaučia būtinybę pasidalyti savo jausmais, šiluma, o jų moteriškumas pasiekia neįtikėtiną piką tuomet, kai jos susilaukia vaikų. Pirmadienį gimusios moterys yra jausmingos jas supančiai aplinkai, siekia gyventi harmonijoje ir visada gyvenime klauso savo širdies balso.

Vyrai taip pat pasižymi jausmingumu ir jautrumu, lakia vaizduote, mėgsta bendrauti ir nuolatos ieško bendraminčių, ypač mėgsta kontaktuoti su priešingos lyties atstovėmis. Šiems vyrukams reikia meilės, supratimo, švelnumo, todėl vienatvė tikrai ne jiems. Ir nors iš išorės jie atrodo ramūs, tačiau viduje verda nesuvaidintos emocijos ir karštas noras atrasti tą antrąją pusę.

Jeigu gimėte antradienį

Moterys yra dosnios, itin aistringos meilėje. Jos vilioja savo proto guvumu, humoro jausmu, taip pat aiškiai išreikšta nepriklausomybe. Labiausiai gimusios antradienį merginos bijo prarasti laisvę ir monotonijos jausmuose, kadangi ji kaip vanduo gesina entuziazmo ugnį. Meilė joms – tai žavus, uždegantis žaidimas, o kitokios joms ir nereikia.

Vyrai moka pakalbėti taip, kad aplinkiniai tik karpo ausimis ir žavisi jų išmintimi ir gebėjimu valdyti liežuvį. Jie moka vilioti, gundyti taip, kad dažna moteris į juos atkreipia dėmesį ir negali ištrūkti iš dėmesio voratinklio. Tai išskirtinio humoro, neblėstančios šypsenos atstovai, gebantys gyvenimo negandas nustumti į šoną be didelio vargo. Iš pirmo žvilgsnio jie gali pasirodyti ir paviršutiniški, išsiblaškę, trokštantys tik nuotykių.

Taip pat skaitykite: Nuo gimimo iki mirties: menininkas visą moters gyvenimą sutalpino į keturias minutes

Jeigu gimėte trečiadienį

Moterys greitai įsimyli, yra jausmingos, švelnios, tačiau šias savybes bando užgniaužti po kuklumo ir susilaikymo kauke. Santykiuose jos trokšta patikimumo, nuoširdumo, pastovumo, būtent todėl ir netiki meile iš pirmo žvilgsnio. Kas ta aistra? Ji primena degtuko žybtelėjimą ir kaipmat užgęsta palikdama tik pelenus.. Šios moterys įsitikinusios, kad patrauklumas – tai ne išorinis grožis, o vidinė sielos harmonija ir nuoširdumas.

Vyrai – teisingi, sąžiningi, atsakingi ne tik gyvenime, bet ir santykiuose. Iš pirmo žvilgsnio juos sunku „perskaityti“, kadangi atrodo rūstūs, tačiau švelnumo juose su kaupu.  Gaila, kad jiems ne visuomet pavyksta tai parodyti. Šiais vyrais galima pasitikėti, kadangi jeigu jie myli, tai iš visos širdies. Ištikimi ir dėmesingi jie tiki jausmais, aistra ir visa tai vainikuoja ramiu pasitikėjimu.

Jeigu gimėte ketvirtadienį

Moterys meilėje labai entuziastingos, nekantrios, tačiau pasakyti, kad jos pernelyg sentimentalios, pasimetusios iliuzijų rūke ir aistrų audrų lauke taip pat negalima. Ketvirtadienį gimusios mėgsta laisvę, nuotykius, myli gyvenimą ir taip papildo savo gyvenimo žinių ir patirties bagažą. Jos traukia vyrus savo prigimtiniu žavesiu, betarpiškumu, paprastumu ir negali pakęsti, kai kas nors bando prikaustyti ir sutramdyti, kad ir kokia forma tai būtų išreikšta.

Vyrai  tiesiog gimę vilioti ir gundyti. Jie trokšta pažinti gyvenimą, prisiliesti prie jo pačiomis įvairiausiomis formomis, tačiau taip pat nori išsaugoti savo laisvę ir nepriklausomybę. Juos gąsdina šeiminio gyvenimo rutina, buitis, monotonija, tačiau gyventi vienam? Tikrai ne! Už savo jautrumo, jausmingumo ir artistiškumo jie slepia švelnumą, gilius jausmus. Tai žmonės, linkę į kraštutinumus, mėgsta stebinti ir šokiruoti, tačiau daug kas priklauso nuo jų nuotaikos.

Jeigu gimėte penktadienį

Moterys labai romantiškos, svajingos. Jas akimirksniu užburia grožis ir viskas, kas teikia harmonijos ir pasitenkinimo jausmą. Gimusios penktadienį gundo švelnumu, jausmingumu, jautrumu, tačiau tuo pačiu trokšta gauti mainais rūpesčio, paguodos, saugumo jausmo. Emocinė vienatvė joms nėra nepakeliama, tačiau priverčia jaustis nejaukiai, todėl šios moterys itin vertina savo šeimą, vaikus, išrinktąjį, kurie jai padeda atrasti absoliučią dvasinę pusiausvyrą.

Taip pat skaitykite: Mokslininkai įvardijo pažeidžiamiausius santuokos metus ir būdus išsaugoti meilę

Vyrai – tikri artistai, kuriems beveik neįmanoma atsispirti, kadangi, kai jie sako, kad myli – tai tikra ir nesuvaidinta tiesa. Tokių vyrų charakteryje atsispindi švelnumas, gebėjimas nusileisti. Gimusiems penktadienį tiesiog būtina dvasinė ir emocinė pusiausvyra, tad artimas žmogus jiems būtinas. Jie turi jausti, kad juos myli, rūpinasi, globoja, taigi vedybos, namų židinio kūrenimas šių vyrų ausims skamba lyg dieviška melodija.

Jeigu gimėte šeštadienį

Moterys užsidariusios, paslaptingos, todėl savo jausmų bet kam nerodo ir neatskleidžia. Jos originalios ir nepriklausomos, tad flirtuodamos neskuba naudotis savo išoriniu žavesiu, kadangi mano, jog kur kas svarbiau tai, kas viduje. O tai reiškia – intelektualumas ir yra tikrasis seksualumas. Apie savo jausmus, gimusios šeštadienį, kalba nedaug. Ir nors iš pirmo žvilgsnio tokios moterys atrodo abejingos, šaltos, viduje trykšta emocingumu bei verdančiomis aistromis.

Taip pat skaitykite: Kokius ženklus siunčia moterys, kad vyrai jas laiko lengvu grobiu?

Vyrai – nepriklausomi, individualistai, linkę gyventi vieni. Jie sunkiai nusakomi, užsidarę, jų gyvenime netrūksta paslapčių. Gimusieji šeštadienį netrokšta ir net vengia kalbėti apie savo jausmus, nesišvaisto ugningais meilės žodžiais ir prisipažinimais. Netgi atvirkščiai – priešinga lytis jiems siejasi su nepasitikėjimu. Trumpai tariant, šie vyrai emocionalūs, tačiau savo jausmu slepia labai giliai.

Jeigu gimėte sekmadienį

Moterys yra ganėtinai impulsyvios ir valingos, jų gyvenimo variklį suka aistra. Jos arba myli, arba nekenčia, jokio trečio pasirinkimo, jokios pilkos spalvos iš jų nesitikėkite. Šios moterys trokšta didžiuotis savo partneriu, todėl renkasi pačios. Joms sunku atrasti kompromisus, nusileisti, apriboti savo pačių laisvę. Užtat gimusioms sekmadienį moterims labiausiai prie širdies nuolankūs vyrai, kadangi jos pačios labiausiai trokšta būti varomąja poros jėga.

Vyrai yra kupini ambicijų, pasitiki savimi ir savo jėgomis. Santykiuose su moterimis jie atlieka užtarėjo ir globėjo vaidmenį, todėl labiau trokšta pripažinimo, o ne meilės. Dažnai daro didžiulį įspūdį savo iniciatyva, įtakingumu. Šiems vyrams patinka kalbėti, klausytis savo išskirtinių minčių ir žodyno, jie labai jautriai reaguoja į komplimentus, kurių niekada negana.

Komentarai
Temos Meilė, Aistra
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką