Algirdas Gricius pataria: 5 stiliaus klaidos, kurias daro jaunikiai

Nors vestuvės yra viena svarbiausių ir gražiausių švenčių, tačiau, deja, neretai jaunikiai apie tai pamiršta ir šventės dieną ar jos pasiruošimo metu pridaro įvairių stiliaus klaidų. Penkios iš jų pasitaiko ypač dažnai, todėl apie jas šį kartą ir pakalbėsime.
Agnė Deveikytė ir Algirdas Gricius
Agnė Deveikytė ir Algirdas Gricius / Asmeninio arch. nuotr.

1. Per mažas dėmesys aprangai

Pirma ir, ko gero, pati didžiausia klaida, kurią daro dažnas jaunikis, tai dėmesio neskyrimas savo vestuvinei aprangai. Šią atsakomybę dažnai perima jaunoji, kuri tam ne tik neturi laiko, tačiau, dažnu atveju, ir žinių. Ir būtent dėl šios priežasties šventinis jaunikio ansamblis labai dažnai atrodo, švelniai tariant, prastai.

Rūpinimasis savo vestuvine apranga turėtų būti paties jaunikio atsakomybė. Jūs pats turėtumėte domėtis, kaip ir ką apsirengti savo šventės metu ir neperleisti šios funkcijos jaunajai. Jeigu vyrų stilius nėra ta sritis, kuri jums būtų labai prie širdies, tuomet kreipkitės į profesionalų stilistą, o ne į savo būsimą žmoną.

2. Neteisingai pasirinkta apranga

Rinkdamiesi savo vestuvinę aprangą, nepamirškite atsižvelgti ne tik į tai, ką dėvės nuotaka, tačiau ir į kitus ne mažiau svarbius faktorius: metų laiką, šventės vietą, paros metą bei save patį. Jūsų pasirinktas kostiumas ar kitas ansamblis turėtų derėti prie visų šių dedamųjų, o jį vilkėdami turite jaustis savimi. Nereikia stengtis sukurti kažką ypatingo ir originalaus, jeigu vyrų stilius nėra jūsų mėgstamas užsiėmimas.

Noras apsirengti žalią kostiumą tikrai nėra blogas, tačiau jeigu savo drabužių spintoje neturite nei vieno šios spalvos drabužio, tuomet gerai pagalvokite, ar jausitės patogiai jį vilkėdami savo šventės metu, kuomet ir taip bus kitų rūpesčių. Vestuvių dieną pamačius save veidrodyje ir supratus, kad vilkimas kostiumas, tiesą sakant, jums visai nepatinka, tikrai nesukurs geros emocijos.

3. Nepraavėti nauji batai

Praktiškas, tačiau tikrai ne mažiau svarbus patarimas. Jeigu savo šventei nusipirkote naujus batus ir juos apsiausite tik per vestuves, tuomet jūsų pėdos gali būti nemaloniai nustebintos po kelių valandų avėjimo, kuomet ant jų atsiras nutrynimai ir pūslės.

Būtent dėl šios priežasties nepamirškite naujai įsigytų batų praavėti dar iki vestuvių. Ypač, jeigu tai yra aukštos kokybės batai, kuriems yra naudojama gera oda. Užteks kas kelias dienas šiuos batus apsiauti namie ir keletą valandų su jais pavaikščioti ar tiesiog pasėdėti, kad oda suminkštėtų ir nenutrintų pėdų.

4. Perdėtas derinimasis prie jaunosios

Pagirtina, jeigu stengiatės savo aprangą priderinti prie savo būsimos žmonos suknelės, tačiau nereikia persistengti, nes rizikuojate sugadinti savo paties ansamblį. Tikrai nėra būtina ieškoti marškinių, kurių spalva būtų tokia pati, kaip vestuvinės suknelės - klasikiniai balti puikiai tiks ir tikrai atrodys gerai, o ir po vestuvių juos galėsite derinti prie įvairių aprangos derinių.

Tas pats pasakytina ir apie aksesuarus. Kaklaraištis tikrai neprivalo būti tokios pačios spalvos, kaip jaunosios bateliai, o švarko nosinaitė neturi būti pasiūta iš jos vestuvinės suknelės medžiagos. Jūsų derinys kur kas geriau atrodys tuomet, kai savo aksesuarų spalvomis papildysite jaunąją, o ne bandysite atrasti identišką atspalvį.

5. Paskutinės minutės apsipirkimas

Visos pastangos sukurti stilingai atrodančią jaunikio aprangą gali nueit perniek, jeigu tai darysite paskutinę minutę. Neatidėliokite šių darbų ir įsigykite kostiumą, batus bei aksesuarus iš anksto, kad nereikėtų dėl savo ansamblio sukti galvos paskutinę minutę. Priešingu atveju rizikuojate ne tik priimti skubotus sprendimus, tačiau ir nespėti įsigyti tam tikrų aprangos dalių.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Benediktas Vanagas: tinkamas pasiruošimas yra pagrindinė sąlyga geram rezultatui
Reklama
Paskola smulkiam verslui: kredito unijos siūlo finansavimą lengvatinėmis sąlygomis
Reklama
Testas. Ar jūsų namai saugūs? Pasitikrinkite savo žinias ir laimėkite prizą!
Reklama
Klausos sutrikimams spręsti – unikali technologija ir „nematomi“ klausos aparatėliai
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką