Apklausa patvirtina – dabar šalinant plaukelius lazeriu skauda gerokai mažiau!

„Ar labai skaudės?“, – rūpi žmonėms, nusprendusiems nepageidaujamose vietose augančius plaukelius šalinti lazeriu. Vienos iš lazerinės depiliacijos lyderių mūsų šalyje – Sapiegos klinikos – specialistai gali į šį klausimą atsakyti argumentuotai: remdamiesi procedūrą išbandžiusių žmonių apklausos rezultatais.
Apklausa patvirtina – dabar šalinant plaukelius lazeriu skauda gerokai mažiau!
Apklausa patvirtina – dabar šalinant plaukelius lazeriu skauda gerokai mažiau! / 15min koliažas

Plaukelių šalinimas lazeriu – viena populiariausių kūno procedūrų pasaulyje, ji vis dažniau pasirenkama ir mūsų šalyje. Su šiuolaikine technika dirbantiems Sapiegos klinikos specialistams rūpi ne tik jos efektyvumas, bet ir kad ją atliekant klientai jaustųsi kuo komfortiškiau.

Todėl internetu buvo surengta reprezentatyvi apklausa, per kurią 110 moterų, išbandžiusių bent penkių kartų plaukelių šalinimo lazeriu kursą skirtingose Vilniaus klinikose, buvo prašoma: „Naudojantis šia skale, įvertinkite plaukelių šalinimo procedūros metu patirtą skausmą“.

Jausto diskomforto lygį jos turėjo nusakyti skalėje nuo 0, kuris reiškė, jog procedūra visiškai neskausminga iki 10 – nepakeliamai skausminga. Apklausoje dalyvavusių moterų įvardintas bendras skausmo vidurkis siekė 4,7 balo.

Sapiegos klinikos nuotr./Apklausa patvirtina – dabar šalinant plaukelius lazeriu skauda gerokai mažiau!
Sapiegos klinikos nuotr./Apklausa patvirtina – dabar šalinant plaukelius lazeriu skauda gerokai mažiau!

Tai paskatino Sapiegos klinikos specialistus ieškoti kelių, kaip lazerinė depiliacija galėtų kelti mažiau nemalonių jausmų. Nuspręsta pasitelkti naują technologiją – lazeriu šalinant plaukelius pradėta naudoti Vokišką šaldymo sistema „Zimmer Cryo“. Atlikus procedūras su naująja šaldymo sistema ir apklausus 65-ias procedūrą išbandžiusias klientes, bendras skausmo balas reikšmingai sumažėjo – iki vos 2,4 balo!

Jau beveik dešimtmetį Vilniuje gyvuojanti Sapiegos klinika teikia aukštos klasės inovatyvios dermatologijos ir kosmetologijos paslaugas. Sėkmingos veiklos pagrindas – profesionalūs specialistai, dirbantys su auksinio standarto technologijomis. Klinikos specialistai siekia ilgalaikės geros klientų savijautos ir pasitikėjimo savimi, todėl vertina jų unikalumą: siūlo individualizuotas odos gydymo ir priežiūros programas, kurios parengiamos atsižvelgiant į žmogaus sprendžiamus sveikatos bei savijautos iššūkius, odos būklę, gyvenimo būdą, sezoną ar kitus poreikius.

Šioje klinikoje plaukeliai šalinami Jungtinių Amerikos Valstijų kompanijoje „Candela Medical“ kuriamais aleksandrito lazeriais, kurie jau daugybę metų laikosi plaukų šalinimo lazerių hierarchijos viršūnėje ir tarp dermatologų laikomi auksinių standartu. Juos renkasi daugybė aukščiausio lygio dermatologijos klinikų visame pasaulyje. Sapiegos klinikos specialistai dirba su „GentleLase PRO“, „GentleMax PRO“ ir naujausiu, tik praėjusiais metais pasirodžiusiu, „GentleMax PRO PLUS“ aleksandrito lazeriu. Jie vertinami dėl ilgalaikių efektyvių rezultatų. Na, o pasitelkiant šaldymo sistemą „Zimmer Cryo“, per plaukelių šalinimo procedūrą žmogus jaučia lengvą dilgčiojimą, šilumą.

Plaukelių šalinimo procedūrą vyrams ir moterims galima atlikti visose plaukuotose kūno vietose. Tačiau šie lazeriai geriausiai veikia tamsaus pigmento plaukus, tad per nemokamą konsultaciją vertinamas žmogaus plaukų atspalvis, atliekama bandomoji procedūra.

Sapiegos klinikos nuotr./Apklausa patvirtina – dabar šalinant plaukelius lazeriu skauda gerokai mažiau!
Sapiegos klinikos nuotr./Apklausa patvirtina – dabar šalinant plaukelius lazeriu skauda gerokai mažiau!

Po pirmos plaukelių šalinimo procedūros, depiliuojamoje srityje yra sunaikinama iki 20 procentų plaukelių folikulų. Švelniu kūnu be nepageidaujamų plaukelių galima džiaugtis iki šešių savaičių. Tačiau atlikus visą specialisto rekomenduojamą kursą, plaukelius galima pamiršti metams ar daugiau! Pagal poreikį patariama grįžti į kliniką atlikti tik palaikomosios procedūros. Pašalinus kūno plaukelius, oda tampa švelnesnė, lygesnė, nebevargina įaugę plaukeliai, pašviesėja po įaugimų, bėrimų likusios dėmelės.

Apkausos duomenis galite rasti adresu: https://www.sapiegosklinika.lt/lt/naujienos/plaukeliu-salinimo-lazerius-tyrimo-rezultatai.

Apie ilgalaikį plaukelių šalinimą svarstote ir Jūs? SAPIEGOS klinikoje rasite ypatingus rudens pasiūlymus. O į nemokamai konsultacijai kviečiame registruotis jau dabar:

www.sapiegosklinika.lt

☎️ +37065550200

[email protected]

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Benediktas Vanagas: tinkamas pasiruošimas yra pagrindinė sąlyga geram rezultatui
Reklama
Paskola smulkiam verslui: kredito unijos siūlo finansavimą lengvatinėmis sąlygomis
Reklama
Testas. Ar jūsų namai saugūs? Pasitikrinkite savo žinias ir laimėkite prizą!
Reklama
Klausos sutrikimams spręsti – unikali technologija ir „nematomi“ klausos aparatėliai
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką