Karštas vasaros pasiūlymas! Prenumerata visai vasarai tik - 1,49 Eur.
Išbandyti

2016-ųjų prognozės: grožio tendencijos – tempas, patogumas, funkcionalumas

15min pateikia svarbiausių 2016 metų įvykių apžvalgą įvairiose srityse – nuo politikos ar ekonomikos iki sporto, pramogų ar mados. Pasaulis tampa vis greitesnis, reiklesnis. Ir tam, ką vadiname asmeniniu gyvenimu, laiko lieka nedaug. Tad tokie raktažodžiai, kaip „tempas“, „patogumas“, „funkcionalumas“, jau lemia ir ateityje lems grožio industrijos tendencijas.
Grožio tendencijos
Grožio tendencijos / Vida Press nuotr.

Tendencija Nr. 1: Mobilumas

Vartotojai nori grožio paslaugų jiems patogiu metu patogioje vietoje (ne tik salonuose, bet ir namuose, darbovietėje) už jiems tinkamą kainą. Kirpėjai, plaukų koloristai, masažo, epiliacijos ir depiliacijos specialistai, kosmetologai, manikiūrininkai, savo ruožtu, jaučia poreikį tapti mobilesni ir dirbti jiems tinkamoje, pagal jų skonį ir poreikius įrengtoje erdvėje savu grafiku. 

Dėl to, viena vertus, daugėja mobilių programėlių, abiem pusėms teikiančių atviros rinkos galimybę ir pasirinkimo laivę. Kita vertus, pasaulyje tarp specialistų populiarėja privačių erdvių nuoma – jose nepraktikuojamos įprastos darbo valandos „nuo-iki“, jos atsiranda miegamuosiuose ir industriniuose rajonuose, stotyse, oro uostuose ir pan. Dar viena vis stiprėjanti tendencija – grožio produktų užsakymas „online“, kurį galima atlikti tiesiog grožio specialisto kabinete ir jam patariant. Tai apsaugo vartotojus nuo klaidų pasirenkant priemones ir nereikalingų išlaidų.

Vida Press nuotr./Grožio salonas Londono oro uoste
Vida Press nuotr./Grožio salonas Londono oro uoste

Vakarai mokosi ir toliau mokysis iš Rytų odos priežiūros paslapčių.

Tendencija Nr. 2: Rytų įtaka

Odos priežiūros paslapčių Vakarai mokosi ir toliau mokysis iš Rytų. Kosmetikos pramonė pripažįsta: Azijos moterų poreikis turėti idealią odą ir jų nuolatinės vis geresnių produktų, naujoviškų tekstūrų ir formatų paieškos skatina verstis per galvą. O kai kurie grožio rinkos ekspertai teigia, kad vertinant žmonių išprusimą, inovacijų gausą ir kosmetikos priemonių naudojimą Vakarai šviesmečius atsilieka nuo Rytų. 

Iš Pietų Korėjos, Japonijos, Kinijos ateinančios tendencijos, kaip įrodė fenomenali BB kremų sėkmė Europoje ir JAV, keičia mūsų supratimą, kas yra moderni odos priežiūra. Iš azijiečių palengva mokomės ir to, kas Rytuose perduodama iš kartos į kartą su motinos pienu – kad oda yra globali vientisa sistema, todėl tik perpratus jos poreikius įmanoma pasiekti, kad ji imtų panėšėti į išties sveiką ir prižiūrėtą. Nes azijiečių prioritetas – odos puoselėjimas, o ne madingos lūpų dažų spalvos paieška. 

Vida Press nuotr./Grožio tendencijos
Vida Press nuotr./Grožio tendencijos

Reikia pavyzdžių? Bioceliuliozinės gelinės veido kaukės, prisotintos aktyvių komponentų (jų pasirinkimas Azijoje – milžiniškas). Koncentratai, kurie visokeriopai aktyvina veido odos jėgas ir taip padeda jai „užvesti“ natūralius mechanizmus, lemiančius jos stangrumą, lygumą, skaistumą.

Į išmaniuosius telefonus panašūs prietaisėliai, gulintys ant darbo stalo ir skleidžiantys odą, plaukus drėkinantį ir maitinantį nanorūką. Fermentuoti odos priežiūros produktai, kurie gerina kitų produktų komponentų įsisavinimą. Be jokios abejonės, Rytai, ypač Pietų Korėja, demonstruos stebinančias technologijas, kurios tampa ypač aktualios.

Tendencija Nr. 3: Individualumas

Šią tendenciją atspindi odos, akių, lūpų makiažo ir šukuosenų tendencijos, kurių ruporai – ateinančio sezono mados kolekcijos, demonstruotos Niujorko, Milano, Paryžiaus mados savaitėse.

Žydrų atspalvių šešėliai ir akių kontūrai jose varžėsi su rožiniais, sidabriniais, auksiniais, oranžiniais ir t. t. Beje, žydrais šešėliais „Chanel“ vizažistai nuspalvino ne tik pačius vokus, bet ir gerokai už jų. Lūpų spalvą taip pat galima rinktis tokią, kokios širdis geidžia, galima jas dažyti dviem tonais, galima teikti pirmenybę „nude“ atspalviui. 

Aktuali išliks odos tobulumo idėja, kuriai įgyvendinti (jei sveikai gyvenama, geriama pakankamai vandens, saugomasi UV spindulių) gali pakakti vien spindesio suteikiančių priemonių.

Šukuosenos – dar vienas būdas pademonstruoti individualybę: nuo be džiovintuvo išdžiovintų plaukų iki originalių uodegų, kasų, kuodų, plaukų puošmenų. Savo kūrybingumą galėsite demonstruoti ir manikiūru – neišsemiama erdvė eksperimentams. Beje, prancūziškas manikiūras grįžta! 

VISAS 2016-ųjų PROGNOZES RASITE ČIA

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Geriausia investicija – rūpinimasis savo sveikata
Reklama
Leiskite sau pasijusti geriau
Reklama
„Huawei Watch Fit 3“ – laikrodis, skatinantis pozityvius sveikatos įpročius
Reklama
Pekla ar gyvybės pradžia? Atskleidė, kaip kiekvienas grožio entuziastas gali prisidėti prie pelkių išsaugojimo
Užsisakykite
15min naujienlaiškius