15min be reklamos
2023 03 12, 09:00

Ilgalaikio makiažo subtilybės: ką reikia žinoti, kad iš kabineto neišeitumėte ne savo veidu?

Sakoma, kad grožis draugų neturi. Vis dėlto egzistuoja tam tikri išvaizdos standartai. Paprastai moterys nori ryškesnių veido bruožų: tamsesnių antakių, putlesnių lūpų, išraiškingesnio žvilgsnio. Jei gamta visu tuo neapdovanojo, dažna skuba pas ilgalaikio makiažo meistrę. Apie galimybes pakoreguoti prigimtinį grožį pasakoja specialistė.
Ilgalaikis makiažas
Ilgalaikis makiažas / 123RF.com nuotr.

Ilgalaikio makiažo sritis per pastaruosius metus labai pažengė į priekį. Šiandien procedūros ne tik neskausmingos, bet ir rezultatas dažnai atrodo taip natūraliai, kad vargiai kas gali pasakyti, jog prie moters grožio ranką pridėjo specialistas.

„Klientės, pirmąkart pasidariusios ilgalaikį makiažą, gailisi, kad šio žingsnio nežengė anksčiau, – šypsosi meistrė. – Tvarkingai atrodantis veidas visuomet žavi aplinkinius, be to, pačiai maloniau matyti savo atvaizdą veidrodyje. Negana to, rytais sutaupoma nemažai laiko ruošiantis į darbą, gražinantis, nepaprastai patogu baseinuose, pirtyse ir atostogaujant: nereikia sukti galvos, kaip atrodai, svarstyti, ar nenubėgs makiažas ir pan.“

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Nealkoholinis „Švyturio Ekstra“ ketina skinti tarptautinių apdovanojimų laurus
Reklama
Elektromobilis, kurį galima papildyti degalinėje: didžiausi abiejų pasaulių privalumai viename
Reklama
Periodontitas: simptomai ir faktai, kodėl nereikia bijoti jo gydymo
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką