2 už 1 kainą. Vieną prenumeratą perkate, antrą dovanojate!
Prenumeruoti

Ką apie jus sako maniera nešioti rankinę?

Paprastas atsakymas – jūs tiesiog ją čiumpate ir nešatės. Tačiau kūno kalbos ekspertai teigia, jog net šis nesudėtingas veiksmas – iškalbingas. Pažiūrėjus, kaip rankinę įsitaiso delne ar ant peties, galima geriau pažinti ir jus pačią. Norite tikėkite, norite – ne, bet galima pamėginti iššifruoti rankinės kodą.
Gatvės stilius
Gatvės stilius / Vida Press nuotr.
Temos: 1 Rankinė

1 būdas. Rankinė permesta per petį, prispausta prie kūno 

Jos savininkė – tai yra, jūs, – greičiausiai praktiškas žmogus, nepamirštantis žemiškų dalykų, nuoseklus ir siekiantis tikslo žingsnis po žingsnio. Labiau vertinate patogumą ir saugumą nei galimybę pademonstruoti prekės ženklą ar kaip kitaip pasigirti. Rankinių turite keletą ir visos jos idealios – nei per didelės, nei per mažos. 

Vida Press nuotr./Gatvės stilius
Vida Press nuotr.

2 būdas. Rankinė permesta per petį, kabaruoja laisvai

Vėlgi jums mažiausiai rūpi pasirodyti (nors ir toks noras – ne toks jau blogas dalykas, visi mes daugiau ar mažiau dirbame publikai). Jums svarbu funkcionalumas, o rankinė turi tiek skyrelių ir kišenių, kad kiekviena smulkmena randa savo vietą. Tik ne visada prisimenate, kur ta vieta yra. Bet tokia jau ta perfekcionizmo antroji pusė. 

Vida Press nuotr./Gatvės stilius
Vida Press nuotr./Gatvės stilius

3 būdas. Rankinė permesta įstrižai per krūtinę, laikoma priekyje 

Šitai nešiojama rankinė – tam tikras šarvas. Jei tai jūsų mėgstamas būdas, greičiausiai esate nuosaikus, santūrus, gal net drovus žmogus. Tokią gynybinę poziciją mėgsta garsenybės – net ir nedidelė rankinė gali būti puiki apsauga nuo paparacų. Nuo ko gintis reikia jums – žinote tik jūs pati. Gal verta pamėginti atsiverti pasauliui? 

Vida Press nuotr./Gatvės stilius
Vida Press nuotr.

4 būdas. Rankinė permesta įstrižai per krūtinę, laikoma už nugaros

Tokią manierą mėgsta ryžtingos, drąsios, nepriklausomos moterys. Laisvos rankos, didelis žingsnis – visi nejučiomis užleidžia kelią skubančiai miesto princesei. Greičiausiai esate impulsyvi ir pernelyg pasitikite savimi. Pavyzdžiui, jums nė neateina į galvą, kad taip nešiojama rankinė gali tapti vagių taikinių. Būkite atsargesnė. 

Vida Press nuotr./Gatvės stilius
Vida Press nuotr.

5 būdas. Rankinė nešiojama ant sulenktos rankos 

Legenda sako, kad šį būdą išpopuliarino Victoria Beckham. Kūno kalbos žinovai tvirtina, kad taip rankinę nešiojančios damos per daug sureikšmina statuso klausimą. Juk taip pakabinusi rankinę jūs, galima sakyti, atsisakote naudotis ranka, kuri ją laiko! Vadinasi, esate įsitikinusi, kad pasaulis ir taip suksis apie jus. Jums nesvetima tuštybė – prekės ženklas aiškiai iškeliamas į pirmą planą. 

Vida Press nuotr./Gigi Hadid
Vida Press nuotr./Gigi Hadid

6 būdas. Rankinė nešama rankoje

Kartais kitaip neįmanoma – pavyzdžiui, jei kalbama apie delninukę (šį sezoną ji traukiasi iš mados: sugrįžta vakarinės rankinės su dirželiais ar grandinėlėmis) ar kompiuterio arba dokumentų dėklą. Jei jūs mėgstate taip laikyti daugumą savo nešmenų, siunčiate pasauliui aiškų signalą: aš – ne trapi gėlelė, o veikli moteris, turinti daugybę reikalų. 

Vida Press nuotr./Aukštakulniai
Vida Press nuotr.

7 būdas. Išvis atsisakyti rankinės

Arba jūs – organizuotumo pavyzdys, mėgstantis drabužius su daugybe kišenių, atstojančių rankinę, arba – užimate tokią visuomeninę padėtį, kad jums nereikia sukti galvos dėl kasdienių smulkmenų. Piniginė, darbo kalendorius ir net atsarginė nosinė – padėjėjų, o ne jūsų rūpestis. Be rankinių neretai rodosi Anna Wintour, Kim Kardashian. 

„Scanpix“ / XPUSKS nuotr./Amerikiečių žurnalo „Vogue“ redaktorė Anna Wintour
„Scanpix“ / XPUSKS nuotr./Amerikiečių žurnalo „Vogue“ redaktorė Anna Wintour

TAIP PAT SKAITYKITE: 6 įspėjimai apie parduotuves, oficialiai jūs to neišgirsite

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Keliautojas ekstremalas Karolis Mieliauskas: ekspedicijose kas nors iš komandos narių visuomet peršąla ar kokia infekcija užsikrečia, o aš vis „išsisuku“
Reklama
Breketai ar kapos? Patikimiausi dantų tiesinimo būdai
Reklama
Stogas be saugos elementų – lyg automobilis be saugos diržų
Reklama
Pagal vėžio gydymą Vidurio Europos ir Baltijos šalys vis dar atsilieka nuo Vakarų Europos
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką