Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2022 08 22, 21:01

Kad neatitrūktumėte nuo mados naujienų: ką verta sekti internete ir ko klausytis?

Gerokai pakitusi ir į skaitmeninę pusę atsigręžusi informacinė erdvė netruko pasiekti bei pakoreguoti mados pasaulio. Palyginti dar neseniai mados leidiniai, oficialūs kanalai ar tendencijų žurnalai buvo stiliaus kelrodžiai, šiandien analogiškų šaltinių spektras gerokai išsiplėtė, o daugelis jų persikėlė į internetą.
Žmonės, kurie kalba apie madą Tik prenumeratoriams
Žmonės, kurie kalba apie madą / Simono Šerkšno, „Scanpix“/„SIPA“, 123rf nuotr.

Kurti madai artimą turinį tapo gerokai lengviau, o jo pasiekiamumas pasidarė kur kas labiau prieinamas. Iš esmės stilius ir jo patarimai persikėlė į kompiuterius bei mobiliuosius telefonus.

Skirtingu formatu veikiantys turinio kūrėjai laviruoja nuo tinklaraščių, trumpų vaizdo įrašų ar tinklalaidžių, kurie leidžia geriau susipažinti su mados subtilybėmis.

Štai ką, norint įgyti daugiau žinių apie madą, verta sekti internete.

123RF.com nuotr./Stilius
123RF.com nuotr./Stilius

Tinklaraščiai

Vienas įdomesnių tinklaraščių, beje, lietuviškų, yra Spintos guru“. Ten kuriamas turinys, madą apžvelgiantis iš įvairių perspektyvų: galima rasti apžvalgų, interviu su mados asmenybėmis, stiliaus patarimų.

Aptariamos ir pavienės mados kolekcijos, renginiai, be to, analizuojami didesni pasikeitimai mados erdvėje, ryškėjančios tendencijos.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką