2 už 1 kainą. Vieną prenumeratą perkate, antrą dovanojate!
Prenumeruoti

Karščiausios šaltojo sezono šukuosenų tendencijos – iš žinomų stilistų lūpų

Šaltojo sezono stiliaus tendencijoms įsitvirtinant madingų parduotuvių vitrinose ir didmiesčių gatvėse, akys krypsta ir į šukuosenas, galinčias būti ne mažiau svarbia įvaizdžio detale. Žinomi Lietuvos plaukų stilistai Robert Rogalskij ir Emilija Šimukauskaitė dalijasi aktualiausiomis šukuosenų madomis ir idėjomis, kurios šį rudenį leis atrodyti ypač stilingai, teigiama pranešime žiniasklaidai.
Seminaras „Look&Learn”
Seminaras „Look&Learn” / Organizatorių arch. nuotr.

Natūralumas ir šilti atspalviai

Pasak „Bold“ salono įkūrėjo, plaukų stilisto, dažnai kuriančio įvaizdžius ir žinomų prekės ženklų fotosesijose R. Rogalskij, tendencijų viršūnėse šį sezoną karaliauja natūralumas.

„Daugelis žmonių ieško šukuosenų, kurios atspindėtų natūralią plauko struktūrą bei grožį. Taip pat ypač madingi yra ir įvairaus ilgio kirpčiai – pradedant trumpais, gerokai virš antakių ir baigiant nuaugusiais, vadinamaisiais „curtains bangs“ kirpčiukais. Neabejoju, kad tinkamai parinkto ilgio bei tekstūros kirpčiai gali tikti bet kuriam žmogui“, – sako R. Rogalskij.

Jei šį sezoną galvojate keisti ar atšviežinti plaukų spalvą, stilistė E. Šimukauskaitė rekomenduoja atkreipti dėmesį į šiltesnius atspalvius.

„Šviesūs, šiltesni atspalviai šį sezoną išlieka labai populiarūs. Taip pat vis didesnį pagreitį mados tendencijose įgauna ir šilti rudi, variniai bei raudoni atspalviai“, – pataria E. Šimukauskaitė.

Iš minios išskiriantis gatvės mados stilius

Siekiantiems išsiskirti iš minios – R. Rogalskij taip pat yra paruošęs naudingų patarimų. Pasak jo, puikiu pasirinkimu gali tapti gatvės mados įkvėptos šukuosenos, kuriose gausu asimetrijos, ryškių spalvų, šukavimo žaismo, aksesuarų plaukuose.

„Rekomenduoju nebijoti žaisti ir eksperimentuoti su plaukų spalvomis. Įvairios nušviesintos sruogos netradicinėse galvos vietose suteiks tikrai išskirtinį efektą. Įspūdingai atrodys ir asimetrija – pavyzdžiui, skirtingų ilgių plaukų pusės arba asimetriški kirpčiai“, – pasakoja R. Rogalskij.

Jam antrina E. Šimukauskaitė, patarianti nevengti plaukų stilizavimo pasitelkiant stilingus aksesuarus – grandines, auksines detales, juostas ar perukus.

„Žinoma, svarbiausia yra pasirinkti tokią šukuoseną, kuri jums asmeniškai patiktų, leistų jums jaustis puikiai ir atskleistų individualų stilių“, – įsitikinusi plaukų stilistė.

Spalio pradžioje didžiausioje mokymų studijoje Lietuvoje „Wella Studio Vilnius“ vykusio „Look&Learn” formato seminare žinomi plaukų stilistai sukūrė net šešis šiuolaikinę gatvės madą spinduliuojančius įvaizdžius. Į seminarą susirinkę dalyviai galėjo pasijausti kaip Paryžiaus ar Milano mados savaičių užkulisiuose – čia netrūko profesionalių modelių, stebinančių idėjų, stilingiausių įvaizdžių ir aukščiausios kokybės plaukų priežiūros priemonių, padėjusių sukurti išskirtines šukuosenas.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Benediktas Vanagas: tinkamas pasiruošimas yra pagrindinė sąlyga geram rezultatui
Reklama
Paskola smulkiam verslui: kredito unijos siūlo finansavimą lengvatinėmis sąlygomis
Reklama
Testas. Ar jūsų namai saugūs? Pasitikrinkite savo žinias ir laimėkite prizą!
Reklama
Klausos sutrikimams spręsti – unikali technologija ir „nematomi“ klausos aparatėliai
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką