15min be reklamos
2023 01 21, 13:07

Kokios rankinės madingos šiemet? Pataria ekspertės

Šiemet rankinių tendencijos tinka beveik kiekvienam. Kad žinotumėte, į ką verta atkreipti dėmesį, „Who What Wear“ sudarė madingiausių modelių sąrašą ir pasidalijo eksperčių patarimais, ką renkasi jos pačios.
Moteris su rankine
Moteris su rankine / 123RF.com nuotr.

Taigi, kokios rankinės bus madingos 2023-iaisiais?

„Anksčiau investuodavau į madingas rankines, kurios iš mados išeidavo taip pat greitai, kaip atsirasdavo. Šį sezoną rinksiuosi klasikinių formų ryškiaspalves rankines, kad paįvairinčiau savo juodą kasdienę aprangą“, – sako „Who What Wear UK“ mados apžvalgininkė Emma Gold.

„Žvelgdama į savo rankinių kolekciją, matau, kad visos dabartinės rankinės yra mažesnio dydžio, tad tai turbūt yra priežastis, kodėl visus daiktus nešiojuosi medžiaginiame maišelyje.

Šiais metais nusprendžiau investuoti į aukščiausios kokybės rankinę, kurioje galėsiu nešiotis visus savo daiktus“, – teigia redaktorės pavaduotoja Maxine Eggenberger.

„Anksčiau visada nešiodavau rankines, primenančias krepšį. Jos buvo praktiškos, stilingos, bet kartu ir elegantiškos. Vis dėlto dažnai zomšinius ir su kutais buvusius modelius pakeitė geometrinės, struktūriškos rankinės. Ir aš esu už jas“, – tikina vyriausioji redaktorė Poppy Nash.

„Kalėdos jau praeityje, bet deimantų dar nereikia atsisakyti. Pastebiu, kad labai padaugėjo tų, kurie renkasi prabangą, o ne minimalizmą. Nuo brangakmeniais puoštos vintažinės „Fendi“ iki krištolais puoštos „Prada“ trikampės rankinės – 2023 m. daugiau yra daugiau. Neleiskite niekam sakyti kitaip“, – mano pirkimo redaktorė Remy Farrell.

„2023-iaisiais man svarbiausios yra rankinės per petį. Šis stilius ne veltui yra visiška klasika, nes rankinės gali būti universalios formos, dydžio ir dizaino“, – atskleidžia socialinių tinklų redaktorė Joy Ejaria.

„Šiemet sidabras patiria svarbų momentą. Kalbant apie puošnesnes rankines, tokios detalės kaip akmenukai ir grandinėlės išgyvena renesansą“, – išskiria firminio turinio redaktorė Rebecca RhysEvans.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką