2 už 1 kainą. Vieną prenumeratą perkate, antrą dovanojate!
Prenumeruoti

Lietuvoje – Lady Gagą rengiančios dizainerės Gemy Maalouf vestuvinės suknelės

Gwen Stefani, Lady Gaga, Toni Braxton, Carmen Electra, Shakira, Nicole Scherzinger – pavardės garsių klienčių, kurias rengia libanietė dizainerė Gemy Maalouf. Sausio 18 d. jos prabangios vestuvinės suknelės bus pirmąkart pristatytos Lietuvoje, „Kempinski Hotel Cathedral Square“ viešbutyje vyksiančiame „L`Oréal Professionnel Baltic Bridal Fashion Show“. Baltijos dizaineriai čia pristatys savo kūrybą.
Vestuvinės suknelės
Vestuvinės suknelės / Gemy Maalouf nuotr.
Temos: 2 Nuotaka Mada

Pakviesti mados garsenybę – nemenkas iššūkis

Renginio organizatorės džiaugiasi, kad pasaulyje gerai žinoma dizainerė sutiko dalyvauti Baltijos šalių nuotakų mados šou, ir tiki, kad tokio lygio garsenybės suknelių pristatymas sukels nemenką susidomėjimą.

„Nežinau kuo ypatingas oras Libane, bet džiaugiuosi, kad ten gimsta tokie talentai, kuriais žavisi visas pasaulis, o pagaliau turės galimybę pamatyti ir Lietuva“, – džiaugiasi viena iš renginio organizatorių Armina Staniulienė.

Mados namai itin atsakingai ruošia savo kūrinių pristatymo detales: „Gemy Maalouf parinko tam tikras sukneles, kurias pristatys ant podiumo, atsižvelgdama į tai, kad jos tiktų regionui ir reprezentuotų kūrėjos braižą, atspindėtų naujausias tendencijas“, – pasakoja renginio organizatorė Simona Krasauskienė.

Gemy Maalouf nuotr./Gemy Maalouf
Gemy Maalouf nuotr./Gemy Maalouf

Gemy Maalouf: viskas prasidėjo nuo šiek tiek genų ir didžiulės aistros

Turint tėvą, kuriam priklauso medžiagų gamykla, nieko nenustebino, kad mažoji Gemy paveldėjo begalinį susidomėjimą tekstilės pramone, kuris vėliau peraugo į išskirtinį talentą. Šiame kerinčiame spalvų ir medžiagų pasaulyje Gemy rado ne tik įkvėpimą, bet ir plačias galimybes kurti grožį. Jau tada ji suprato, kad mada yra jos pasaulis, ir prisiekė sau, kad būtent čia kurs gaivią emociją ir skleis magiją.

Turėdama įgimtą talentą ir nuolatos jį puoselėdama savo aistra, sunkiu darbu ir ryžtu, dar 1996 m. Gemy Maalouf atidarė savo pirmąsias dirbtuves ir tapo pirmąja „Couture a Porter“ idėjos skleidėja Libane. Noras atstovauti aukštajai madai vertė ją kiekviena detale mesti iššūkį nusistovėjusioms aplinkos normoms. Unikalų dizainerės bruožą labai greitai pastebėjo visuomenė.

Nuolat naujausia mada ir jos tendencijomis besidominti Gemy Maalouf įkvėpimo semiasi iš spalvų magijos ir medžiagų harmonijos. Kiekviena savo kūrinių detale ji siekia papasakoti ištisas istorijas. Jos darbai stebina ne tik originalumu, bet ir dėmesiu detalėms, kurios tapo pagrindiniu dizainerės bruožu.

Trumpai tariant, kūriniai įkūnija aukščiausią meistriškumą, į aukštąją madą priverčia pažvelgti per painią, bet daugiafunkcę praktinės mados (pranc. prêt-à-porter) prizmę.

Gemy Maalouf nuotr./Vestuvinės suknelės
Gemy Maalouf nuotr./Vestuvinės suknelės

Nuo Beiruto iki 150 geriausių butikų visame pasaulyje

Pirmoji „Gemy Maalouf“ kolekcija natūraliausiu ir paprasčiausiu būdu įkūnijo rafinuotas aukštuomenės mados (pranc. haute couture) savybes, paženklintas išskirtiniais dizainerio bruožais ir sėkmingos karjeros debiutu. Iš Beiruto ji netrukus persikėlė į centrinę pasaulio mados sceną ir tapo pirmąja libaniečių kilmės dizainere, pristačiusia savo kolekciją Paryžiaus „Salon du Prêt-à-Porter“.

Gana greitai sulaukus tarptautinio pripažinimo, „Gemy Maalouf“ prekės ženklas buvo papildytas trim naujais ženklais: „GEMY MAALOUF Bridal“, „GEMY Le Prêt“ ir „Besides Couture by GEMY“.

Jau netrukus visos keturios kolekcijos pradėjo savo kelionę po pasaulį. Pagrindinė jų misija – pasiūlyti moteriai pažvelgti į aukštąją madą kitaip – per naujausius dizaino principus, kurie prabangiems audiniams ir grakščioms detalėms suteikia lengvumo juos pritaikant ir nešiojant.

Su begaline aistra ir atsidavimu darbui galima pasiekti net sunkiausiai įgyvendinamus tikslus.

„Gemy Maalouf“ kolekcijos šiandien yra pristatomos daugiau kaip 150 itin aukštos klasės butikų visame pasaulyje, tarp jų – Azijoje, Persijos įlankos šalyse, Europoje, Rusijoje ir JAV. Šio prekės ženklo pristatymas Baltijos šalims – gražus žingsnis keliaujant pirmyn“, – mintimis dalijasi mados namų rinkodaros vadovas Moni Saliba.

Paklausus patarimo, kaip Baltijos šalių kūrėjams išgarsėti visame pasaulyje, mados namų atstovai entuziastingai pasakoja, kad su begaline aistra ir atsidavimu savo darbui galima pasiekti net sunkiausiai įgyvendinamus tikslus, svarbiausia pačiam tikėti, ir tuo patikės kiti.

Gemy Maalouf nuotr./Vestuvinės suknelės
Gemy Maalouf nuotr./Vestuvinės suknelės

„Gemy Maalouf“ vestuvinė kolekcija

Netradicinei nuotakai sukurtai „Gemy Maalouf“ vestuvinei kolekcijai būdingas ryškus stilius, sujungiantis modernumą, mados tendencijas ir eleganciją su romantika dvelkiančiais paprastais kirpimais.

Naujausia kolekcija kviečia sužydėti, sprogti tarsi gražiausiam gėlės žiedui ir žavėti savo švelniomis spalvomis, skleisti eleganciją ir vidinį grožį.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Dantų implantacija: ar verta investuoti į savo šypseną?
Reklama
„FreeBuds Pro 3“ – geriausios belaidės ausinės „Huawei“ istorijoje
Reklama
Tūkstančiai valandų, skirtų mokymuisi: IKEA dalinasi, kiek kainuoja darbuotojų augimas
Reklama
Keliautojas ekstremalas Karolis Mieliauskas: ekspedicijose kas nors iš komandos narių visuomet peršąla ar kokia infekcija užsikrečia, o aš vis „išsisuku“
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką