Geras turinys neatostogauja. Prenumerata vos nuo 0,50 Eur/mėn!
Išbandyti

Lininių drabužių kolekcija: skirta stilingoms, patogumą mėgstančioms moterims

Prekybos namai „Eksa“ skaičiuoja jau beveik trisdešimtus gyvavimo metus. Dažnas žino, kad šio lietuviško prekių ženklo vizitinė kortelė – natūralumas, rašoma pranešime žiniasklaidai. Šiandien prekybos namai pristato išskirtinę vasaros kolekciją, skirtą kiekvienai stilingai damai.
Prekybos namų „Eksa“ 2020 m. vasaros kolekcijos modeliai
Prekybos namų „Eksa“ 2020 m. vasaros kolekcijos modeliai / Gamintojo nuotr.

Kaip teigia prekybos namų direktorius Edvardas Vitkauskas, ši kolekcija – ypatinga. Ją kuriant dėmesys skirtas subtilioms puošybos detalėms, naujausioms tendencijoms, išskirtiniams spalvų deriniams, sukurti modeliai tinka įvairaus figūros tipo moterims.

„Šių metų lino kolekciją galima apibūdinti trimis žodžiais: natūralumas, patogumas, detalės.

Natūralumas – tai lino šiluma, antiseptiškumas, antialergiškumas, puikus drėgmės priėmimas, dėl to lininis drabužis natūraliai vėsina, kai karšta. Kolekcijoje vyraujančios spalvos – iš gamtos, stengiantis neužgožti gamtoje esančių žiedų. Daug dėmesio skirta patogumui – tai išskirtinis modelio kirpimas, universalumas.

Kai kurių suknelių modeliai tinkami dėvėti skirtingo silueto moterims. Šiuolaikiniai modeliai, kurių nereikia net matuotis, atsispindi ir žinomiausių dizainerių kolekcijose. Tačiau neužmirštos ir tos moterys, kurios mėgsta labiau prigludusius, ne tokius laisvus drabužius. Jie – tiesaus silueto arba prigludę – siūti iš lino su likra.

Ši kolekcija skiriasi tuo, kad joje galima rasti tarpusavyje derančių gaminių. Vėsesniu oru puikiai tiks oversize švarkai, tarp jų – ir iš lino su vilna.

Kolekcijoje netrūksta ir detalių, kurios subtiliai puošia gaminį. Tai storesniu siūlu puošti gaminiai, ripsinės juostelės, spalvų deriniai ar uždėtinės detalės“, – apie kolekciją pasakoja E.Vitkauskas.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Sužadėtuvių žiedo paieškos: kaip išrinkti tinkamiausią?
Reklama
Į Lietuvą atvyksta Pasaulio moksleivių robotikos olimpiadai besiruošianti ukrainiečių komanda
Reklama
Modernūs lietaus nuvedimo sistemų sprendimai
Reklama
Balsuokite už architektūriškai žaviausią miestą ir pasidalinkite jus įkvepiančiais pastatais